Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה דרך "שומרי הדרך" (מצורף צילום)

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל הרעיון הוא לצפות בחומר הראיות בכדי להחליט אם יש טעם להישפט.

בברכה

מוטי

אבל לפי החוק הזכות לעיין בחומר הראיות קמה רק לאחר הגשת כתב אישום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים עוד אף אחד לא בדק את המואדם, שאצלך הוא כבר קיבל הכשר בד"ץ

לא בד"ץ ולא בן בד"צ אלא מתנדב אני ובולס דוחות.....אבל:

מבחינת אבטחת מידע התיעוד נחתם דיגיטלית על ידי שרת העמותה ואף אחד לא יכול לשנות אותו.

כמו דוח כחול שנכתב על ידי שוטר ונסרק לדות"ן.

תבדוק בבקשה ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים שממסגרתה פועלת העמותה

תבדוק בבקשה במשטרת ישראל שבה הוקמה יחידה המקבלת את התיעוד ומטפלת בו

בשנתיים האחרונות בהן הפרוייקט יצא משלב ביתא לשטח, נופקו עשרות דוחות על ידי המשטרה לנהגים.

במאמר מוסגר, גם תלונת אזרח ממידע שנאסף ללא אבוחת מידע וללא דות"ן הופכת לדוח

חג שמח ו(אם תרצה) כשר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום העבירה מתואר בדיוק: כביש 412, ק״מ 14.6...

לדעתי מדובר, כפי ששיערת, בצומת בית דגן. ראה במפה כאן:

https://www.govmap.gov.il/?c=183987.45,656361.49&z=7&lay=MILESTONES&bs=MILESTONES%7C183045.3431,656214.0616

תודה . עזרת.איך לא עלה לי בראש :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על תשובותיכם .

אין התלהמות .

מן הראוי ,לספק ראיות לפני בקשה להישפט .

אם קיים תיק ונעשתה בקשה בדרך מקוונת ,לא מובן לי מדוע אין אפשרות לעיין .

לא ברור מהדו''ח ,היכן בוצעה העבירה לכאורה ,ואני מאבד את זכותי לבדוק את המקום לפני שישונה בו דבר.

יתכנו חיצים דהויים וכו' ,תמרור שאינו מורה על שינוי או מזהיר על צומת לפני הצומת.

אם אכן מדובר בצומת הפנייה שמאלה ,לפני צומת בית דגן ,המותרת אך ורק לשוטרים ,

יש מקום לבקשה להישפט.

אך מכיוון שלא מסופקים צילומים -בעיה .

ועוד דבר בקטנה :

נתקלנו כבר ב"מקצוענים" ו"דוברי אמת" בכל הקשור למהימנות של המצלמות.....

בברכה

מוטי

בוא וננקה את החמ(ו)ץ:

לא התכוונתי אליך בהתלהמות אלא ל"עייצעס גיברס" אחרים

יש רצוי ויש מצוי. זה החוק במדינת ישראל המחייב את הרשות שמבצעת לתת לך להתגונן בפני כתב אישום. כמו שכתבו לפני, החוק מתיר לך להסתכל בחומר החקירה רק אם בקשת להישפט

לגבי השאר כבר ענו לך

לגבי ה"מקצוענים" ו "דוברי האמת" - מסכים.

חג שמח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את ההבדל המהותי בין משלוח דו"ח והגשת כתב אישום.

אין הבדל בין לשלם את הקנס לבין הרשעה בבית הדין.

לכן אני לא מבין מה ההבדל בין בקשה לעיון בראיות ממי שקיבל דו"ח, לבין אותה בקשה ממי שמבקש להישפט.

בקבלת דו"ח במקום משוטר, הנהג יודע בדיוק איפה מתי, וכנראה מה עשה, ודברי השוטר מוצגים בפניו (נמסרים ביד).

בדו"ח מהירות מצולם אפשר לבקש לעיין בצילום. לפעמים לא מדובר ברכב שלך (טעות בזיהוי). ואולי הייתה טעות בלוחית הרישוי (טעויות קורות) ומדובר בכלל ברכב אחר?

נשמע לי הליך לא דמוקרטי בעליל!

מציע לכם לבקש להישפט, ואם תקבלו לפני המשפט ראיות מרשיעות, אפשר להודות בעבירה, בכתב, בפני בית הדין - ולבקש את הקנס המקורי. יכול להיות שעצם הבקשה למשפט תביא לביטול הדו"ח. אני פעם אחת ביקשתי להישפט על דו"ח שנרשם בידי מתנדבים ולא זומנתי למשפט, כנראה בוטל האישום. יכול להיות שגם כאן תהיה תוצאה דומה, ויכול להיות שלא.

הרבה להפסיד - אין. אם אתם מסודרים ומקבלים מכתבים, ועומדים בזמנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום חברים.

לאחר ההתעקשות ובקשה להישפט ,קיבלתי דיסק ובו הסרטון שמהווה לכאורה את העבירה .

מדובר בצומת הקטנה לפני צומת בית דגן (לכוון ראשל"צ) .

אם תסתכלו בסירטון ,תוכלו לראות שאין שום שלט ו/או איזכור לגבי הפנייה שמאלה לצומת הקטנה.

יתירה מכך : השלט הגדול מצד ימין מראה את הכוונים , שני שלטים המותקנים משני צידי הכביש מראים על צומת מרומזרת ,והשוס הגדול : הנתיב בו הרכב עומד ,הוא ישר בלבד כשמשמאלו מותרת הפנייה שמאלה .רק לאחר מכן החץ בנתיב משתנה לישר ושמאלה .

אשמח לחוות דעתכם ,לדעתי מדובר בהטעיה .

האם לפי החוק היו צריכים להתקין תמרור עמוד שמראה על התקרבות שמאלה בצומת הקטנה בפנייה לתחנת המשטרה ,לפני צומת בית דגן ?

בת הזוג התכוונה לפנות שמאלה לכוון צריפין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב בעייתי. יש קו עצירה לקראת הפניה לתוך תחנת בית דגן, יש גם תמרור איסור פרסה בצומת הזו (פרט לרכבי משטרה). תכל'ס די מובן שהחץ שמאלה, מורה לפניה שמאלה לתוך התחנה (בעיקר קו העצירה מעיד על כך). התמרור הירוק של נתיבים הוא אחרי הצומת הנ"ל. לפי החוק היבש - הדו"ח מוצדק. אני לא זוכר אם יש אפשרות לצאת מהתחנה לכיוון צומת בית דגן (אולי כדאי לבדוק זאת),אם כן הרי שזה מחזק את דבר עבירה, אבל דו"ח באמת קטנוני.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב בעייתי. יש קו עצירה לקראת הפניה לתוך תחנת בית דגן, יש גם תמרור איסור פרסה בצומת הזו (פרט לרכבי משטרה). תכל'ס די מובן שהחץ שמאלה, מורה לפניה שמאלה לתוך התחנה (בעיקר קו העצירה מעיד על כך). התמרור הירוק של נתיבים הוא אחרי הצומת הנ"ל. לפי החוק היבש - הדו"ח מוצדק. אני לא זוכר אם יש אפשרות לצאת מהתחנה לכיוון צומת בית דגן (אולי כדאי לבדוק זאת),אם כן הרי שזה מחזק את דבר עבירה, אבל דו"ח באמת קטנוני.

אם תשים לב ,ללא שום קשר ,השלט שמורה על איסור פרסה ,הוא נמוך וניתן להסתרה ע''י רכב אחר .רק בזכות השלט הצהוב הגבוה ,אתה יכול לשער שיש איסור כלשהו,אבל זה כבר נושא אחר לדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלינק הזה המצב שהיה לפני כ 3 שנים.https://www.google.co.il/maps/@32.0018645,34.8229559,3a,75y,255.73h,82.66t/data=!3m6!1e1!3m4!1sHw-gqxoBkjeW9Qio5nWBnw!2e0!7i13312!8i6656

כל מי שרצה לפנות שמאלה לתוך המשטרה יכול היה לפנות.

כעת רק למכוניות משטרה ואסורה פניית פרסה..

את האיסור של השלט הצהוב היה צריך לשים לפני התחלת הנתיב שמאלה כדי שלא להכשיל את הנהג.

רק שהוא מגיע ממש לקראת קו העצירה הוא אמור להביןו שהמסלול הוא לא לפניה שמאלה בצומת אלא הוא מיועד לפניה לתחנה , ולכן עליו להידחק לתוך המסלול הימני כדי לעבור את הצומת באופן חוקי.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה ,תודה על התגובה .

האם יש כאן "קייס" לדעתך ,או שמא חבל על הזמן ?

לכאן או לכאן ,ביקשנו להישפט בכל מקרה .

וזה מבלי להתייחס לאופן כתיבת הדו''ח מלכתחילה שלא כלל כוון ומיקום מדויק.

גם אם ''נכשל הנהג'' וגילה את הטעות מבעוד מועד ,נראה הזוי ולא חוקי ''להשתחל'' חזרה לימין בצומת הקטנה ושוב לחזור לנתיב השמאלי בצומת בית דגן לכוון צריפין..

מאחר ולא נכחתי במשפט תעבורה מזה כ-30 שנים ,מבקש עזרה בצורת הגשת הבעיה אל מול השופט.

נ.ב.

מדובר בבת הזוג עם גליון נקי לחלוטין כ 15 שנים ויותר.

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט מתעניין, הסרטון זה על העברה שלך??

כי הסתכלתי הסתכלתי והסתכלתי ואני פשוט לא מצליח לראות מה הבעיה פה...

אפילו ביקשתי מחבר שאיתי פה ויראה ויקרא את הדו"ח כדי לדעת אם הבנתי נכון...

לפי מה שהבנתי יש איזה בעיה עם הפניה שמאל איפה שיש גם את השלט שאסור פרסה נכון??

אפשר הסבר??

תודה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

הרכבים שעומדים בנתיב שבו מסומן פניה שמאלה (כפי שכתבת "

איפה שיש גם את השלט שאסור פרסה") צריכים לפנות שמאלה ולא להמשיך ישר.

דוח הזוי. ככל הנראה שומר הדרך התעצבן שרכבים חתכו אותו.

מעניין לדעת כמה דוחו"ת ניתנים בפניה הזאת על סמך שומר הדרך הנ"ל.

במקום לתת דוח"ות איכותיים על עקיפה בקו לבן, מעבר רמזור אדום וכדומה, נדבקים לטפל, דבר שימאיס את העניין על הציבור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1738 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...