Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה דרך "שומרי הדרך" (מצורף צילום)

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תראו לפי החוק יבש נראה שהדו"ח מוצדק. קנטרני וקטנוני ככל שיהיה. עם זאת, אפשר לנסות לערער על הדו"ח עקב כך שאין הכוונה מתאימה לפני הצומת וזה די נופל עליך משום המקום הפניה הזאת במיוחד אם יש עוד מכוניות לפני שמסתירות לך. זה באמת נראה בהתחלה כמו התחלת פניה שמאל בצומת בית דגן עצמה ולא לתחנת משטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי

אני הייתי כותב מכתב לתביעה ברוח מה שכתבתי ומקווה לטוב.

לא ילך, נסה מזלך אצל השופט.

ברור שהסימון בלתי ברור ומכניס אותך לפינה.

ניחא ששומרי הדרך לא מבינים אבל שרס"ב יחשוב שזה תקין.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת לבטל את הדו"ח על רקע עבר נקי?

לא .

יש לי נסיון עם "תובעים" ש"קוראים" מכתבים.

אומנם מהעירייה ,אבל פחות או יותר -אותה הרוח.

חברים...ישה....תודה.

התכתובות היו פשוט מתישות ,הדואר לא תקין וכשהוא תקין התשובות החוזרות מהמשטרה - כאילו לא היו בקשות.

אני בכלל מופתע שקיבלתי את הסירטון .

"נתקרבן" על הדו"ח הזה - אולי משהו יתוקן בצומת הזו .

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דו"ח שנשלח בפרוייקט זה נבחן ע"י שוטר סייר תנועה מנוסה שמחליט אם יש עילה לשלוח דו"ח או לא. שיקול הדעת לא נמצא אצל המתנדב והוא רק שולח את הסרטון. בכל מקרה מדובר בעבירה חצופה ובריונית. שאפו למתנדב שצילם ודאג למשלוח הדו"ח! זאת רעה חולה של ציפצוף על אחרים וחוסר סבלנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי על שומרי הדרך לא אפרט , בושה וכלימה שמשטרת ישראל נעזרת בהלשנות במקום לבצע את תפקידה על פי חוק.

דבר אחד למדתי מהתעסקות עם המשטרה, לערער ולבקש לראות את החומר ולא לשלם באופן אוטומטי.

מחייב מעט התעסקות וסדר אבל חוסך מזומנים רבים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דעתי על שומרי הדרך לא אפרט , בושה וכלימה שמשטרת ישראל נעזרת בהלשנות במקום לבצע את תפקידה על פי חוק.

דבר אחד למדתי מהתעסקות עם המשטרה, לערער ולבקש לראות את החומר ולא לשלם באופן אוטומטי.

מחייב מעט התעסקות וסדר אבל חוסך מזומנים רבים.

בושה וכלימה למי שעושה עבירות מכוערות שמצפצפות על כל אלו שנוהגים כחוק ועומדים בתור. בושה וכלימה לאותו אחד/אחת שממש לפני הפניה חותכים חזרה לנתיב העמוס בלי לחכות בתור... בושה וכלימה למי שמצודד בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דו"ח שנשלח בפרוייקט זה נבחן ע"י שוטר סייר תנועה מנוסה שמחליט אם יש עילה לשלוח דו"ח או לא. שיקול הדעת לא נמצא אצל המתנדב והוא רק שולח את הסרטון. בכל מקרה מדובר בעבירה חצופה ובריונית. שאפו למתנדב שצילם ודאג למשלוח הדו"ח! זאת רעה חולה של ציפצוף על אחרים וחוסר סבלנות.

סלח לי אבל כל הפרוייקט הזה מזכיר לי משטרים חשוכים. לא שאפו ולא אמיית. ואלה שקופצים לפרוייקט, מזכירים לי אנשים אחרים שעזרו לאותם משטרים חשוכים.

זה תפקידה של המשטרה, ולא של אזרחים.

לגבי העבירה עצמה, לא חצופה ולא בריונית. הצומת הזאת לא ברורה בעליל, סוג של מלכודת לנהג. במקום לדרוש שיהיה שילוט מתאים, אתה מאשים את הקורבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה וכלימה למי שעושה עבירות מכוערות שמצפצפות על כל אלו שנוהגים כחוק ועומדים בתור. בושה וכלימה לאותו אחד/אחת שממש לפני הפניה חותכים חזרה לנתיב העמוס בלי לחכות בתור... בושה וכלימה למי שמצודד בזה.

לכן קיימת משטרה אשר תפקידה לאכוף את חוקי התנועה , זה בהחלט לא תפקיד האזרחים .

מזכיר שיטות אשר היו נהוגות במשטרים קומוניסטים שם כל אזרח היה שטינקר , לא מעונין להגיע למקום הזה .

יש שלטונות לאכיפת חוק שיבצעו את תפקידם .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שסיימתם עם ההתלהמות והוצאת הקיטור.

על פניו - הדוח מוצדק. בסרטון רואים 3 רכבים שמבצעים את העבירה המדוברת (2 רכבים פרטיים + מונית).

יש נתיב שמיועד לפניה שמאלה בלבד ב"צומת הקטנה" (מסומן על גבי הכביש ע"י תמרור 808 + 813). 3 הרכבים המדוברים עוברים לנתיב זה, ובמקום לפנות שמאלה, ממשיכים ישר כדי לפנות שמאלה בצומת הבאה.

אם הרכבים הללו היו מחכים מעט שהמשאית הצבאית תתקדם מעבר לצומת הקטנה, הם היו יכולים לעבור לנתיב אליו רצו להגיע בצורה חוקית. לא חיכו וביצעו עבירה.

הערה : אינני מכיר את הצומת המדוברת ומסתמך בלבד על התוכן שרואים בסרטון המצ"ב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מי רכבו של פות"ש

ברור שהצומת בעייתית

ברור שמי שפונה לנתיב הזה מטר מהשלט שאומר שרק לרכב משטרה פניה שמאלה הוא פושע בינלאומי.

הסרט בעייתי כי בשניה שהוא מתחיל המדווח יודע לספר לנו על 3 מכוניות שנסעו שלא כחוק

מה הוא אורי גלר?

הרכב שמופיע בשניה ראשונה לו אני ה הוא הולך למשפט

נהג המונית לא.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבירה? כן

קטנונית? מאוד

יש מספיק בריונות בוטה בכביש שאפשר לקנוס עליה. במקרה הזה מיותר.

אני חושב שמתנדבים שמתעדים עבירות זה דבר מצויין, אבל צריך מעט שכל ישר מה להעביר ומה לא, במיוחד כדי לא הפוך למאוסים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...