Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

אני פשוט בהלם טוטאלי מהתנהלות הגורמים הרלוונטים לטיפול בתקלה/תכנון לקוי אשר גורם בשלב מוקדם לנזק בלתי הפיך למנוע.

אני בהחלט ממליץ על האפשרות של הגשת תביעה ייצוגית בנושא.

הפעם צ'מפיון לא אשמים :-P

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני פשוט בהלם טוטאלי מהתנהלות הגורמים הרלוונטים לטיפול בתקלה/תכנון לקוי אשר גורם בשלב מוקדם לנזק בלתי הפיך למנוע.

בלי צל של ספק, מדובר ב-case study קלאסי במנהל עסקים, "איך להשמיד לעצמך מוניטין בגלל תקלה אחת פשוטה".

קשה להגיד אם זה יותר טפשי או יותר עצוב.

מה שכן, אם המצב ימשיך ככה, עוד שנה שנתיים אפשר יהיה לקנות 308 (אולי אפילו 3008) עם המנוע הזה בגרוש וחצי. לפחות זה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר יצקתי קשר עם אחד מהמשרדים שטיפלו בייצוגית של צמפיון עם המותחן טיימינג, נראה אם גם פה יש קייס לייצוגית.

הם הגזימו לגמרי. סה"כ ביקשתי בדיקה פשוטה של הרצועה. מסרבים לבצע זאת? חבל.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיימת רצועה חדשה שלא מתפוררת וגורמת נזק בלתי הפיך למנוע רצוי מאוד שייצרן הרכב יחליף בכול הרכבים שנמכרו עם רצועה אשר מתפוררת ברצועה משודרגת וגם יפצה את אלה שכבר נפגעו.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיימת רצועה חדשה שלא מתפוררת וגורמת נזק בלתי הפיך למנוע רצוי מאוד שייצרן הרכב יחליף בכול הרכבים שנמכרו עם רצועה אשר מתפוררת ברצועה משודרגת וגם יפצה את אלה שכבר נפגעו.

אבל אז היבואן יצטרך להודות שיש בעיה סדרתית, כרגע הם לא מוכנים אפילו לבדוק רצועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב לראות את הרצועה?

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב ושבוע טוב לכולם,

צר לנו על הדיסאינפורמציה שפורסמה כאן בנושא רצועת הטיימינג של מנוע ה-1.2 פיורטק הנמצא במגוון דגמים.

מנוע זה זכה במשך ארבע שנים ברציפות בתואר מנוע השנה 2015-2018 - הוא נחשב לאחד היעילים, האיכותיים והחסכוניים בקבוצתו ואחד האמינים שבהם. מאות אלפי מנועים מסוג זה יוצרו ונמכרים בעולם מדי שנה וכולם נהנים מאמינות גבוהה במיוחד, בוודאי בכל מה שקשור לרצועת התזמון.

בארץ נוסעים אלפים רבים של כלי רכב המצוידים במנוע זה, אשר שווקו בשנים האחרונות והם מאופיינים ברמת אמינות גבוהה מאוד.

לא ברור לנו מקורו של המידע השגוי, שכן הוא לא מתאר כלל את המציאות והמידע שקיים במרכזי השירות שלנו ברחבי הארץ.

למותר לציין כי נשמח לשמוע ולטפל בכל אירוע שכזה במקצוענות ושירותיות גבוהה כפי שמצופה ממרכזי השירות שלנו.

בברכה,

צוות לובינסקי

לובינסקי תתעוררו! זה הפורום רכב הכי גדול במדינה, כל אדם שירצה לקנות רכב מהדגמים והשנתונים הנל יגיע לשרשור הזה, ולא רק שיירתע מלקנות את הרכבים הוא יירתע גם מהשירות שלכם ומחוסר התגובה העיניינית שלכם.לא סתם הערך של הרכבים האלה יורד בצורה חדה.

יש פה שני מוסכים מכובדים ומקצועיים שמכירים כל בורג בצרפתיות האלה והם הוכיחו יותר מפעם אחת שהרצועות לא תקינות. נשמח להסברים ולתגובה ראויה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיסאינפורמציה:

[ATTACH=CONFIG]522531[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]522532[/ATTACH]

נראה מטריד ביותר, איזה יובש מטורף על הרצועה

התמונות של החלקים אצל GALBH בכלל הזויים, מה זה?!

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש להגיד חוץ מלהמליץ לכל מי שיש מנוע כזה עם הרצועה הישנה לבדוק את מצב הרצועה בהקדם ולהחליף במידת הצורך, ללא תלות בק״מ.

חבל שהיבואן ומוסכיו לא נותנים את השירות הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...