Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיוטה קורולה 2007 עם ק״מ גבוה.

balutim
שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

טויוטה קורולה שנת 2007 עומדת על 315.00 ק"מ . יד 3 ליסינג אחת מהם .

110 כ"ס . לא נסעתי עליה רק שוחחתי עם המוכר בטלפון וזה גר דיי רחוק ..

מחיר מבוקש אף שלא רלוונטי 16.000 ש"ח לשאלתי כאן . לדבריו היא במצב טוב

ומתחייב בבדיקה לגיר מנוע שלדה .. גמיש במקצת במחיר לרציניים .

1. האם 315.000 ק"מ מזמנים בעיות ולהתרחק ??

2. הבנתי שישנם כאלה שהורכבו (אולי יוצרו) ביפן וגם בטורקיה . משמעותי ??

3. 110 כ"ס כאמור , וקראתי שישנם 124 כ"ס לרכב זה . עדיפות למי מהם או זניח ?

תודה רבה לעונים/ות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה שהמנוע והגיר יהיו תקינים, עדיין יהיה המון בלאי מסביב, לי באופן אישי זה נראה כמו קניית צרות במיטב כספך למרות שמדובר בקורולה.

לא פירטת את הדרישות שלך מהרכב, האם אתה מוכן לרדת לקטגוריית המיני\סופר מיני? ידני אופציה?

בכל אופן אני הייתי יורד מהרכב המוצע או ממתין קצת עם הרכישה וחוסך עוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לך , ניסיון רב שנים עם קורולות ישנות יותר . מבורכות באמינותן ! מכור לרכב הזה ושימושו כרכב משפחתי

סטנדרטי לא יותר . המיני החמודות לא רלוונטיות לי ! האופציה השנייה שלי מאזדה 3 עד מודל 2007 מחוסר בתקציב כרגע

בהנחה שהרכב עובר בדיקת קומפרסיה ונותן תוצאה טובה .

כתבת בלאי ו

המון מסביב .. משאבות צנרת וכו' ?? מה עוד מזה

יכול "לסבך" אותי במוסכים כלכלית ? תודה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש ביד 2 רק של קורולה, אתה יכול לקנות קורולה 06 עם קילומטראז של 140-150 אלף ב-18 אלף לפני מיקוח.

אין מה להסתכל על אחת כזאת עם 300 אלף. בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב 110 כ"ס מדובר בדגם הקודם יוצר בסוף 2006 ונמכר תקופה קצרה בשנת 2007 לצד הדגם החדש שיצא באותו שנה בתור "מודל 07".

בלי קשר המחיר מוגזם לחלוטין ואפשר באותו סכום לקנות פוקוס/מאזדה 3 חדשות יותר ובטיחותיות יותר (ESP ועוד כריות אוויר אולי שבלי קשר מוזיל את ביטוח החובה) ולא שחוטות.

רכב כזה עם קילומטראז גבוהה מאוד במקרה הטוב הייתי קונה אותו ב7000 שח אם יש לו הסטורית טיפולים וגם כאן מאוד הייתי לארג'. גילוי נאות יש לי רכב כזה מעט ישן יותר עם ק"מ נמוך יותר ולא הייתי ממליץ עליו לרכישה בשוק היד שניה בימינו, במיוחד את הדגמים הראשונים שנמכרו כאן בין 02'-05' ה"טורקים" עם בעיית הבוצה במנוע.

על אף האמור אם היה מדובר בקילומטראז' סביר יותר ובתנאי שמדובר בדגם שאחרי המתיחת פנים (מודל 05 ומעלה) הייתי אולי שוקל לרכוש אותו בתנאי שמדובר במחיר סביר ביחס לרכבים חדשים+ הסטורית טיפולים.

שורת התחתונה, תתרחק! וקנה משהו אחר בכסף הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה כאן דוגמה לרכב בתקציב דומה .

לא הסתכלתי כלל על רכבים עם ק"מ כזה.

על מה הוא יתחייב לך ?

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?668032-סיפור-קניית-רכב-לבת-שלי-ולבעלה-הטרי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על רכב כזה לא הייתי משלם אפילו 4000 שקל.

אחי מצא לפני כמה ימים סיריון 2009 עם 87000 ק"מ מפנסיונרית שמורה מאוד עם קבלות על טיפולים ב 17000 שקל.

הוא לא קנה בסוף כי לא אהב את האוטו אבל במקומו לא הייתי חושב פעמיים. האוטו היה במצב מושלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי לא לגעת, קורולה עד 2007 עם 110 כ"ס, 2008 כבר עם 124 אבל זה גיר רובוטי לא מומלץ, לכן אם עוברים את ה 2007 זה היישר ל 2009.

בכל אופן ברכב עם 300 אלף, לא ממליץ לך לגעת, תרד שנתון ותקנה רכב עם מעט ק"מ שתוכל להנות ממנו כמה שנים קדימה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתכון לצרות, מציע לך קח שברולט קרוז הרבה רכב בקצת כסף, יש לי 3 שנים קרוז 2012 עומד על 146200 0 תקלות רק טיפולים שוטפים,צריכת דלק סביב 1:10,אחזקה סבירה חסרונות: מזגן חלש בקיץ חימום מצויין גם בלי הפעלת המזגן,מנוע עצל,עלול.להתדרדר בעליות אחורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רכב שאבא שלי ראה בשביל אחי. אחי לא היה מעוניין אמר שהוא לא אוהב את הרכב (לא הספציפי הזה אלא בכלל סיריון) אבל אבא שלי אמר שהיא נראית טוב, דבר איתה:

667403.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שאני אוהב טויוטה, אבל 300 אלף זה 300 אלף.

אולי לקנות ב3 אש"ח ולנסוע עד התקלה המשביתה הראשונה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר מחר לפני שבועיים קורולה 2007 עם 200000קמ

יד שניה (ראשונה ליסינג)

מחיר 10K

ה16K מנותק שנות אור מהמציאות

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...