Jump to content

Ora33

 • פרסום הודעות

  40
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Ora33

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  Ramat HaSharon, Israel
 1. האם רישיון של אופנוע מתאים לאופנוע חשמלי כמו sun ron ebike
 2. כדאי לקחת למשל i10 מנוע 1.1 שמורה ב25 שטופלה במורשה קבוע 93 אלף קילומטרז.??
 3. בסיריון אפשר לאפס את הקילומטראז? אך אני יודע עם רכב שראיתי לא זייפו בו את הקילומטראז אם הוא נראה too good to be true? שווה לשלם לבדיקת רכב ברכבים של 20 אלף קילומטראז? תמיד ימצאו משהוא לא בסדר.
 4. תקציב 13-20 גודל רכב - קטן עד בינוני גיר - רישיון מוגבל לאוטו' דרישות-רכב אמין שמתאים לבחור צעיר בן 25. שהייתי צעיר יותר המלצתם לי על פיאט פונטו ספייס גיר רציף שכול פעם אנשים אמרו לי "למה קנית פיאט ??",עניתי"גיר רציף מיוצר ביפן וcarsfourm המליצו. היה אחלה רכב לא עשה בעיות. שהחזקתי במשך שנה והייתי מאוד מרוצה. עכשיו 6 שנים אחרי יש עוד איזה רכב שאתם ממליצים? רוצה רכב אמין כמה שפחות התעסקיות בבעיות של מנוע מים שמן כי אני לא מבין בדברים האלו.
 5. ללמד לימודי נהיגה . מורה נהיגה.
 6. אוקי שוב אני רוצה לדעת יותר . כמה קשה המבחן הראשוני לבדיקת התאמה לפני שהתחלת את הקורס למורה נהיגה , כמה זמן אורך המבחן(כמו טסט 20 דק או יותר שעה ?) ... אפשר לעשות אותו רק פעם אחת או יש אפשרות לחוזר ?
 7. חושב ללמוד קורס של לימודי נהיגה על אוטמוט בלבד , כמה קשה המבחן מעשי של רכב אוטומוטי ללמידת מורה נהיגה ? ברמה של טסט רגיל או רמה יותר גבוה ?
 8. אני אמרתי הוא שקרן !! דבר ראשון שהוא עצר אותי הוא שאל(צעק) אותי כמה פעמים מה חשבתה מה חשבתה אמרתי לו פעמים "חשבתי שהאוטובוס הולך לפנות שמאלה ולכן האצתי בשביל להימנע מפגיעה" אמרתי את זה מספר פעמים הוא לא חייב לרשום את מה שאמרתי ? אח"כ הוא שאל אותי אם יש לי משהוא להגיד כאשר הוא אומר שהוא מזמין אותי לבית משפט , אז חשבתי אם זאתי הולך להיות תביעה כ"כ חמורה אז אני יגיד את דברי בבית דין ( אחרי שעברתי אל הדברים עם עורך דין) ואז הוא שינה את הסעיף כנראה או משהוא לא היה לו כוח לביורקטריה אז הוא רק נתן לי קנס של 500 שקל במקום "שלילה" כמו שהוא טוען (או שהוא סתם ניסה להפחיד אותי ? או שהוא באמת רצה לתת לי סעיף 62 במקום 21ג ? )
 9. אני משמאל האוטובוס מימין כאשר הכביש התכנס לנתיב שלי . האוטובוס הווה לי הסתרה במהלך הנסיעה כאשר הוא הסתיר לי את העובדה שהכביש של האוטובוס מתכנס אלי . כאשר אני לצידו של האוטובוס נוסע , האוטובוס החל לאותת ולפנות לכיווני צפרתי והאצתי בשביל להימנע מפגיעה . יש קייס ? * ציירתי את מהלך הנסיעה לא את "האירוע" כאשר באירוע הוא החל להיכנס לנתיב שלי כאשר אני לצידו ואז האצתי כאשר הוא חלקית בנתיב שלי
 10. זה בגלל השיפוצים הכביש התכנס לנתיב שלי . זה מופיע בתמונה. הוא רשם שהאוטובוס התעקב בצד שמאל ? הוא התעקב בצד ימין
 11. תודה , מה שרשמתה אכן מה שקרה פלוס אני זה שצפר לאוטובוס לא להפך . מה שאמרתי לשוטר זה שפחדתי שהוא יפנה שמאלה בגלל זב נסעתי .
 12. תודה לרבה לכל התגובות המועילות ... אני חושב שאני יוותר רק אני רוצה לציין שאני הייתי בצד שמאל כאשר הנתיב נס לנתיב אחד והאוטובוס נכנס מצד ימין . כלומר הוא נכנס לנתיב שלי אפשר להגיד כי אני רק המשכתי ישר האוטובוס זה שחתכך אותי ולכן האצתי ... האם זה משנה משהוא / מובן ?
 13. חח אני בספק אם הוא יצליח . מעניין אותי עם העותק שלו יותר קריא , גם עם זה 20% יותר ברור אין מצב שהוא יצליח לקרוא את זה עוד 3 חודש . השאלה אם זה בכלל יעניין את השופט שזה לא קריא או שהוא רק לוקח תצד של השוטר אלא אם אני מוכיח את עצמי מעל ומעבר ... הדוח על כניסה לצומת לא פנויה ? רשום 21ג סעיף - נהיגרה בלא זהירות , זה הסיבה לדוח . למרות שאני מבין שהסיבה לנהיגה הלא הזהירה זה שהתפרצתי לצומת ? הלוואי שהתובע יגיע איתי להסדר ... סה"כ הטענה שלי היא שניסיתי להשתלב בנתיב והאצתי כי האוטובוס כמעת פגע בי .. מה הסיכוי של זה ?
 14. הסיבה זה שהוא כמעת נכנס בי נראה כיאלו יש לו שטח מת והוא לא רואה אותי אז האצתי כדאי שהוא לא יפגע בי .. מתאומר הכתב מספיק קריא בשביל ביטול ? מה אם זה שהכביש היה בשיפוצים ?
×
×
 • Create New...