Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה דרך "שומרי הדרך" (מצורף צילום)

שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צפיתי בסרטון לפחות 10 פעמים ,יש עבירה ועוד איך ,לדעתי עדיין לא מאוחר להתחרט ,תשלם ותבטל את המשפט

אני מסיק מדבריך שאתה מכיר את הצומת הזו ?!

או שמא ,לא קראת את כל השרשור ?!

עייפתי...ההסברים בשרשור...

מטרתי הסופית : התקנת תמרור חוקי כ100 מטר מהצומת (כמו בתמרורים שלפני צומת בית דגן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי היקר : אני כותב לטובתך , גם השופט שיהיה בדיון ,יתכן ,מעולם לא היה בצומת הזו (מהכייון הזה) ,מה תשאל את השופט: כבוד השופט /שופטת האם היית בצומת הזו? איפה זה בכלל בית משפט לתעבורה של האזור הזה ? בית משפט לתעבורה ברחוב השוקן 25 בת"א , חצי מהשופטים שמה מגיעים לבית המשפט במונית מהבית בצפון ת"א

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לראות מהסרטון שיש בפניה הזו כשל

מדהים שלא המירו זאת לאזהרה.

מה הסיבה שנתנו לכך?

לגבי הענישה

תיהנה כאן

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?654817-%D7%93%D7%95-quot-%D7%97-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%94&p=5665733&highlight=%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94#post5665733

למרות שאצלי גליון עבירות עשיר מאוד אצלה אפס עבירות לדבריך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לראות מהסרטון שיש בפניה הזו כשל

מדהים שלא המירו זאת לאזהרה.

מה הסיבה שנתנו לכך?

לגבי הענישה

תיהנה כאן

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?654817-%D7%93%D7%95-quot-%D7%97-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93%D7%AA-%D7%9E%D7%A9%D7%98%D7%A8%D7%94&p=5665733&highlight=%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%94#post5665733

למרות שאצלי גליון עבירות עשיר מאוד אצלה אפס עבירות לדבריך

החלטת תובע בבקשתך ל

המרת

ההודעה

באזהרה

סימוכין: פנייתך מיום

הפניה

.

הריני לאשר קבלת פנייתך שבסימוכין.

2

.

הנני להודיעך כי התובע דן בבקשתך והחליט

שלא

להמיר

את הודעת תשלום הקנס

שבנדון

באזהרה

.

8

.

נסיבות מעשה העבירה ו

עושה העבירה אינם בגדר המקרים בהם ניתן להמיר הודעת קנס

באזהרה על פי מדיניות אגף התנועה.

0

.

יוער כי המרה באזהרה אינה זכות מוקנית גם לא למי שעומד בקריטריוני הסף הנקבעים

מעת לעת באגף התנועה, ונתונה היא לשיקול דעתו של התובע על פי מכלול הנסיבות.

5

.

תוכל לשלם את הקנס המקורי עד המועד הנקוב בהודעת תשלום הקנס

שברשותך

אם חלף המועד לתשלום הקנס המקורי, תוכל לשלם את הקנס ותוספת הפיגור

באמצעות דאר ישראל או באמצעות אתר האינטרנט של משטרת ישראל .

לחילופין, אם ברצונך להישפט, עליך למלא את ספח הבקשה להישפט שתצורף

להודעת

התשלום ותוספת הפיגור שתישלח אליך בהמשך וזאת בתוך

81

ימים מיום שתומצא ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפיתי גם בסרטון מספר פעמים,

אני מביע אמפתיה רבה לטענותיו של פותח השרשור, מקווה שביהמ"ש יהיה גם בעניין.

בתור מי שלא מתגורר במרכז, אם הייתי מגיע לצומת הזו באותו סיטואציה (וה - WAZE היה אומר לי לפנות שמאלה עוד 200 מטר) כשמשאית מסתירה לי את המשך הדרך ומשמאלי היה נפתח נתיב לפניה שמאלה כנראה שהייתי עושה בדיוק את אותו דבר ו"אוכל אותה".

יש כמה מכשולים ברורים בצומת שצוינו זה מכבר ואין טעם לחזור עליהם.

אם יש אפשרות, הייתי מנסה להקשות על התובע ולבקש לראות אם גם שאר הרכבים המצלומים (אאוטלאנדר, ספורטאז, מונית) "זכו" גם הם לדו"ח דומה. - אם לא אולי כדאי לבדוק טענה של אכיפה בררנית.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי כשומר דרך, מתוך מאות דיווחים, דיווחתי כמה דיווחים על 5 כלי רכב שנסעו בשול.

מצב דומה מאוד למה שראיתי בסרטון.

לכולם נשלחו דוחות על ידי המשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי כשומר דרך, מתוך מאות דיווחים, דיווחתי כמה דיווחים על 5 כלי רכב שנסעו בשול.

מצב דומה מאוד למה שראיתי בסרטון.

לכולם נשלחו דוחות על ידי המשטרה

אם אתה רואה דמיון בין נסיעה בשול עם כל הסכנות הטמונות בכך ,לבין מה שראית בסרטון עם כל הנתונים שצויינו :roll:...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם לא הייתי מובן.

הדוגמא שהבאתי מראה על כך שאין אכיפה בררנית ואם יש כמה כלי רכב המבצעים אותה עבירה, הדיווח על כך יועבר למשטרה והיא תפיק דוחות לכולם.

לא נתתי ערך לעבירה כזו או אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי :זה בדיוק השאלה ,ארבעת הרכבים עושים בדיוק את אותה העבירה (זוגתו של פות"ש ,המונית ועוד שתיים),איך הוא יודע שגם שלושת האחרים קיבלו דוחות ,ואחד מהם לא מקורב למערכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי :זה בדיוק השאלה ,ארבעת הרכבים עושים בדיוק את אותה העבירה (זוגתו של פות"ש ,המונית ועוד שתיים),איך הוא יודע שגם שלושת האחרים קיבלו דוחות ,ואחד מהם לא מקורב למערכת?

למען האמת זה לא מעניין אותי...אותי מעניינת העובדה שיש כאן מכשול והטעייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי :זה בדיוק השאלה ,ארבעת הרכבים עושים בדיוק את אותה העבירה (זוגתו של פות"ש ,המונית ועוד שתיים),איך הוא יודע שגם שלושת האחרים קיבלו דוחות ,ואחד מהם לא מקורב למערכת?[/QUOT

אני לא מתעסק בקונספירציות.

קו הגנה כזה לא מחזיק בבית משפט בדרך כלל.

האכיפה היא אנונימית במקרה שומרי הדרך. המדווח מצהיר כי אינו מכיר את הנהג.

מבחינה חוקית יש כאן עבירה. לא רוצה להיכנס לויכוח על בריונות מצד זה או אחר.

לדעתי אין בעיה מוסרית באכיפה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי :זה בדיוק השאלה ,ארבעת הרכבים עושים בדיוק את אותה העבירה (זוגתו של פות"ש ,המונית ועוד שתיים),איך הוא יודע שגם שלושת האחרים קיבלו דוחות ,ואחד מהם לא מקורב למערכת?[/QUOT

לדעתי אין בעיה מוסרית באכיפה שם.

אבי ,הדבר האחרון שאני מחפש במדינת ישראל זה מוסר ו/או אתיקה .

אני מחפש חוק !

האם יש לך מה לתרום מבחינת החוק למרחק הצבת תמרור התקרבות לצומת המדוברת ,ולא בתחילת הנתיב -אלא לפני ,ובאופן שיראה ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי ,הדבר האחרון שאני מחפש במדינת ישראל זה מוסר ו/או אתיקה .

אני מחפש חוק !

האם יש לך מה לתרום מבחינת החוק למרחק הצבת תמרור התקרבות לצומת המדוברת ,ולא בתחילת הנתיב -אלא לפני ,ובאופן שיראה ?!

אז מצאת חוק באופן שהנתיב הנדון מראה על פניה שמאלה בלבד

תרומתי מבחינת החוק היא שהתמרור על הכביש(תמרור 813) , השילוט המגביל פניה (תמרור 439) והמשך התמרור על הכביש (תמרור 603) ברורים ונראים ממרחק מספיק לעיני כל נהג. עיין

https://www.gov.il/BlobFolder/policy/tamrurim_takanot_hanhayot_2018/he/Tamrurim_Takanot_Hanhayot_2018.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מצאת חוק באופן שהנתיב הנדון מראה על פניה שמאלה בלבד

תרומתי מבחינת החוק היא שהתמרור על הכביש(תמרור 813) , השילוט המגביל פניה (תמרור 439) והמשך התמרור על הכביש (תמרור 603) ברורים ונראים ממרחק מספיק לעיני כל נהג. עיין

https://www.gov.il/BlobFolder/policy/tamrurim_takanot_hanhayot_2018/he/Tamrurim_Takanot_Hanhayot_2018.pdf

מה זה המשפט הזה "ברורים ונראים ממרחק מספיק לעיני כל נהג" ?!

על סמך מה אתה קובע את זה במיוחד כשיש פקק ומשאית מסתירה

יש הגדרות מרחק וגובה להצבת תמרורים

אני כמעט בטוח שמעולם לא נסעת בצומת הזו ואתה לא מבין בכלל את הסיטואציה

כשל על כשל :שים לב לתמרור בשנייה ה 12 בסירטון שמודיע על התקרבות לצומת ורמזור שמתייחס לצומת הבאה ולא לצומת הקרובה.

רק בקצה הפנייה של הנתיב אתה מבין שאין לך פנייה שמאלה ואסורה הפרסה .

מה אתה רוצה לחתוך ימינה שוב ולהידחק רק אחרי שאתה מבין את הטעות ? מה נסגר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...