Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון שהמסילה עצמה עשויה מיציקה חזקה אבל השן האחרונה שלמעשה מחזיקה את הווילון די דקה וחלשה.

כנראה בגלל החום והלחץ שהוילון הפעיל בזמן נסיעה המעצור הזה נשבר.

תאמין לי שלא לקחתי פטיש והתחלתי לדפוק על הפלסטיק הזה חחח

גם אין צורך לגעת בווילון הזה, הגישה נוחה לתא מטען גם כשהוילון סגור.

כל עוד אתה לא מעלה צילום אין יותר מדי מה להתייחס.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד אתה לא מעלה צילום אין יותר מדי מה להתייחס.
אני חוזר פעם נוספת לא רק שלא שברתי את הפלסטיק הזה אני אפילו לא הזזתי את הוילון הזה. הסיבה היחידה לקפל אותו זה רק כדי להוביל דברים גדולים כשהמושבים האחורים מקופלים.

גם אם אני אצלם, אתה תראה בדיוק את החלק כמו בתמונה שהעלתי רק עם קצה שבור, אני לא חושב שאתה מומחה לפלסטיק שמסוגל להגיד את הסיבה המדויקת לשבר.

דבר אחרון, צמפיון טוענים שעשיתי איתו שימוש לא נכון, איזה שימוש לא נכון יכול להיות לוילון חוץ מלפתוח ולסגור אותו (שגם את זה לא עשיתי)??? מה הם חושבים שרקדתי עלו סלסה???

התירוץ הזה של "שימוש לא נכון" יכול בעצם לבטל את האחריות לכול חלק ברכב...

לך תוכיח אחרי זה מה באמת עשית. בדיוק גישה הפוכה ממה שיבואן רציני ושירותי צריך לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלק הזה לא נשבר מריקודי סלסה. הוא נשבר, למשל, כאשר מובילים ברכב פריט גדול וכבד והחלק חוטף מכה חזקה.

ההתעקשות שלך לא לפרסם תמונה תוך כדי ניסיון להגחיך את מה שכתבתי (״סלסה״, ״מומחה לפלסטיק״) מחשידה.

אם אין לך מה להסתיר - לא צריכה להיות לך בעיה לפרסם תמונת תקריב של השבר כדי שנוכל להגיב.

עריכה אחרונה על ידי shugiflex

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתייחס לסיבת השבר ולא למחיר החלף? הרי גם אם נניח שהשבר באשמתו - במחיר סביר הוא היה לוקח על עצמו, נכון? במחיר גניבה כבר יש אינטרס לשקר.

לא אומר שזה מה שקרה פה!! רק מדבר על תופעה כלכלית תיאורטית שנובעת מחמדנות כספית...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתייחס לסיבת השבר ולא למחיר החלף? הרי גם אם נניח שהשבר באשמתו - במחיר סביר הוא היה לוקח על עצמו, נכון? במחיר גניבה כבר יש אינטרס לשקר. - זו לא סיבה לשקר. אני בטוח ב-99.8 אחוז שמחירו של חלק דומה לרכב שברשותך לא שונה הרבה ממחירו של החלק עבור הרכב של פותח האשכול בצ'מפיון.

לא אומר שזה מה שקרה פה!! רק מדבר על תופעה כלכלית תיאורטית שנובעת מחמדנות כספית...

בר, אינני יודע למה אתה דואג להחיות (להקפיץ) כול אשכול שקשור לרכבי קונצרן VAG ללא שום תרומה מעשית לפיתרון הבעיה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שפותח האשכול מתכוון לחלק שסימנתי בתמונה המצורפת.

ניתן לפתור את הבעיה בצורה טובה כפי שעשיתי בגולף הקודמת שלי. לקחתי חתיכת אוקולון וביצעתי עיבוד לחתיכה לצורה דומה למקורית וחיזקתי בעזרת שני ברגי פיליפס שקועים+אומים בחלקו האחורי של הפנל. כמובן תצטרך גם לקדוח בפנל.

IMG-6264.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שפותח האשכול מתכוון לחלק שסימנתי בתמונה המצורפת.

ניתן לפתור את הבעיה בצורה טובה כפי שעשיתי בגולף הקודמת שלי. לקחתי חתיכת אוקולון וביצעתי עיבוד לחתיכה לצורה דומה למקורית וחיזקתי בעזרת שני ברגי פיליפס שקועים+אומים בחלקו האחורי של הפנל. כמובן תצטרך גם לקדוח בפנל.

סימנתי בעיגול את החלק. מה שנשבר זה השן בקצה המסילה.

מרק, מה הסיבה שהחלק נשבר אצלך בגולף?1344d8d22c261aebd9874d98918b1cd8.jpg

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דניאל, אינני יודע מהי הסיבה שהחלק נשבר.

תבדוק מול חבר הפורום רון מה מחירו של חלק חדש או ניתן להשיג תחליפי או מפירוקיה במידה וצ'מפיון לא באים לקראתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה מתייחס לסיבת השבר ולא למחיר החלף? הרי גם אם נניח שהשבר באשמתו - במחיר סביר הוא היה לוקח על עצמו, נכון? במחיר גניבה כבר יש אינטרס לשקר.

מסכים שהמחירים של צ'מפיון גבוהים מאוד, ולכן אני רוכש חלפים דרך האינטרנט או אצל רון כחלק מטיפולים שוטפים לרכב. יש המון שרשורים בפורום על מחירי החלפים בארץ ואין לי הרבה מה להוסיף.

בחזרה לנושא השרשור:

לפני כמה שנים מכר שלי ביצע העברת דירה באמצעות עשרים-שלושים נגלות במאזדה ליסינג שלו. בין השאר הוא העביר ארון בגדים, הארון זז ברכב ושבר את המראה שמתוקנת בשמשה הקדמית. הוא הדביק אותה עם סופרגלו והמשיך להשתמש ברכב. כשהיה צריך להחזיר את הרכב לחברת הליסינג, הם שמו לב לזה ורצו לחייב אותו בסכום נכבד (משהו כמו אלפייה) או שיתקן בעצמו. הוא כמובן עשה הצגות שהרכב הגיע ככה והוא בכלל לא יודע איך זה קרה ואפילו הביא את אחיו שיהפוך שולחן אבל זה לא הזיז להם. בסוף הוא הגיע אלי וביליתי איתו יום בפירוקיות עד שמצאנו את החלק.

איך זה קשור לשרשור? תחשבו לבד.

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר, אינני יודע למה אתה דואג להחיות (להקפיץ) כול אשכול שקשור לרכבי קונצרן VAG ללא שום תרומה מעשית לפיתרון הבעיה.

דווקא בחרת משהו שבכלל לא קשור. אני אמרתי שאם היו לוקחים מחיר סביר אולי לא היה מגיע לעולם השרשור הזה. כשמישהו מנסה לחייב אותך במחיר לא סביר - אתה מתחיל לחפש קומבינות. לא "אתה" אתה, אלא בן אדם באשר הוא.

מעבר לכך, נושא המחיר הוא בדיוק מחצית נושא השרשור, ולכן אני לא מבין למה אתה חושב שדיון במחיר אינו תורם לשרשור. לפתור לו את הבעיה אני לא יכול, אלא אם ירצה את שירותי. ואני לא מציע אותם כי זה לא יהיה לו כדאי, אבל שני חברי פורום אחרים השתמשו בשירותי בעבר, ובוודאי לא תתפלא שזה היה מול צ'מפיון - וראה זה פלא לאחר מכתב עו"ד צ'מפיון פתאום הלכו לקראתם (אחד הודה לי בסלסלת פירות מפרגנת, השניה שכחה להודות - אבל לא נורא, יש גם כאלה). זו שיטת מצליח, בכל כיעורה הישראלי/צ'מפיוני, כשם שניסו לחייב חלק מהלקוחות בעלות ה- DSG. ואם ירצה אחד המנהלים פה, יספר לך איך זה עדיין קורה...

באותה מידה, אגב, אפשר לשאול למה אתה תמיד נחלץ להגנת צ'מפיון. יודע מה, זה לא באותה מידה - זה במידה גבוהה יותר :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אלפיסטים ויש מרקסיסטים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקרה לא עובד בצמפיון?

הגישה שלך מאוד מזכירה אותם.

אולי אתה רוצה שאני אלך לעשות בדיקת פוליגרף?

מדוע תמיד כשמשתמש כלשהו, לא מקבל ממשתמש מסוים

את האמפתיה לה הוא מצפה, אז מתחילות ההאשמות

"אתה עובד בצ'מפיון/לובינסקי/הונדה/יש לך מוסך/אתה שתול" וכו' וכו'

תפנימו, זה פורום ציבורי, רוצים רק תגובות אוהדות? תפתחו בלוג.

עריכה אחרונה על ידי teyal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע תמיד כשמשתמש כלשהו, לא מקבל ממשתמש מסוים

את האמפתיה לה הוא מצפה, אז מתחילות ההאשמות

"אתה עובד בצ'מפיון/לובינסקי/הונדה/יש לך מוסך/אתה שתול" וכו' וכו'

תפנימו, זה פורום ציבורי, רוצים רק תגובות אוהדות? תפתחו בלוג.

קצת קפצת סתם. הוא בסה"כ ענה לו באותה מטבע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה במקרה לא עובד בצמפיון?

הגישה שלך מאוד מזכירה אותם.

אולי אתה רוצה שאני אלך לעשות בדיקת פוליגרף?

לא רוצה פוליגרף, אני רוצה שתעלה תמונת תקריב של החלק השבור ואתה ממשיך להתחמק... הגישה שלך מעוררת חשד.

כשלא נשאר יותר מה להגיד התחלת להאשים אותי שאני עובד בצ׳מפיון.

שים לב שיש פה משתמשים אחרים שחושדים שפיברקת את הפעלת האחריות בגלל עלותו הגבוהה של החלק (שהיא בהחלט מטורפת).

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...