Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגני רוח הדבקה או השחלה.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן אנשים,

עשיתי מחקר ברשת ובחנויות האביזרים רכב ונאמר לי בפירוש שמגני השחלה יקרים יותר פי 2 ממגני הדבקה איכותיים יותר.

מצד שני קראתי בכמה מקומות שמגני השחלה עלולים להזיק למנגנון של החלון.

אשמח להמלצה מה לרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה לא חייב את זה, לדעתי אל תרכוש בכלל. היו לי נדבקים והיה סיוט להסיר את שאריות הדבק שלהם מהצבע. אם לא אכפת לך מהצבע ואתה מעוניין להשאיר את זה לנצח, אז לא נורא. אם המושחלים גורמים נזק למנגנון החלון, כנראה שעדיף בלי.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי אומר לך לא זה ולא זה , חרא של דבר לא ממליץ גם בחינם אין בזה תועלת וזה רק מכער סתם חרטה...

אבל אם כבר אתה כלכך משוכנע שזה יפה וליבך רוצה לשים את זה , אז תשים את ההשחלה ולא את המדבקה , במידה ותרצה להוריד את זה או שזה ישבר לך או משהו לא ישאר לך סימן על המסגרת לנצח.... תוכל להוריד את זה ולא יראו ששמת דבר כזה בחיים

אם תשים את ההדבקה במידה ותרצה להוריד אכלת אותה לא ירד לך בחיים הדבק וזה פשוט יכער לך את האמא של הרכב..

וההשחלה לא אמורה להזיק לחלון או משהו אתה יכול לשים ולראות זה לא בלתי הפיך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאתה חושב, נכון!

מדבקה? גניב והדבק נשאר.

השחלה? הורס את מנוע/מסילת החלון החשמלי (מניסיון אישי).

לא ממליץ.

יכולתי לקבל בחינם עם הרכב, ויתרתי!

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי אומר לך לא זה ולא זה , חרא של דבר לא ממליץ גם בחינם אין בזה תועלת וזה רק מכער סתם חרטה...

אבל אם כבר אתה כלכך משוכנע שזה יפה וליבך רוצה לשים את זה , אז תשים את ההשחלה ולא את המדבקה , במידה ותרצה להוריד את זה או שזה ישבר לך או משהו לא ישאר לך סימן על המסגרת לנצח.... תוכל להוריד את זה ולא יראו ששמת דבר כזה בחיים

אם תשים את ההדבקה במידה ותרצה להוריד אכלת אותה לא ירד לך בחיים הדבק וזה פשוט יכער לך את האמא של הרכב..

וההשחלה לא אמורה להזיק לחלון או משהו אתה יכול לשים ולראות זה לא בלתי הפיך..

למה חרטא אני נהנה ממגיני רוח ולדעתי זה מאסט.

אני לא אוהב להדליק מזגן בגלל שהוא מייבש את העייניים ויוצר נקודות של טמפרטורה גבוהה/נמוכה מה שלא נעים וברגע שפתחתי חלון אפילו קצת יש מערבולות רוח מציקות שגם מייבשות את העיינים.

לפתוח קצת חלון עם מגיני רוח זה עדיף לדעתי במיוחד כשיש גשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיני רוח לא נועדו רק ליופי אלה השימוש העיקרי שלהם זאת האופציה להשאיר חלון פתוח עד לגובה המגינים ולשחרר אדים מהרכב בחורף וכמובן למעשנים למינהם.. לי באופן אישי יש מגיני רוח הדבקה כבר שנתיים טיוואנים עושים את העבודה לחלוטין. עברו שטיפות וכמובן מזג אויר קיצוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

יש לי מגיני רוח בהדבקה כ4 שנים, לפני כשבועיים-חודש (עם הקורונה הזאת כבר לא זוכר בדיוק) היו רוחות מאוד חזקות בזמן שהרכב היה בחנייה ואחד המגינים התנתק ועף לו (כנראה , לא ראיתי בפועל.. לא יודע לאן הוא עף).

אז עכשיו חסר לי מגן אחד - נשאר לי הדבק שעוד לא יצא לי לנסות להוריד אותו.

הבנתי שאפשר להוריד עם מתאם למברגה (חיפוש בגוגל של rubber eraser wheel יראה לכם על מה מדובר).

הזמנתי אותו וכשהוא יגיע נראה אם הוא באמת מוריד את הדבק מבלי לעשות נזק.

עכשיו גם אחד מהמגיני רוח האחוריים התחיל להרעיש כי חלק מהדבק התנתק.. 

סך הכל המגינים מחזיקים מעמד כמה שנים בהדבקה, מקווה רק שאצליח להוריד את הדבק.

עריכה אחרונה על ידי Enforcer
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1510 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...