Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טלפון LG G4 בכל עליה מבצע אופטימיזציה במשך 10 דקות

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 2121 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן אבל ה-G4 מגיע למצב שאתה מתאר אחר כך מתחיל לראסט את עצמו עד שהולך סופית , בזמנו היה ריקול על זה תנסה לפנות ליבואן אולי יסכים לתת לך זיכוי עליו(לחלקים) להוסיף ולקחת חדש .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא קשור לריקול, הייתה בעבר בעיה עם לוח אם שהיה מתפגר, זה היה שהמכשיר היה חדש, כיום שהוא בן 3,זה כמו מאה בגיל של בני אדם, כל יום שהוא קם בבוקר, שיגיד תודה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כולם מציעים להחליף?

הייתה לבחור בעיה עם אפליקציה ספציפית, מחק אותה והכל בסדר. למה להוציא כסף על מכשיר חדש שהישן עוד עובד טוב?

גם לי יש G4 שהחליפו לו לוח, אז מה? לפני חודש החלפתי לו סוללה ב100ש"ח, מאז הכל בסדר. לא שונה ואף יותר טוב מכל Xiamoi חדש ב800שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה שחושב שנבעיה הספציפית לא תיפתר על ידי הסרת האפליקציה?

אני לא אומר שהיא כן תיפתר, רק מעניין לדעת מדוע אתה אומר שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לריקול, הייתה בעבר בעיה עם לוח אם שהיה מתפגר, זה היה שהמכשיר היה חדש, כיום שהוא בן 3,זה כמו מאה בגיל של בני אדם, כל יום שהוא קם בבוקר, שיגיד תודה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

זה מה שיצרנים הרגילו אותנו לחשוב.

טלפון בן שנה וחצי - עזוב, תקנה חדש (וגם בונים אותם ככה שיהיה קשה עד בלתי אפשרי לתקן).

אוטו שהגיע ל150 אלף בלי לשפוך גיר, ואז שפך גיר - וואו, איזה אוטו אמין, אתה בטח מה זה שומר עליו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב2500 שקל (ככה בערך עלה G4 כשהיה חדש) אתה יכול לקנות ארוחה לכפר שלם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם 600 שקל זאת חתיכת ארוחה (או 60 קילו אורז בסמטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-G5 שוחרר באפריל 2016, כחטור המכשיר שלך בן פחות משנתיים.

השיומי Mi4c של הבן שלי (גם מבוסס SD808 ו-3GB RAM) נרכש במרס או אפריל 2016 תמורת 800 ש"ח ונכון להיום חוץ מהחלפת סוללה לא עושה בעיות. אז נכון שהמסך שלו יותר קטן ועם רזולוציה פחותה - יש לכך יתרון בחיי הסוללה - אבל דוקא למי שרוצה לצמצם הוצאות מדובר בעסקה יותר טובה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני שתבוא למוסך לתקן משהו קטן ברכב והוא בתגובה יציע לך לרכוש רכב חדש ולזרוק את הרכב שיש לך?, וזה גם אחרי שתגיד לו שטוב לך ברכב הנוכחי?

מאיפה הגיעה התרבות הזאת?

למה כולם חייבים הכל חדש?

לפני כחודש יצאתי לדייט ראשון עם מישהי, באתי לאסוף אותה ברנו קנגו החבוטה שלי, לא אמרה כלום אבל עשתה פרצוף של "נראה לך שאחת כמוני תכנס דבר כזה?", אז שמתי גז ונסעתי משם.

איכס.

וכן, בגלל התנהגות כזאת סביר שאמצא את עצמי לבד וכו', סבבה, הכל טוב.

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה הספציפית לא תפתר לאחר מחיקה של אפליקציות שלכאורה בעיתיות.

אני מקווה שכן אבל מניסיוני זה לא מה שקרה.

שאלה לי אלייך. אם קיימת בעיה באפליקציה בודדת או שני אפליקציות שלא רצות ברקע למה מערכת ההפעלה מבצעת כול הפעלה או כול מספר הפעלות אופטימיזציה ?

שלי זה קרה חשבתי שהבעיה נפתרה מכיוון ששבוע הכול היה תקין ואז שוב פעם זה קרה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה מכשיר, חוץ מבעיית הטענה קשה מאוד שבגללה וויתרתי עליו, ולוח אם שהחזיר נשמתו לבורא, הייתי נשאר איתו בכיף.

היה לי את הבעיה שלך, תנסה ללכת על FACTORY RESET ואם אתה מתקדם: להתקין רום אחר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...