Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה 1999 1.6 זקוקה לשיפוץ גיר

אושריקו
שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמכור את הזקנה. אתה מתקן משהו, חושב שהנה הסתיימו הצרות ואז משהו אחר מתבלה. פה 600, שם 1000, פה 2000, הצרות מתפרסות לך בתשלומים. את הכסף תשקיע בלהתקדם שנתון.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה שנה, שנתיים או 4? הרכב שלו בן 20 כמעט, במחיר נמוך הוא יכול לקנות רכב בן 10, אם ישים כל חודש סכום של כמה מאות שקלים (מה שסביר להניח הולך לו במצטבר) ואיזו מקדמה סבירה, הוא יוכל לנסוע ברכב די חדש, בטיחותי יותר מהטויוטה, שקט יותר, נעים יותר, חסכוני יותר כנראה ועם ראש שקט יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיכנס לכיס שלך אבל כנראה את לא יכול לעמוד בעלות החזקת רכב ישן בגלל מצבך הכלכלי או התנהלותך הכלכלית.

הדבר החכם ביותר שתעשה כרגע הוא תמכור את הרכב ותעבור לאופניים חשמליות.

אם החיסכון שיצטבר תוכל לרכוש עוד שנה או שנתיים צעיר בלי בעיה.

אני יודע שקשה לוותר על רכב אבל כרגע הרכב מייצר חור בכיס שלר שלא מביא להתרומם כלכלית.

אחזק רכב חודשית ברוב הרכבים היא העממים היא 500 ש"ח(4000 אלף ביטוח + 500 טיפול + 1000 ש"ח אגרה) לפני דלק ותקלות .

תוסיף על את זה שהרכב קצת זקן ולא חסכוני בממוצע אתה מבזבז קרוב ל2000 ש"ח לפחות רק על הרכב.

אינני יודע מה משכורתך אבל עצם שאתה עובד בחנות חלפים אתה מרוויח קרוב ל7000 אלף ש"ח לחודש כלומר החודש מתחיל קרוב ל5K ש"ח לפני בילויים והוצאות קבועות אחרות.

הפתרון הפחות אכזרי זה לצמצם את הנסיעות רק לצורך בילויי ולעבודה לנסוע באופניים חשמליות או תח"צ ככה היהי לך את הזמן לתקן אותן כמו צריך כדאי שהרכב ייסע בלי תקלות במשך השנים הבאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתחזק רכב ישן זה משהו שאפשר לעשות במידה ואתה יודע איך למצוא חלפים איכותים. לפעמים זה מאוד קשה למצוא בדיוק את המק"ט, ולכן צריך להפעיל הרבה שיקול דעת. כמובן לא להתפשר על חלקים באיכות ירודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיכנס לכיס שלך אבל כנראה את לא יכול לעמוד בעלות החזקת רכב ישן בגלל מצבך הכלכלי או התנהלותך הכלכלית.

הדבר החכם ביותר שתעשה כרגע הוא תמכור את הרכב ותעבור לאופניים חשמליות.

אם החיסכון שיצטבר תוכל לרכוש עוד שנה או שנתיים צעיר בלי בעיה.

אני יודע שקשה לוותר על רכב אבל כרגע הרכב מייצר חור בכיס שלר שלא מביא להתרומם כלכלית.

אחזק רכב חודשית ברוב הרכבים היא העממים היא 500 ש"ח(4000 אלף ביטוח + 500 טיפול + 1000 ש"ח אגרה) לפני דלק ותקלות .

תוסיף על את זה שהרכב קצת זקן ולא חסכוני בממוצע אתה מבזבז קרוב ל2000 ש"ח לפחות רק על הרכב.

אינני יודע מה משכורתך אבל עצם שאתה עובד בחנות חלפים אתה מרוויח קרוב ל7000 אלף ש"ח לחודש כלומר החודש מתחיל קרוב ל5K ש"ח לפני בילויים והוצאות קבועות אחרות.

הפתרון הפחות אכזרי זה לצמצם את הנסיעות רק לצורך בילויי ולעבודה לנסוע באופניים חשמליות או תח"צ ככה היהי לך את הזמן לתקן אותן כמו צריך כדאי שהרכב ייסע בלי תקלות במשך השנים הבאות.

לא עובד כבר מזמן שם . תכף הולך ללמוד. מקווה שעונה לך על הדברים.:wink:

ההוצאה הכבדה בעיקר זה באמת הדלק, בפעם האחרונה שבדקתי הרכב עשה 1.9

שאר הדברים הרכב עומד בגבורה כיאה לטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב נוסע בעיקר בעיר, התוצאה לא תשתנה בהרבה בין רכב שהוא טיפ היותר צעיר.

אם הרכב נוסע בעיקר בבין-עירוני ממליץ לך באמת לשקול למצאו חלופה אמיתית לרכב. כי גם ברכב שהוא יותר חדש, רוב ההוצאות הן על הדלק. אם תוכל לחסוך כמה גרושים כל חודש, המצב יהיה הרבה יותר טוב.

אגב, יש הטוענים שחלק מהמכלולים של מיצובישי הם בשיתוף של יונדאי. אולי כדאי לשקול לעבור לתוצרת הקוריאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לקנות שום תוצרת שהיא לא יפנית. יש איזשהו "הסכם" ביני לבין היפנים (שלא מכירים אותי) שאני לא בוגד ברכבים שלהם.

חשבתי על I20 מכיוון שיש לנו כזאת במשפחה, אבל בגלל שהיא מיוצרת בטורקיה לא ממש בא לי עליה, מה גם שחסכונית היא לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מחליף ל לנסר או I-30 שנים 2007-10, ונהנה מרכב קצת יותר חדש.

ההשקעה הראשונה קצת גבוהה, אבל צריכת הדלק תרד, ואיכות החיים תעלה.

לדעתי - קצת מאמץ, למצוא עבודה קלה במקביל ללימודים ואפשר לארגן את הכסף.

לחסוך ביציאות.. (לימודים בזמן הפנוי או לעבוד)

בקרוב קיץ, :wink: מספיק גופייה ולנפח שרירים וחסכנו גם בבגדים.

אפשר גם לעשות קרחת, וחסכנו גם בתספורת.

בצבא עשינו פעמיים קרחות, והבנות היו משתגעות מזה, "תכיני לי קפה ותקבלי סיבוב על הקרחת"

זה כייף שמעבירים סיבוב נגד כיוון הזיפים, אבל בעדינות.. להיזהר מהפוכות ולטמות.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק "מרינס," 0 בצדדים ו"דשא" למעלה. כבר יותר מ4 שנים ככה ^.^.

ליין, פעם חשבתי על לנסר שנת 2010 ואז ראיתי שזה מנוע 1.5, מתכון כנראה לצריכה לא להיט ולעגלתיות.

אבל כן, לנסר היא אחת האופציות, פשוט לא משתלם להחליף לקלאסיק, זאת נבלה והקורולה טרפה בק"מ גבוה, רק שבקורולה שלא נהגו בה צעירים היא תהיה במצב הרבה יותר טוב גם ב100K יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה.. רשמתה כי התבגרתה ואתה מתמקד בפתיחות..:roll: אחרות, פחות להשתרלל בכביש ויותר.

נפח ה 1.5 לא להיט, אבל מזיז את הרכב די נחמד (לכן גם המחיר סביר)

אם אני לא טועה ה 1.5 עם ממסרה אוטומטית רגילה, בעוד נפח ה 1.8 עם ממסרה רציפה.. לבדוק אני לא בטוח.

אפשר לבדוק גם את הפורטה או ה I-30.

והטוב - מקס לידך, יש עם מי להתייעץ וגם בפורום.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ביטוח לקורולה באמת עולה 4000 בשנה?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח לקורולה באמת עולה 4000 בשנה?!
אני בספק ואם כן אז בגלל חוסר בהשוואת מחירים ובטיחות ישנה... המגנטיס עם נפח גדוך יותר ועולה לי 2700 לפני גיל 24 ..

ואושריקו - הסכם? תתבגר כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נסיעה בתנאי בעיר פוגעת יותר במכלולי הרכב,לא?

בכל מקרה גם אם מדובר ב4 אלף או 3.

אם אתה נכנס לתקופת לימודים והכנסה שלך תהיה יותר נמוכה הצורך ברכב אמין יותר זה אפילו לא שאלה.

לגבי תוצרת יפן כיום היפנים התקרבו לאירופאים גם באיכות וגם באמינות

וגם באמינות(לרעה),לכן אני לא באמת רואה בשום מותג באמינות מוחלטת אלא מחפש את הדגם האמין בכל מותג.

לפעמים תופתע שגם רכב אירופאי יכול לתת פייט הוגן לטיוטה קורולה.

לגבי ארץ ייצור זה לא פונקצייה עקב שאף יצרן לא מייצר רק בארץ המקור שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...