Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - לקסוס LC

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מגיע לסוף הכביש, זוחל החוצה מהרכב. מחליפים חוויות. אובייקטיבית היא יותר איטית ממרצדס. תחושתית היא פחות מרגשת. אבל כמכלול כולל לחיי היום יום אני חושב שדווקא ידה של לקסוס תהיה על העליונה. בזמן שמרצדס זה גרזן כבד ולא פרקטי, LC היא מכונית GT מושחזת שנועדה לגמוע מרחקים במהירות גבוהה בלי הרבה דרמות ומבלי לעייף את הנהג יותר מדי. את מי הייתי בוחר? את האינפיניטי Q60s כפולת הנעה.

מסכים לחלוטין. מי שלא מחפש הרדקור יעדיף את הלקסוס, אבל ה-C63s הזאת הייתה מטורפת. זה רכב שנתן לי כ"כ הרבה ביטחון שכבר פחדתי להמשיך ולאתגר אותו, כי הבנתי שזה גדול עלי כנהג (וקטן על הרכב המפלצתי הזה).

הלקסוס מהממת ביופיה מבחוץ ומלאה באינסוף פרטים שאפשר להמשיך ולהבות בהם במשך שנים של בעלות. אני מאמין שכל חובב רכב היה שמח לרכב כ"כ יפה ומרשים בחניה.

לגבי הנהיגה, גם אותי היא לא ריגשה יותר מידי. אני נוהג ביום יום בקארט רועש ומקפצץ וזה מה שאני אוהב, אבל הלקסוס היא חיה אחרת שמיועדת לקהל אחר. עם כל הכבוד לטעם האישי שלי, אני מבין לחלוטין את מי שיבחר בלקסוס, בטח במחיר, שאמנם גבוה, אבל עדיין נותן ערך מצויין בישראל. אני אישית הייתי בוחר ב-AMG על כל חסרונותיה היומיומיים.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הפער במחיר הוא מטורף

אז אם כסף זה לא הבעיה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלקסוס מעצבנת. אפילו מאד.

מצד אחד היא יפהפיה, וגם מי שלא יסכים אתי בוודאי יסכים שהיא מאד מרשימה. אפקט ההגעה שלה מאד נוכח. מצד שני, העיצוב הזה רושם שיק שהמתכננים שלו לא התכוונו שייפרע, שיק ספורטיבי מדי. היא לא שם. הקצב די גבוה, אובייקטיבית, ובלוזית כבר על ההתחלה הייתי בקצב שבו הייתי עם הג'ולייטה לאחר יום אימון שלם, כרפרנס. אבל היא לא באמת שם בשביל זה - זויות הגלגול גבוהות מדי, ובאופן כללי היא לא מרגישה ספורטיבית יתר על המידה.

דיברו כאן הרבה על פאקים בהנדסת האנוש - והם אכן חסרונות די בולטים של ה-LC. בין אם זה בתחושת היוקרה, בריפוד הבורדל, בממשק נהג-רכב וגם בפתחי המיזוג של הנוסע שנראים קצת כמו מזגן אלכס אוריגינל מהאייטיז. לא לעניין. גם תא המטען הקטן קצת פוגם בייעוד ה-GT של הרכב והרי יש לנו כאן עניין עם מתחרה ישירה של לא פחות מ-S קלאס קופה!

אז מהי באמת ה-LC? היא לא GT מצטיינת - יש טובות ממנה. היא לא ספורטיבית - במחיר שלה אפשר לרכוש מכוניות ספורטיביות מוצלחות הרבה יותר (C63/ג'וליה תלתו/M3-4, אודי RS4-5). אז מהי בעצם? מי שבא לעזרי בפתרון כאן זאת דווקא וויקיפדיה:

The Lexus LC (Japanese: レクサス・LC, Rekusasu LC) is a grand tourer/personal luxury car from Lexus, Toyota's luxury division.

ההגדרה הזאת, personal luxury car מתאימה לה בול. אם תרצו, פרשנות פלצנית על ההגדרה הקולעת של עכברוני - לקסוס פוזה. וככזו, היא עושה את העבודה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי רכשה בדיוק לפני שבוע את האינפיניטי q60s כפולת מגדשים עם 400 כס,

עלות תועלת , על פניו נראה לי שהרכב שלה מבחינה זו לא רואה את לקסוס, עיצובית מבחוץ אני מעדיף את הלקסוס.

לדעתי האינפיניטי מנצחת על פי רוב ובטח ברמת העלות תועלת ,

הרכב עלה על הכביש ב 450 אלף שח (מתחת למחירון הרשמי בכמעט 70 אלף)

נהגתי על הרכב , ולא שחסר לי עם הרכב שלי כיום rsq3 , האינפיניטי מבחינת אבזור פשוט מטורפת .

יש הכל מהכל ויותר מידי , מה גם הישיבה במושבים ממש נוחה.

והרכב כל כך מלא באבזור שאין סיכוי לממש את כל הפוטנציאל הקיים בו. פשוט חווית נהיגה.

הדבר הכי מאכזב באינפיניטי הוא הסאונד , פה הם פישלו בענק והיו צריכים לבצע איזה שינוי ברגע של שינוי מצב נהיגה ממצב רגיל לספורט ואין את זה , הרעש לא מגרה כמו ברכב שלי לדוגמא וזה באמת מבאס. אבל נו.... זה עניין של עוד כמה אלפי שקלים שניתן לפתור בקלות כיום.

הרכב חוויה. ובטח כזה שעולה כמעט 300 אלף פחות.

מה שקצת משעשע אותי כאן בתגובות היא ההשוואה למרצדס , אאודי וכו .... ודווקא בחול ההשוואה היא מול האינפיניטי , לא לשכוח האינפיניטי היא הנעה awd , ולכן הביצועים מאוד דומים.

בקיצור לדעתי פראייר מי שרוכש רכב כזה במקום האינפיניטי , אלא אם הוא רוצה רק לצקצק בלשון ולעשות פוזות (שלטעמי לא חסר באינפיניטי ) על כולם.

ושוב מבחינת עיצוב , הלקסוס מנצחת ללא ספק , אבל כל השאר - נפילה גדולה ובזבוז כסף לשווא.

עריכה אחרונה על ידי joker2k
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שקצת משעשע אותי כאן בתגובות היא ההשוואה למרצדס , אאודי וכו .... ודווקא בחול ההשוואה היא מול האינפיניטי , לא לשכוח האינפיניטי היא הנעה awd , ולכן הביצועים מאוד דומים.

בקיצור לדעתי פראייר מי שרוכש רכב כזה במקום האינפיניטי , אלא אם הוא רוצה רק לצקצק בלשון ולעשות פוזות

בחו"ל דווקא משווים אותה לאסטון מרטין ולא אינפיניטי.

מה גם שבתור בעלים הן של לקסוס והן של אינפיניטי אני מוכרח להודות שלניסאן הזאת יש עוד דרך לעשות כדי לשחק בליגה של הגדולים. בה בעת הייתי בוחר בQ60s בגלל הנעה אבל לא בגלל פוזה וסמל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחותי רכשה בדיוק לפני שבוע את האינפיניטי q60s כפולת מגדשים עם 400 כס,

עלות תועלת , על פניו נראה לי שהרכב שלה מבחינה זו לא רואה את לקסוס, עיצובית מבחוץ אני מעדיף את הלקסוס.

לדעתי האינפיניטי מנצחת על פי רוב ובטח ברמת העלות תועלת ,

הרכב עלה על הכביש ב 450 אלף שח (מתחת למחירון הרשמי בכמעט 70 אלף)

נהגתי על הרכב , ולא שחסר לי עם הרכב שלי כיום rsq3 , האינפיניטי מבחינת אבזור פשוט מטורפת .

יש הכל מהכל ויותר מידי , מה גם הישיבה במושבים ממש נוחה.

והרכב כל כך מלא באבזור שאין סיכוי לממש את כל הפוטנציאל הקיים בו. פשוט חווית נהיגה.

הדבר הכי מאכזב באינפיניטי הוא הסאונד , פה הם פישלו בענק והיו צריכים לבצע איזה שינוי ברגע של שינוי מצב נהיגה ממצב רגיל לספורט ואין את זה , הרעש לא מגרה כמו ברכב שלי לדוגמא וזה באמת מבאס. אבל נו.... זה עניין של עוד כמה אלפי שקלים שניתן לפתור בקלות כיום.

הרכב חוויה. ובטח כזה שעולה כמעט 300 אלף פחות.

בקיצור לדעתי פראייר מי שרוכש רכב כזה במקום האינפיניטי , אלא אם הוא רוצה רק לצקצק בלשון ולעשות פוזות (שלטעמי לא חסר באינפיניטי ) על כולם.

ושוב מבחינת עיצוב , הלקסוס מנצחת ללא ספק , אבל כל השאר - נפילה גדולה ובזבוז כסף לשווא.

אין קשר בין שתי המכוניות, סגמנטים שונים ורמות מחיר שונות, מה גם ש"בזכות" ההנעה הכפולה ה-Q60 די יבשה לנהיגה.

זה כמו שתגיד לא לקנות S-קלאס כי יש סופרב L&K ברבע מחיר.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-LC לא מתחרה ב-Q60 או בסדרה 4 - בשביל זה יש להם את ה-RC.

ה-LC היא מכונית GT שמכוונת מול סדרה 6 או E קופה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קשר בין שתי המכוניות, סגמנטים שונים ורמות מחיר שונות, מה גם ש"בזכות" ההנעה הכפולה ה-Q60 די יבשה לנהיגה.

זה כמו שתגיד לא לקנות S-קלאס כי יש סופרב L&K ברבע מחיר.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

אתה מקצין לחלוטין,

שוב. אני חוזר ואומר - אפשר להשוות בין השניים ועוד איך , למעשה זה שהיא מכוונת לסיגמנט גבוהה לא הופך את ההשוואה ללא נכונה. להיפך , בגלל שהביצועים מאוד קרובים , העיצוב והתוספות אבזור גם כן גורם לכך שההשוואה דווקא בארצנו הקטנה מאוד נכונה.

העיצוב של הלקסוס נותן בעיטה לאינפיניטי ללא ספק (וזה עניין של טעם , אבל לדעתי הרוב יסכימו בעניין זה) , אבל האינפיניטי נותנת תמורה מלאה לכסף לעומת הלקסוס שעומדת על תג מחיר מאוד גבוהה ואפילו מוגזם מאוד !

לא ברור לי למה אין הפחתה משמעותית במחיר של הלקסוס היברידית שהם הוציאו לדגם הזה פה בארץ, הרי הרכב היברידי ואמורה להיות הפחתה משמעותית בעלויות בגלל הנחה של המיסוי על פי רוב. אולי בגלל שהמנוע גדול מאוד לרכב היברידי ומפה למעשה אין הפחתה במיסוי .

אני לא יודע מה הקריטריונים המדוייקים להפחתה במס על רכב היברידי , אבל לדוגמא ה bmw i8 במחירון למעשה עם מחיר מאוד קרוב לה שקיים בחול . ולכן אני לא מבין למה לא נתנו הנחה משמעותית בדגם הזה של לקסוס ,

או שהקופון שהיבואן רוצה לגזור הוא חזירי (כך נראה לי בשלב זה) או שאכן יש בעיה של הפחתת מיסוי לרכב בגלל קריטריונים שאני לא בקיא בהם.

רכב אם היה עם מיסוי נמוך לרכב היברידי היה אמור לעלות סביב ה 500 אלף שזה מציב אותו במקום אחר לגמרי מבחינת עלות תועלת.

עריכה אחרונה על ידי joker2k
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

לא מדוייק

אם מדובר ברכב היברידי בדרגת זיהום 1-2 משלם מס קניה 30% אם נטען בשקע 20% ואם רק חשמל 10%.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שהתמחור שלו ממש טוב. ברור שלא שווה לכל נפש כי זה רכב יקר מאוד אבל בהחלט מחיר טוב.

אני מאמין שמחיר לא נקבע רק ע"י הטבת המס שלו אלא גם צריך למקם אותו ביחס לרכבים האחרים של היבואן.

אתה לא יכול ש LC יעלה כמו GS למשל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה במציאות, עמדה כל השבת אחת מתחת לבניין.

במבט על ובסיבוב מסביבה פשוט עוצרת נשימה.

שחורה(קלאסי ויפה) עם בורדל(מכוער) בפנים.

הצליל מטריף.

רכב מעניין בהחלט.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...