Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח: עברת על שטח ההפרדה

שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקום העבודה שלי קיבל דואר רשום עם דוח שכביכול ביצעתי. לא זכור לי דבר כזה וגם האמת שאני נהג די יקי.. מקפיד על החוקים (כולל לאותת ולחגור). הרשיון שלי זה האוכל של הילדה שלי אז אני משתדל לשמור עליו היטב..

גילוי נאות: השלמתי עם העניין הכספי גם אם העבירה לא באמת נעשתה.. זה משמים.. ועדיף שזה יגיע למשטרה מאשר לרופאים. בכל מקרה לעיונכם מה אתם חושבים שהיה שם ואיפה אני עדין מנסה לחשוב ולא מצליח.

לינק לתמונה של הדוח עם הסתרת פרטים כמובן.

https://i.imgur.com/4nHmGYy.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכביש 25 ק"מ 184 שזה הכביש שמוליך מאשל הנשיא לכיוון באר שבע.

בקש את הדו"ח המלא שבו יש את גירסת האופנוען. תמוה מדוע לא עצר אותך ונתן לך דו"ח ביד?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי מדובר מדוח שהופק עי השוטר במסגרת השימוש במצלמות הניידות של המשטרה הפרוסות ברחבי כבישי הארץ אחרת השוטר המשוייך לסיירת אופנועים ארצית היה עוצר את הרכב ומנפיק דוח.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה מצלמה , הדבר היה אמור להיות מצויין בדו"ח , ואם זה מצלמה מה לאופנוען להתעסק בזה?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכביש 25 ק"מ 184 שזה הכביש שמוליך מאשל הנשיא לכיוון באר שבע.

בקש את הדו"ח המלא שבו יש את גירסת האופנוען. תמוה מדוע לא עצר אותך ונתן לך דו"ח ביד?

אין לי מושג איפה הנקודה הזאת אני אגיד לך תאמת (יש לי נקודה בב"ש אבל מעניין אותי איפה זה בדיוק)

מאיפה מבקשים את הדו"ח המלא? אני אמור לעשות את זה או שהחברה? כי הרכב רשום על שמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום בערך בין רחוב מוטה גור לרחוב אצ"ל.

אם הדו"ח על שם החברה תשאיר זאת כך, ושהחברה תשלח את הבקשה, תשלם אומנם פי ארבע, אבל לא תקבל נקודות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחילה ישה לא הבנתי

אם הדוח ע"ש החברה אז לבקש שישלמו את זה הם ויורידו לי מהתלוש במקום לעשות הסבה? ולמה יעלה פי4?

ואם ככה אז למה לבקש את התלוש המלא מלכתחילה? לחפש סעיפים שיכולים לגרום לביטולו?

ומה לגבי הנקודות הרי בדוח לא רשומות נקודות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נעשה סדר

הענישה על סעיף העבירה הזה 5952 הוא 250 ש"ח ואפס נקודות

קצת מדהים , כי על העבירה הזו אי אפשר לבקש המרה לדו"ח אזהרה, שבד"כ יש שם עבירות כבדות ולא קלות.

אם הדו"ח הגיע על שם החברה , היה אמור הקנס להיות גבוה פי 4 מהקנס הרגיל דהיינו , 1000 ש"ח במקום 250 ש"ח, ועדיין הדו"ח יוצא על 250 ש"ח.

אז האם הדו"ח על שמך או על שם החברה?

וכן הבקשה לקבלת הדו"ח המלא היא כדי לראות אם יש סיבה לביטול

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד מוזר, כל העניין.

למה האופנוען לא עצר אותך?

אם זה מצלמה - למה אופנוען מטפל בזה?

כתוב רק מספר הרכב, בלי פרטים נוספים.

אין תיאור העבירה (גלגל אחד עלה על שטח ההפרדה, או כל הרכב חצה את שטח ההפרדה), אין עדות של האופנוען כיצד הבחין העבירה (עמד במרחק כזה או אחר, נסע לידך, וכו׳). תנאי הראות ומזג האוויר.

הקנס הגיע לחברה ולא אליך, אבל על סך 250 ש״ח.

מוזר.

קודם כל, הייתי מבקש מהחברה שלא להעביר את הדו״ח על שמך. ואז הייתי מבקש מהחברה לבקש עוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב רק מספר הרכב, בלי פרטים נוספים.

אין תיאור העבירה (גלגל אחד עלה על שטח ההפרדה, או כל הרכב חצה את שטח ההפרדה), אין עדות של האופנוען כיצד הבחין העבירה (עמד במרחק כזה או אחר, נסע לידך, וכו׳). תנאי הראות ומזג האוויר.

זו הודעת תשלום קנס, היא תמיד כללית ואינה כוללת את פרטי הדו״ח. למה? אולי חוסכים בדיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...