Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

זה לא משנה אם זו רצועה או שרשרת. הנקודה שאני רוצה להדגיש היא שבתום האחריות : אתה צריך למזער נזקים. אתה אחראי. יש פה מספיק מידע טכני כדי שתדע מה נכון לעשות. אל תצפה שהיבואן יבדוק את הרצועה,אל תסמוך על רצון טוב וכו.

נקודה שנייה: הדשא של השכן לא תמיד ירוק יותר.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• ספונסר פורום

לחברי הפורום!!!

אנחנו במוסך גבע מציעים לכל בעלי הצרפתיות עם מנוע 1.2 שרוצים לישון בשקט לבוא לבדיקת רצועת התזמון שכוללת פירוק אגן השמן בחינם!!!

לאלה שירימו גבה ויחששו מתרגיל שיווקי שנועד ל"דחוף" עבודה נבהיר, שכנותני שירות לרכבים צרפתיים מזה שנים רבות, חשוב לנו מאוד שהשם של המותגים הצרפתיים לא יפגע ואם במאמץ קטן אפשר להועיל אז לשם כך אנחנו בתמונה.

מוזמנים להתקשר לתאם ולבוא לבדיקה ללא כל התחייבות לתיקון

• אהבתי 1

מוסך גבע -איבחון תקלות ע"י טכנאי מומחה פיג'ו-סיטרואן ללא תשלום

אתר הבית שלנו | פייסבוק | שרשור חוות דעת ב-CarsForum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות,

התחדשתי ב-308SW שנת 2015 עם 80,000 ,

הרכב נקנה מטרייד לובינסקי לאחר ליסינג ולאחר השבחה שכללה טיפול גדול במוסך מורשה יבואן, יש לי אחריות של שנתיים או 20,000 קילומטרים אבל נושא הרצועה טורד את שנתי...הצצתי דרך פתח המילוי וראיתי שגב הרצועה מחוספס (בדומה לתמונות בשרשור הנוכחי) השמן חדש לגמרי ולא ראיתי אי אלו חלקיקים זרים על גבי המדיד.

יש בי התלבטות: האם לנסוע עם הרכב עד תם האחריות ואז לעשות החלפה מונעת (מתוך הבנה כי אני "מכוסה" מבחינת נזק חלילה) או לבצע את ההחלפה כבר עכשיו ולהיות בראש שקט?

יש לציין כי אני ממש נהנה מהרכב ועשיתי עסקת קניה טובה ושקופה מול טרייד לובינסקי בגלילות.

תודה מראש לעונים וסליחה על החפירה...

ערן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום!!!

אנחנו במוסך גבע מציעים לכל בעלי הצרפתיות עם מנוע 1.2 שרוצים לישון בשקט לבוא לבדיקת רצועת התזמון שכוללת פירוק אגן השמן בחינם!!!

לאלה שירימו גבה ויחששו מתרגיל שיווקי שנועד ל"דחוף" עבודה נבהיר, שכנותני שירות לרכבים צרפתיים מזה שנים רבות, חשוב לנו מאוד שהשם של המותגים הצרפתיים לא יפגע ואם במאמץ קטן אפשר להועיל אז לשם כך אנחנו בתמונה.

gif-reverencia-7.gif

כל הכבוד. ככה עושים את זה.

• אהבתי 1
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום!!!

אלופים אתם!!!

רונן/יוסי (אני לא יודע מי כותב מהיוזר), אתאם איתכם בווצאפ

תודה (-:

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום!!!

ועל זה ייאמר, איך לא, שאפו !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום!!!

בפירו אגן שמן מן הסתם מרוקנים את השמן (שיקר פי 2 ברכב הזה ביחס לאחרים)

איך תבצעו את הפירוק בחינם אם תאלצו להחליף שמן, או שמא יבוצע מחזור של אותו שמן?

כך או כך מדובר על שירות מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עונה בשמם כמובן

אבל נראה לי הגיוני לשלב את זה עם טיפול

או במידה שהטיפול עוד רחוק - למחזר את השמן

כך או כך, מישהו צריך לנער חזק את שדרת השירות בלובינסקי. תלמדו מגבע איך עושים את זה. גם רון עשה את זה בזמנו בוואגיות (עם תקלה אחרת).

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
בפירו אגן שמן מן הסתם מרוקנים את השמן (שיקר פי 2 ברכב הזה ביחס לאחרים)

איך תבצעו את הפירוק בחינם אם תאלצו להחליף שמן, או שמא יבוצע מחזור של אותו שמן?

כך או כך מדובר על שירות מעולה.

אין בעיה למחזר את השמן

מוסך גבע -איבחון תקלות ע"י טכנאי מומחה פיג'ו-סיטרואן ללא תשלום

אתר הבית שלנו | פייסבוק | שרשור חוות דעת ב-CarsForum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומות,

התחדשתי ב-308SW שנת 2015 עם 80,000 ,

הרכב נקנה מטרייד לובינסקי לאחר ליסינג ולאחר השבחה שכללה טיפול גדול במוסך מורשה יבואן, יש לי אחריות של שנתיים או 20,000 קילומטרים אבל נושא הרצועה טורד את שנתי...הצצתי דרך פתח המילוי וראיתי שגב הרצועה מחוספס (בדומה לתמונות בשרשור הנוכחי) השמן חדש לגמרי ולא ראיתי אי אלו חלקיקים זרים על גבי המדיד.

יש בי התלבטות: האם לנסוע עם הרכב עד תם האחריות ואז לעשות החלפה מונעת (מתוך הבנה כי אני "מכוסה" מבחינת נזק חלילה) או לבצע את ההחלפה כבר עכשיו ולהיות בראש שקט?

יש לציין כי אני ממש נהנה מהרכב ועשיתי עסקת קניה טובה ושקופה מול טרייד לובינסקי בגלילות.

תודה מראש לעונים וסליחה על החפירה...

ערן

אני הייתי במצב שלך בדיוק לפני שנה,קניתי באוגוסט שנה שעברה את הרכב ואיך שהגעתי ל20 אלף ק"מ(עשיתי את הק"מ הזה תוך שנה) ישר נסעתי למוסך גבע והחלפתי את הטיימינג...

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד למוסך גבע. אבוב של גברים בים של מתנערים מאחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט שאפו. עוד אחד מיני סיבות מדוע אני מטפל אצלם.

• אהבתי 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו העברנו לגבע טיפול של 8 רכבים במשפחה המורחבת.

גם רכבים שרק יצאו מהסוכנות מגיעים רק לשם.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחברי הפורום!!!

תותחים. רק על זה, למרות שמדובר בבעיה שבכלל לא נוגעת אלי (נוהג בקליאו) איך שאני יוצא מאחריות הטיפול והאחזקה של הרכב עוברים אליכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תותחים. רק על זה, למרות שמדובר בבעיה שבכלל לא נוגעת אלי (נוהג בקליאו) איך שאני יוצא מאחריות הטיפול והאחזקה של הרכב עוברים אליכם.
כנ"ל שתי צרפתיות

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...