Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

grit guard של chemical guys והתאמה לדלי.

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כל דלי ששמים בו סתם מים וסבון ומאחסנים בבית נשמר מעולה…

אני אישית קניתי מזמן פח צבע ריק + מכסה בחומרי בניין ב-20₪ והזמנתי גריט גארד מתאים באלי ב4$.

לא שפוי מבחינתי לשלם אקסטרה 100+₪ בשביל שיהיה כתוב CG.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתו, באמת נשמר מעולה :)

אישית, קניתי את הדליים והגריט גארדז של CG, בעיקר כי לתחושתי הלא מבוססת הגריט גארדז שלהם מאפשרים לפחות לכלוך לעלות בחזרה, לעומת אלה הפשוטים, וניסיתי לוודא שתהיה התאמה מלאה.

הדלי לבד עולה 70 שקלים באבי חלקי חילוף למשל, אבל מסכים שיחד עם הגריט גארד זה עולה ללפחות 120.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Adani כתב:

טוב, כל דלי ששמים בו סתם מים וסבון ומאחסנים בבית נשמר מעולה…

אני אישית קניתי מזמן פח צבע ריק + מכסה בחומרי בניין ב-20₪ והזמנתי גריט גארד מתאים באלי ב4$.

לא שפוי מבחינתי לשלם אקסטרה 100+₪ בשביל שיהיה כתוב CG.

מה נפח הדלי? וסתם קנית מטמבוריה?

הקוטר של הגריט גארד שלי הוא 26.5 סמ ויש לי איזה דלי טמבור שאלוהים יודע מה היה בו והוא של 25 ליטר אבל לא בר שימוש לשטיפת רכבים (מטונף מדי ולא ניתן לניקוי).

אבל הגריט יושב בו מעולה. אולי מרווח של כמה מ"מ.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לקנות דליים ריקים מחנויות של גידול צמחים. אלה אותם דליים רק בלי השם של החברות.. עולה בממוצע 25 שח ליחידה( מחיר יורד ל15 בערך כאשר קונים יותר מ10 דליים) אם אני זוכר נכון גם הקוטר שלהם 29 ס"מ אז אמור להתאים על פי האתר של GRIT GUARD המקורי.

לא באמת יודע אם זה מתאים, כי אני עדיין מחכה למה שהזמנתי מאליאקספרס שיגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.3.2019 בשעה 08:02, belior כתב:

מישהו במקרה מכיר איזה דלי מתאים לגריט גארד של חברת MJJC?

לצורך העניין, דלי צבע אינו מתאים.

לא יודע בדיוק באיזה גודל הגריד גרד שלהם, אבל אצלי הגריד גארד אמנם לא נכנס לדלי באופן מושלם- הוא יושב בערך בחצי העליון של הדלי(זה דלי כמו אלו של טמבור)

בגדול זה לא נורא לדעתי זה משאיר פשוט הרבה יותר מקום ללכלוך לרדת אליו.

אני אצלם את זה בהזדמנות.

מה שכן החיסרון הוא שצריך תמיד למלא דלי מלא על מנת שזה יהיה אפקטיבי כי בעצם כשהוא מלא החלק הנטוי של הגריד גארד מכוסה כולו במים

עריכה: בדקתי בהסטוריה וכן מה שיש לי זה הגריד גרד של MJJC- זה מתאים לדלי של צבע, פשוט הוא לא ישב על התחתית של הדלי אלא על החצי העליון שלו- הוא מתכסה כולו במים כאשר הדלי מלא.

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, shachar187 כתב:

מה נפח הדלי? וסתם קנית מטמבוריה?

הקוטר של הגריט גארד שלי הוא 26.5 סמ ויש לי איזה דלי טמבור שאלוהים יודע מה היה בו והוא של 25 ליטר אבל לא בר שימוש לשטיפת רכבים (מטונף מדי ולא ניתן לניקוי).

אבל הגריט יושב בו מעולה. אולי מרווח של כמה מ"מ.

טמבוריה שאני מכיר, 20 ליטר אם אני זוכר נכון.

זה לא פח צבע שהיה בשימוש, זה מגיע חדש ונקי לחלוטין.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגריט גארד הזה עד כדי כך מועיל בשטיפה שכולם רוצים לקנות כזה?

מהשטיפה הראשונה אני עם זה (עשיתי קנייה ראשונה פזיזה של איזה 500 שקל, דלי+גריטגארד בינהם) ואני לא רואה איזה הבדל מיוחד... כבר מהכניסה הראשונה של הכפפה המלוכלכת המים מזוהמים... לא יודע כמה הבדל יהיה אם לא אשתמש בגריטגארד. (מכניס כפפה לדלי עם הסבון, עובר על חלק אחד באוטו, מכניס את הכפפה לדלי עם מים וגריטגארד, מכניס לדלי עם הסבון, וחוזר ככה כל הרכב. אולי אני עושה משהו לא נכון?).

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בסוף השטיפה מה נמצא מתחת לגריט גארד ואז תראה עד כמה זה הכרחי.

בלי קשר, כשאתה מכניס את הכפפה, נסה לנקות אותה כנגד הגריט גארד, ולא סתם לטבול בדלי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שכתבתי את ההודעה נכנסתי ליוטיוב ומסתבר שעד עכשיו עשיתי את זה לא נכון. רק טבלתי את הכפפה בדלי עם הגריטגארד, ומסתבר שממש צריך לגרד עליה את הכפפה.

אבל עדיין, ההבדל יהיה כזה גדול? המים לא יהיו עכורים אחרי נגלה אחת?

אני רואה שיש קצת חול למטה אחרי כל שטיפה, אבל עכשיו אני מבין שפשוט לא עשיתי את זה נכון :)

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא בהכרח הצבע של המים עם המגן אלא המשקעים שתמצא בתחתית.

וזה בעצם מתקשר לאיכות הכפפה שלך גם כן, כפפה אתה רוצה ממנה שהיא תיקח את הלכלוכים שיש על הרכב אליה, כשהם עליה שתמנע שריטות שלהם(כלומר סוג של "תכניס את הלכלוכים פנימה") ומהצד השני תשחרר אותם בקלות כאשר מעביר אותה על הגריד גארד.

אם בעצם שני הפעולות האלו עובדות כראוי אז אתה באמת תצליח להמנע משריטות.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, shachar187 כתב:

מקפיץ כי אני באותה סיטואציה.

האם מישהו מצא דלי זול יותר ואיך הדליים של CG נשמרו לאורך התקופה הזאת?

יש לי אותם שנים, ללא אף שינוי.
ממליץ.

WhatsApp Image 2021-06-15 at 23.52.42.jpeg

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1039 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...