Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכירת הרכב, הבלאגן מתחיל.

אוהד_מ
שימו לב! השרשור הזה בן 7004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם הרכב עדיין לא הוצע למכירה וללא שלט או משהו, אבל לא אכפת לי למכור אותו, לכן כשאנשים מתעניינים בטלפון אני נותן.

במפגש יום שישי איזה ילד הגיע אלי והתעניין, בנוסף הגיעו חבריו "המבינים" ברכבים ובמצבים, והחלו לעשות בדיקה לרכב (כבר קלטתי את הבנת המומחים כשהגיעו בעונדה סיויק "משופרת" באגזוז ובלדים, אבל נו, שיבדקו מה שרוצים). בדקו קילומטר- שמע זה נמוך, אין מצב שזה אמיתי!, ישר נתתי את כל הקבלות על הטיפולים עוד מלפני הבעלים הקודמים, טוב נראה להם טוב.

אח"כ הסתכלו קצת יותר, שאלו על תאונות, סיפרתי להם הכל, הכל היה בסדר. אפילו החלטתי להראות להם את טופס בדיקת הקניה שעשיתי לרכב לפני כחצי שנה, בבדיקה הם התעניינו בדברים הבאים שסומנו ע"י הבודק, כמו חופש בהגה שתוקן, צמיג קרוע, וכמובן שהחלפתי שניים חדשים, כיווני פרונט, צבע וציריות שעשיתי.

חוץ מזה היו את הכסת"חים הרגילים- העברת הילוכים לקוייה ובודדת, נזילות (הם לא יודעים מאיפה, אבל אם הם אומרים...), תצרוכת שמן ובלה בלה בלה (סוג הדברים שהם לא באמת בודקים במנוע ובגיר, אלא פשוט אומרים כי הם יודעים שבמילא קיימים ברכב שנת 96 במידה מסויימת, אז זה לא נחשב שקר..).

חבר של הילד אמר שהוא יודע שהכל כסת"חים ולכן אין ממה להתרגש, והמליץ בחום לקחת את האוטו לבדיקה אחרי שממש התלהב ממנו.

טוב קבעתי עם ההורים שלו לבדיקה, נפגשנו, הראיתי להם את כל הטיפולים וכל מה שרצו, גם האבא אהב את האוטו ורצה לקחת לבדיקה.

אתמול לקחנו את האוטו לבדיקה ועכשיו מתחיל הקטע המעניין!

בקיצור סוף הבדיקה, לוקחים אותנו לחדר בירורים, הבודק היה מאד נחמד והסביר על כל ליקוי שמצא ואפילו הראה לנו אותם בעיניים אחרי זה. האבא רצה התחייבות על שאסי, גיר ומנוע, ובודק אמר שכולם במצב טוב, אין שום נגיעה בשלדה, והגיר והמנוע סובלים רק מבלאי כמו כל אוטו אחר... אבל! וכאן מגיעים הסברי הכסת"חים, לדעתו האוטו יחסית במצב לא הכי מושקע למה שציפה מק"מ כזה נמוך, בגלל שיש לו נזילת שמן ברורה לעין, שדי לכלכה למטה (האמת שזה מחזיר שמן אחד שדפוק), הוא אמר שהוא מרגיש שהאוטו נוסע עם קצת דפיקות, וזה למרות שהוא אמר שראה שהציריות חדשות, המשולשים, והגשר הוחלף, ולדעתו זה בגלל הגומיות ששם במשולשים או איזון גלגלים...

אח"כ הלכנו ביחד לאוטו שלי והראיתי לו את הבדיקה הישנה, שלהזכירכם יצאה די טובה בעבר, והאבא והחברים המוסכניקים מאד אהבו.

ומה מסתבר? כל הדיקה מילה במילה, חוץ המליקויים היותר חמורים שכבר תיקנתי, כמו חופש בהגה, וציריות וכד', לכן חשבנו שנסגור על משהו ביום ראשון ושני הצדדים יצאו מרוצים, ממש כל הליקויים שמצאו הם הרגילים שראיתי עד כה בכל אוטו אחר שנבדק.

הגעתי למפגש שהיה אתמול, כמה שעות ספורות אחרי הבדיקת קנייה ביום שישי.

ראיתי את הילד הנחמד ואמרתי שלום, אבל הוא נראה לי עם דמעות בעיניים, באתי אליו, ופתאום הקיפו אותי כל החברים שלו שראיתי כבר בפעם שעברה כשבדקו את האוטו והמליצו לו עליו.

פתאום הם התחילו לתקוף אותי "מה לא אמרת שהאוטו שלך אוכל שמן?", "הגיר שלך לא עובר חלק", ושטויות כאלה. הם אפילו היו איתי על האוטו והרגישו אותו בעצמם עוד אז.

הם התחילו להגיד שהאוטו דורש טיפול רציני (אני בינתיים מתחיל לצחוק) ושמצבו לא טוב, הם אמרו שלדעתם יש השקעה גדולה באוטו, ולדעתם מגיע לי עליו 34 אלף שקל (ברגע זה כבר התפוצצתי להם בפנים מרב צחוק), ואז נעשיתי רציני- אמרתי לו, תשמע ילד, אני לא יורד שקל אחד מ40 או 39, האוטו אפילו לא הוצע למכירה ואחרי שראיתי את הבדיקה שלו, ממש לא תהיה לי בעיה להפטר ממנו. ונפרדנו לשלום.

שני דברים שהכי הרגיזו אותי באותו הרגע, ממש מדהים איך שמנסים לסחוט כסף:

1. אותם הילדים שראו את הבדיקה הקודמת שיצאה לדעתם ממש טובה, פתאום חושבים שהיא ממש לא טובה (הנוכחית), והאוטו ממש מוזנח.

2. עוד דבר דפוק- הם אמרו לי שכל מוסך שהם בדקו רוצה על התיקונים לפחות 9000 שקל, ויש לו חבר שמוכן לעשות לו את התיקונים ב7000 שקל.

ואני שואל- איזה תיקונים לעזאזל?!? שום מוסך עוד לא ראה את האוטו, ולא יודע בכלל מה צריך לתקן בו, אם צריך! לדוגמא אחרי שקניתי את האוטו והלחטי למוסך של רנו, הם אמרו לי שהכל שם שטויות ואין באמת מה לתקן, ומה שצריך באמת אז תיקנו, ובכלל כל המושגים האלה של הכסת"חים כ"כ ערטילאים ולא משקפים כלום. לדוגמא- כתוב שיש רעידות באוטו- יופי לי, אבל ממה זה? יכול להיות תיקון של 100 שקל, יכול להיות גם הרבה יותר.

ותחשבו על עוד נקודה- הוא ממש בדק עם כל המוסכים, עם הרבה אני בטוח... רק חבל מאד שכשסיימנו את הבדיקה היה כבר יום שישי בצהריים! ועד שהם חזרו, אחרי שדיברו איתנו, איזה באמת מוסך עובד בשעות האלה, וגם יכול לתת הערכה מדוייקת לתיקונים בלי לראות את האוטו??

לקח- ילדים לא לוקחים ברצינות.. אבל מה אכפת לי הבדיקה לא עלי, למרות שנחכה למחר לטלפון מאבא שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה מתרגש? זהו הקניין הישראלי הטיפוסי!!!

לא מתאים לך? חושב שאתה יכול לקבל יותר ולא מוכן לרדת במחיר? אל תמהר למכור!!!

אין שום להתעצבן, זה חלק ידוע במכירת רכב.

פעם הבאה גם תציין שמדובר במגאן קופה כדי שעוד אנשים יוכלו לדעת במה מדובר.

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתרגל, עוד יהיו הרבה טיפוסים כאלה..

שאמא שלי רצתה למכור את הרכב שהיה לה לפני 5 שנים (פיאט 127, שנת 84', 117000 ק"מ, יד ראשונה ללא פגיעות שלדה) היא אפילו לא שמה שלט אלא מישהי עברה, שאלה אם היא מוכרת, אמא שלי ענתה שכן והיא קנתה את האוטו ב- 2800 ש"ח ללא בדיקה.

אבל.. שדודה שלי ניסתה 4 חודשים למכור את הרכב שלה (מיצובישי סופר לנסר, שנת 95' 1600 סמ"ק, אוטומטית עם 184,000 ק"מ יד שנייה) צצו פתאום טיפוסים שרק מנסים להוריד במחיר.

פעם אחת 2 נערים שראו את השלט שעל הרכב התקשרו לדודה שלי וביקשו שהיא תגיע כי הם רוצים לקנות. בעלה הלך לרכב, ניסה להניע ולא מניע! המצבר גמור. טוב, הניעו עם כבלים מפיג'ו 307, ומיד התחילו הנערים "המבינים": "המנוע עייף, ראית שלא הניע!, רדיאטור סתום- לא כדאי לקנות"!!! אבל אני יעשה לך טובה ויקח את הרכב ב- 15000 ש"ח.

אחרי 4 חודשים היא מכרה את הרכב ב17500 ש"ח כאשר הוא שווה במחירון 24500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים מתלהבים לא שווים את הזמן...

הציעו לי לא פעם ולא פעמיים ילדים / הורים במפגש לרכוש את הרכב שלי.

בכלל לא שקלתי ,כי לדעתי הטיפוסים שמסתובבים שם הם לא רציניים, ומי שלא רציני, אני מניח שגם ההורים שלו לא רציניים ומכיוון שגם זמן = כסף , ועצבים אי אפשר לקנות בכסף, אז זה לא שווה את זה.

מתחיל לעצבן אותי הקטע של מכירת דברים במדינה הזאת.

סתם לדוגמא, מכרתי השבוע שני מסכי מחשב ששכבו לי בבית , במחיר זנות של 150 שקל.

אחרי שהבהרתי לבן אדם בטלפון שזה הכי נמוך שאני מוכן לרדת ומצידי שלא יבוא (רציתי 300 בהתחלה),

הוא מגיע ושואל " טוב, בכמה אתה עושה לי אותם"?

לאנשים אין מלה במדינה הזאת....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר במכירה עסקינן:

חבר שלי ניסה למכור סיאט איביזה, והגיע אליו בחור עם עוד 2 ערסים בסובארו DL (מצטער שאני עושה רצח אופי לרכב הזה).

ה"גאונים" התחילו לזרוק תקלות עוד לפני שבכלל הניעו את הרכב.

אחד מהם ממש הגדיל לעשות ואמר: "תראה, הקרבורטור שלך סתום. זה תיקון של לפחות 1500 שקל!".

חבר שלי ייבש אותו שאמר לו: "אתה יודע לקרוא אנגלית?"

"כן" ענה הערס החביב

"תקרא על הדלת מה רשום"

(היה ראשי תיבות של EFI שזה: Electronic Fuel Injection (הזרקת דלק אלקטרונת)

יש לציין שאותו ערס לא ידע איפה לקבור את עצמו באותה שנייה.

תראה,

אל תנסה למכור לילדים רכב. רק רע יצא לך מזה.

מדובר על אוכלוסיה לא רצינית (בחלקה הגדול) שכל מה שהם רוצים זה להשיג מקסימום רכב במינימום מחיר. מתכון לצרות (במיוחד אחרי יומים שאותו או אותם חברים מתקשרים ואומרים שמכרת לחבר שלהם רכב דפוק והם "יבואו לסגור חשבון")

אתה רוצה למכור רכב לילד?

תגיד לו שיבוא עם אבא או אמא (בלי "אחים" גדולים למינהם)

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוכרים את התראד של הבחור שמכר לבסוף את האיביזה טורבו שלו?

כן קונה לא קונה יש כסף אין כסף צ'ק חזר וכו'...

זאת באמת הייתה מכירה מה"טובות" בארץ.

תזכורת

והבחור עם הפיאט 127 רכב של 3K לא לוקחים לבדיקה. נראה לך קונה לא נראה לך לא קונה מאקס תיגמור עם הרכב בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לכל מה שנאמר, אל תתעסק עם ילדים בכל מה שקשור לנושא המכירה, גם אני נמצא בתהליכים של מכירת רכב, וכאשר באים אלי החברה מהשכונה או כל מיני קשקשנים, אני אומר להם בלי לחשוב הרבה "לא מוכר לך את האוטו.", אין לי סבלנות שיבואו אחרי זה יזיינו את האוטו ויגידו לי שהוא דפוק.

והכי טוב, לא למכור למישהו שרואה אותך או את הרכב הרבה, זה יוצר מצבים לא נעימים בכלל.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתה אומר נכון רק אם יש לך משהו להסתיר.

הרכב שלי לדוגמא במצב מושלם, אני לא אהסס למכור אותו לכל אחד (כשאני ארצה למכור)

אבל אין מצב שאני אתעסק עם ילדים / הורים... פשוט אין לי סבלנות לזה.

כשאני אמכור אני אפילו לא אתלה שלט , אלא פשוט אפרסם בלוחות שפונים לקהל היעד הנכון,

או אמכור למישהו מהפורום שלנו שסביר להניח יודע דבר או שניים מהחיים שלו.

דרך אגב, בשביל מצבים כאלה חותמים זכרון דברים.

זה מכסה את שני הצדדים , הקונה והמוכר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לאוטו שלי, מדובר במגאן קופה 2.0, ככה שקהל היעד שלו לרב הוא ילדים או צעירים סביבות שנות ה20.. ככה שאין לי ברירה.

האמת האוטו עדיין לא פורסם למכירה, פשוט במפגש ראיתי אותו מסתכל על האוטו והוא שאל אם אני מוכר, אז אמרתי שאם הוא רציני אז נוכל להסתדר, כי גם ככה חשבתי על מכירת רכב.

בכל מקרה, הוא דווקא כן היה רציני, בתור ילד הוא היה נחמד ולא ערס, הבעיה הייתה החברים שלו במפגש מעצבנים, הוא דווקא היה חמוד כזה, איך אומרים- מהטיפוס ה"נגרר", הוא הגיע לת"א פעמיים מראשון בשביל בדיקה עם ההורים שלו, ולקח את האוטו למכון בדיקה והוציא עליו מעל 400 ש"ח.

העניין שזה לא הסתדר, וכנראה גם לא יסתדר, זה העובדה שהוא בא ממשפחה שיושבת טוב, ויצא לי לדבר עם האבא, שרצה לקנות לו רק רכב חדש ולא יד שניה אפילו, הוא היה מוכן להשקיע הרבה יותר בשביל רכב מהחברה, אבל מה לעשות, הילד נדנד לו לאוטו מהסוג הזה, כנראה בגלל הפוזה... בכל מקרה, הוא כנראה לא חשב שיאלץ להתמודד עם בדיקה שמעידה על בלאי ברכב (אחרי הכל- האוטו בן מעל 9!), אבל זה עדיין נשמע מוזר, כי הוא הסתכל על הבדיקה הקודמת של הרכב שכמו שהזכרתי כללה את כל הליקויים של הבדיקה החדשה ובנוסף ליקויים חמורים שכבר תיקנתי מטעמי בטיחות וכד', אז מדוע הוא לא נרתע כבר אז?

לא נורא, כמו שאמרתי, אני מאד מרוצה מהרכב ומהבדיקה עצמה ולא התבאסתי שלא יצא למכור (האמת היא שהלוואי שהייתה לי הזדמנות לעבוד במשהו וכן להחזיקו). רק התבאסתי לאללה כשראיתי את הילד במפגש אתמול כשהוא בא אלי, בגלל ה"חברים" שכנראה ביאסו אותו, הוא נראה מאד מאוכזב, והיה ממש על סף בכי כשהם התווכחו איתי על מצב האוטו, זה די ביאס אותי כי כמעט והרגשתי כאילו אני עשיתי משהו לא בסדר... כי תכלס אחרי הבדיקה עוד במכון הוא היה בטוח שנסגור על משהו.

לא נורא, נקווה שהוא ימצא אוטו בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת האוטו עדיין לא פורסם למכירה, פשוט במפגש ראיתי אותו מסתכל על האוטו והוא שאל אם אני מוכר, אז אמרתי שאם הוא רציני אז נוכל להסתדר, כי גם ככה חשבתי על מכירת רכב.
אל תכניס את עצמך למיטה חולה :idea:

מי שירצה לקנות - יקנה.

תשים שלט או שהכי טוב שתשקיע במודעה בלוח מצולם למכירת רכב.

הרנו מגאן זה אחלה רכב שבעולם, ואם הוא קופה, הוא ימכר טיק-טק (איפה הברונטית מהפרסומת שצריך אותה?)

בהצלחה!

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוחות מצולמים למכירת רכב נמצאים בשליטתם הכמעט מוחלטת של סוחרי רכב.

מי שקצת מבין, יודע שעדיף לא להתעסק עם רכבים משם כי רוב הסיכויים לרכבים מפוקפקים.

לוחות רציניים :

מ.ד.ס של אגודת הסטודנטים . טוב למי שרוצה למכור רכב באזור המרכז.

קרטל.

או בפורום שלנו , פורום PSI , פורום מכוניות תפוז.

מבחינתי לתלות שלט על הרכב זה לא בא בחשבון, ואם כן, כדאי שתארגן מכשיר סלולרי נוסף רק בשביל הז$@^ שכל שיתקשרו עם כל מיני הצעות / השגות / רעיונות...

כדי שתוכל לסגור את המכשיר בשלב מסויים כשיתנפח לך הראש.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מוציא שם רע לכל הצעירים? אני בן 21 וראיתי רכב שנידלקתי עליו. לקחתי אותו באותו יום לבדיקה, ובאותו יום סגרתי זכרון דברים- כסף ליד ומפתחות אליי, הרכב היה אצלי כבר באותו יום!!!

אנא לא לעשות הכללות, הקטץ' הוא לסנן את הנודניקים ולמצוא את הרציניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק ב100 אחוז.

אין לי שום דבר רע נגד צעירים, להיפך אני נכלל בתוכם.

העניין הוא, שיש כאלו שאפשר לקטלג כמעט ממבט ראשון, לדוגמא החבר של הילד- ילד טיפוסי בן 17-18 עם עונדה סיויק שנצבעה בצורה מזוויע, בעלת אולטרות, מדבקות, אגזוז בגודל ג'ורה, וגם לפי טון דיבור ורמת השיחה, אדגים מה שהיה לי איתו- "בואנה אחי! לא אמרת שהאוטו אוכל שמן.. בטח שאתה לוחץ עם האוטו אתה מריח אח"כ ריח של שמן בכל האוטו! במיוחד כשאתה מביא דאבלים!"

אני: "אתה מתכוון דאבל קלאץ'? ד"א אף פעם לא הרחתי ריח של שמן, ומה קשור דאבל קלאץ', אתה יודע בכלל מה זה?" הוא: "נו בטח, אתה מושך לשמים, ואז זורק קלאץ' בהילוך ופול גז! (לרייסים)"

הסברתי לו שבכלל דאבל קלאץ' זו טכניקה להעברת הילוכים חלקה יותר ע"י גז בניוטרל והכנסת הילוך, אמרתי לו שאני משתמש בדר"כ בהורדת הילוכים (בעיקר לראשון המניאק), וזה מאד מועיל לגיר/קלאץ' לדעתי וההכנסה חלקה ככה, הוא כתגובה: "מה באמת? אז אתה דופק את הגיר ככה, בטח הקלאץ' שלך גמור"...

ואני בכלל לא רוצה להכנס לאנשים/ילדים/מבוגרים שמדברים איתך ומשחילים קללות ודיבור לקוי תוך כדי השיחה.

וד"א fish- בגיל 21 אני מניח שכבר הרב מתבגרים עוד מהקטע הדבילי לפני צבא ועוברים במהלך השירות חוויות מבגרות ומשפיעות בחיים, לכן יש הבדל גדול ברב המקרים בין גיל 17 ל21, למרות שיש יוצאים מן הכלל. וגם יש הקטע של המפונקות- תראה אני נגיד עבדתי קשה מאד בשביל לרכוש את האוטו ולכן גם התייחסתי ברצינות וכובד ראש לעניין הקנייה עצמה, לעומת זאת מרבית הצעירים מסתמכים ב100 אחוז על ההורים ולא מגלים שום רצינות ושיקול דעת בזמן החיפוש/מכירה/קניה ומטילים את האחריות על ההורים שיעשו להם את העבודה כל עוד ההורים יודעים איזה דגם של רכב הילדים רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וד"א fish- בגיל 21 אני מניח שכבר הרב מתבגרים עוד מהקטע הדבילי לפני צבא ועוברים במהלך השירות חוויות מבגרות ומשפיעות בחיים, לכן יש הבדל גדול ברב המקרים בין גיל 17 ל21, למרות שיש יוצאים מן הכלל.

ויש שאומרים שעץ עקום לעולם לא יתישר...

אחחח, זוועטותים.... יש לך מזל, אני יכול לתאר לך את סיפורי הזוועה שלי כשמכרתי את ה323F שהיתה לי (עם הפנסים הניפתחים). ההורים שלי גרים ליד מלא כפרים של בדואים, דרוזים וערבים, אז זו היתה האוכלוסיה שהגיע "לבדוק" את האוטו...

בקיצור, תגיד תודה :roll:

ובהצלחה!

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב קשה ביותר,קשה למצוא בארץ אנשים שמבינים מהחיים שלהם במיוחד שזה בא לידי ביטוי במכוניות ספורטיביות. שרובם עושים את הקישור המיידי ספורט=חרוש וקרוע.

שיגיד תודה שהסכמת למכור לו בכלל,רב האנשים מוכרים כשהרכב שלהם מתחיל לעשות בעיות,פה הוא קיבל הזדמנות פז ופיספס אותה ,אם הוא רק היה מקשר נכון בין הדברים אולי הייתה לו אפשרות להיות עכשיו עם מכונית טובה,כנראה שהוא פיספס אותה

לדעתי עדיף למכור למי שיש לו את האמצעים לקנות,בעל המאה הרי הוא בעל הדעה.

בהצלחה עם האבא

ד"א אתה מוכר לו את את הרכב במחיר מחירון?

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7004 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...