Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Restorfx Ashdod טעות חיי

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או צבע חדש לחלוטין במקום עם שם טוב או תביעה יפה.

השאלה איך אני מוכר את הרכב אחרי צביעה כללית?

מי יקנה רכב כזה אחרי צבע כללי ?

זה נזק בלתי הפיך מה שהם עשו לי.

תאמינו לי חברים אני בעצמי לא יודע כבר מה לעשות. אין דקה שאני לא חושב על זה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

השאלה איך אני מוכר את הרכב אחרי צביעה כללית?

מי יקנה רכב כזה אחרי צבע כללי ?

זה נזק בלתי הפיך מה שהם עשו לי.

תאמינו לי חברים אני בעצמי לא יודע כבר מה לעשות. אין דקה שאני לא חושב על זה .

במידה והצבע יעשה במקום מקצועי שיפרק את כל חלקי הרכב ויצבע מקצועית (15000-20000₪). ולא באיזה צביעת ליסינג חרטא ב3000₪בלי קבלה שישימו לך עיתון על כל מקום אפשרי יתיזו לך צבע ברנדומליות ביחד עם אבק.

ביחד עם תיעוד שהצביע מחדש לא נעשתה עקב תאונה אתה תצליח למכור את הרכב ב10-15% מתחת למחיר שלו כלא צבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי צריך להעביר כסף למי בשביל שיסדרו לך את הרכב.

אני בשלב הזה הייתי פונה לשמאי. מעריך את הנזקים כולל ירידת הערך וממשיך משם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מי צריך להעביר כסף למי בשביל שיסדרו לך את הרכב.

אני בשלב הזה הייתי פונה לשמאי. מעריך את הנזקים כולל ירידת הערך וממשיך משם

זה מסניף אשדוד היה אמור להחזיר את הכסף .

ואז היתי אמור לשלם לזכיין אחר ,בסניף אחר .

שיתקן את העבודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או צבע חדש לחלוטין במקום עם שם טוב או תביעה יפה.

זה אכן מה שהם צריכים לעשות, ואם אכן יעשו הם יקבלו שם טוה והערכה מכולם.

איגור ארטיושנקו - קחו אחריות על הפשלות של הסניף מאשדוד שגרם לבעיה ואכן גם ת

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות חיי... מי ישמע? מינימום הבנאדם שיחק רולטה רוסית עם שמונה כדורים בתוף.

מהתמונות נראה שרק צבע יפתור את הבעיה. בין צבעי של 3000 של לאחד של 20000 יש עדין צביעה סבירה במחיר של ארבע ספרות. בל נשכח שהרכב לא הגיע חדש והציפיה לשחזור ברמת מפעל נשמע לי לא סביר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין לא לעמוד בציפיות, לבין להרוס ולהוציא את הרכב במצב יותר גרוע,אני מאמין שכן יקחו אחריות בסופו של דבר כמו שהיה כאן בשרשור הקודם, לבעל הרכב אני באמת מתבאס בשבילך אבל קח את הדברים בפרופרציה, הרכב לא חדש ולא יקרה כלום אם יצבעו איזה חלק, רוב הרכבים מהשנתונים האלה עברו איזו צביעה בחייהם, טעויות קורות החוכמה היא להוציא מהם את הכי טוב שאפשר.

שיהיה בהצלחה

cla 250 amg 2014 חבל שלא עם ההנאה הנכונה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל סיפור יש שני צדדים.

לאנשים יש יד קלה על המקלדת ובגלל שתי ארועים חורצים גורל עסקים.

אני לא מכיר עסק אחד שכל הלקוחות שלו מרוצים... גם לא סינגפור איירליס!

אני מבין שפותח השרשור הוא פדנט והיו לו ציפיות גבוהות

מצד שני נותן השרות היה צריך להבין שבמצב הצבע של רכבו ומנסיונו עם חומריו התוצאה תהיה גרועה.

נותן השרות גם לוקח אחריות על מעשיו ומנסה להגיע לפשרה.

לצפות ממנו לצבוע את הרכב אצל צבעי של 20K ש"ח נשמע לי בכלל לא בכיוון

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^הרכב לפי פות"ש לא היה במצב נורא, כלומר בגדול אם לא הציפוי שלהם אפילו פוליש וציפוי נאנו טוב היה מחזיר אותו למראה דיי חדש ומבריק.

כפי שהבחור מסביר הם שחטו לו את הלכה,הציפוי שלהם התחיל להתקלף והרכב נראה כאילו הוא עמד עשרים שנה במדבר עם צבע שרוף וקילופי לכה.

לא יודע מה השתבש להם שם בתהליך החידוש אבל בשורה תחתונה את בעל הרכב זה לא מעניין. הוא בא לקבל מוצר מוגמר שיראה טוב עם הבטחה שזה יראה הכי קרוב למצב חדש וכאן הוא קיבל את ההפך, תוצאה שיותר גרועה מהמצב שהרכב שהגיעה אליהם, מכאן יש שני אפשרויות:

א. לא משנה מה תהיה עלות העבודה עסק שמכבד את עצמו חייב לסדר את זה למצב מינימאלי שזה המצב שהרכב שהגיע אליהם- במצב של הפות"ש זה בלתי אפשרי.

ב. העסק לא מכבד או מושך את הזמן ומורח בתשובות-תביעה נגד העסק בבית משפט פלוס הוספה של כל הזמן שבוזבז על מריחות ועוגמת הנפש שהפיצוי הכספי יכסה את הוצאות של תהליך ההחזרה של הרכב למצב טוב+ירידת ערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביעה!

אני חולק על אלו שכתבו פה שבעל עסק לוקח אחריות, נשמע שהייתה לו חצי שנה לקחת אחריות וזה לא באמת נעשה, לפחות לא עד הסוף!

לקחת אחריות זה לא לרשום תגובה בפורום אלא לעשות ככה שהלקוח לא יקבל את מה שהוא רוצה אלא לפחות יקבל את מה ששילם בעבורו!

נשמע שפות''ש הפסיד לא מעט ימים בלי רכב ולא מעט עצבים ולא מעט כאב ראש שהסדנא כבר לא תוכל לפצות עליהם גם אם יצליחו איכשהו בנס לסדר את הבעיה!

לבוא לאחר שיסיימו שיפוץ בסדנה? זה גם הזוי אם כל הכבוד! לא יודעים להתעסק שישלמו למקום שכן יודע מה הוא עושה.

אני יכול רק לדמיין כמה זה מעצבן!

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות חיי... מי ישמע? מינימום הבנאדם שיחק רולטה רוסית עם שמונה כדורים בתוף.

מהתמונות נראה שרק צבע יפתור את הבעיה. בין צבעי של 3000 של לאחד של 20000 יש עדין צביעה סבירה במחיר של ארבע ספרות. בל נשכח שהרכב לא הגיע חדש והציפיה לשחזור ברמת מפעל נשמע לי לא סביר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

מההודעות שלך אתה נשמע כמו בעל אחוזים בעסק

כן, זה טעות להיכנס לשם. למה בן אדם צריך להכנס עם רכב במצב טוב למקום ולצאת עם נזקים, ואחרי זה הוא צריך לסבול משא ומתן של חצי שנה, ופתרונות מעליבים? (כיסוי ויניל על המכסה מנוע.. נו באמת)

מה קורה אם רכב יוקרתי היה נכנס לשם? למבורגיני? פרארי? אתה גם היית אומר לו שאפשר לעשות צבע חובבני? זה שהרכב לא הגיע חדש לא אומר שבעל העסק יכול להרשות לעצמו להציע פתרונות מגוחכים כאלה.. מה שגם פות"ש בטח הפסיד המון ימי עבודה וימים ללא רכב וגם נגרם לו כאבי ראש על שירות שהוא שילם עבורו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מההודעות שלך אתה נשמע כמו בעל אחוזים בעסק

כן, זה טעות להיכנס לשם. למה בן אדם צריך להכנס עם רכב במצב טוב למקום ולצאת עם נזקים, ואחרי זה הוא צריך לסבול משא ומתן של חצי שנה, ופתרונות מעליבים? (כיסוי ויניל על המכסה מנוע.. נו באמת)

מה קורה אם רכב יוקרתי היה נכנס לשם? למבורגיני? פרארי? אתה גם היית אומר לו שאפשר לעשות צבע חובבני? זה שהרכב לא הגיע חדש לא אומר שבעל העסק יכול להרשות לעצמו להציע פתרונות מגוחכים כאלה.. מה שגם פות"ש בטח הפסיד המון ימי עבודה וימים ללא רכב וגם נגרם לו כאבי ראש על שירות שהוא שילם עבורו.

אתה צודק במליון אחוז.

הרכב היה אצלהם בפעם הראשונה יומים, אחר כך בפעם השניה עוד 3 ימים .

ופעם האחרונה שבוע ימים ולא נעשה דבר.

לגבי מי שמגיב שם בצורה כזאות כנראה שהוא 1 מי הם.

בגלל זה ככה התגובות שלו עם היו הורסים לו רכב של 120 אלף מעניין איך הוא היה מדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח שמאי שיערי את הנזק של הרכב, תביא סיכום של הפסד ימי עבודה, נסיעות, רכב שכור או מה שלא היה וקדימה לבית משפט.

אולי יקח זמן אבל תכלס אתה כבר חצי שנה בזה ולא נראה שזה עומד להסתיים, תשאיר את הרכב ככה ותתנהל משפטית!

לא יודע איך אתה מפקיד שוב ושוב רכב במקום שפישל איתך כמה פעמים.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי אומר שתנסה להסביר לבעל העסק שאתה לא מעוניין בתביעה ואתה רוצה פתרון שהוא יהיה לשביעות רצונך. תדגיש את הרצונך. אם הוא לא מסכים אז ללא ברירה תעביר את הנושא לתביעות קטנות.

מערכת_X, הוא היה ללא ברירה. הם אמרו לו שהם יתקנו את הרכב, אז מה הוא אמור לעשות, לברוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע פעם, פעמיים לא הצליחו כנראה שהם לא ברמה של לתקן את הנזק אם ככה.

תירוצים של מקום + הסדר כספי בין סניף לסניף זה בכלל הזוי.

3300 ש''ח כדי שיהרסו לי את הרכב?

אני מאמין שהוא בחור נחמד סה''כ שנקלע לסיטואציה מסריחה עם בית העסק ובית העסק משחק בזה לטובתו!

מזמן כבר הייתי עושה שיימינג ברשת והרבה יותר רעש, תגידו שזה מגעיל אבל ככה דברים מונעים לפעמים, ואם לא אז בצורה המשפטית בשקט!

היה מעלה פוסט כזה אחרי פעם ראשונה, לא הייתי מצדיק אותו, אחרי תקופה קצרה שהייתה להם אופציה לסדר? לא הייתי מצדיק אותו! פה עברה כבר חצי שנה ו 3 נסיונות!

המצב שלו גם רע כי למכור ככה רכב? ירידה משמעותית במחיר, עשיה של צבע ומכירה? לך תשלם על צבע ברמה ועוד תסביר למה צבעת לכל קונה פוטנציאלי. אני גם מבין למה הוא התבאס כי זה פשוט הרס לו את חויית הבעלות על הרכב וכנראה חלק מההנאה ממנו ובצדק.

מה הם כן יכולים לעשות כדי לתקן את הנזק? כנראה שלא הרבה בטח ובטח לא לשקם את מה שהרסו. או שיתנו לטובים מהם להתעסק בזה או שימצאו פיצוי שהולם את גודל הפאדיחה שעשו.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1210 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...