Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חכה לתשובה שלהם ואם לא יהיה מענה שאתה מרוצה איתו אז תתקן לבד. נכון, זה בושה, אבל תחסוך לעצמך את הכאבי ראש והבזבוז זמן סביב תיקון פשוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך כבר תת-פורום נפרד לצ'מפיון :-)

+ עו"ד צמוד.

הכותרת היא שהרכב עדיין נמצא בתקופת אחריות.

כמה טפשות צריך להיות ביבואן כדי לא להבין איזה נזק נגרם לו מהשירות "המעולה" שהוא מספק.

לכן לך על פי הצעתו של במבי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^זו הבעיה - הנזק מינורי.

העולם אוהב וואג, וכך גם מרבית הישראלים.

צ'מפיון והשירות שולי מדי בעבור קהל היעד השבוי. זה האבסורד - אם היה יבוא מקביל ייתכן והיה שיפור.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן שהם אומרים ששברתי את הווילון בגלל שימוש לא נכון.

קודם כול לא נגעתי בוילון הזה כי אין סיבה, עכשו כשאני חושב על זה מעניין איך אפשר לעשות שימוש לא נכון עם וילון נגלל???!!!

פשוט טמטום מוחלט וזלזול בלקוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את התופעה הזאת שישראלים חושבים שאם הם קנו משהו אז הכל המגיע להם, אבל זה לא המקרה.

בזמנו עבדתי ביבואן של מוצרי חשמל והיה לנו מותג פרימיום וכגודל המחיר של המוצרים אז ככה גם השירות. עשינו הרבה וויתורים ללקוחות ששברו את המוצרים (ושם זה שבר בוודאות שנגרם ע"י הלקוח) למרות שלפי תעודת האחריות לא היינו מחויבים לכלום. כחברה אתה מבין שבמקרים כאלה צריך לכופף את החוקים ולדאוג שהלקוח יהיה מרוצה. אם הוא יביא עוד לקוח שיקנה ממני זה רווח הרבה יותר גדול מעלות התיקון.

אז צ'מפיון מתקצמנים על חתיכת וילון בזמן שבגלל זה הם יפסידו לקוחות. ואולי אני טועה, אבל אני נראה לי שאאודי חדשה תעשה קצת יותר הכנסות מחתיכת וילון לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מעצבן שהם אומרים ששברתי את הווילון בגלל שימוש לא נכון.

קודם כול לא נגעתי בוילון הזה כי אין סיבה, עכשו כשאני חושב על זה מעניין איך אפשר לעשות שימוש לא נכון עם וילון נגלל???!!!

פשוט טמטום מוחלט וזלזול בלקוח

אתה אוכל את עצמך על כלום...

לפני למעלה מ20 שנה קניתי מהם A4 דור ראשון, חדשה דנשנה. פחות מחצי שנה אח"כ התחילו להשבר פלסטיקים בצורה ספונטנית, בעיקר כל מני גימורים סביב ההגה שהוחזקו בלחץ על ידי שיניים עדינות שנשברו אבל גם מגן השמש החליט יום אחד להשאר לי ביד... זו כבר הפכה להיות רוטינה של להגיע למוסך (המרכזי בבני ברק) עם פלסטיק שבור, שבתאי קורא לעורקבי ועורקבי, עוד לפני שהוא בכלל מסתכל, צועק עלי "זה אתה שברת!!!". אחרי בלבולים והטרחות בלתי נגמרות הם החליפו חלק מהחלקים אבל בסוף אני נשברתי... נהר של סופרגלו נשפך מאז ועד שמכרתי את הרכב.

15 שנה אח"כ, עורקבי ושבתאי כבר בפנסיה, צ'מפיון החליפו את התצוגות ובנו מוסך חדש ואני טעיתי והעזתי לקנות מהם פולו חדשה. שנה אח"כ נשבר הקליפס שהחזיק את המכסה של המאפרה. מגיע למוסך ויושב עם איש השירות שבלי לגמגם אומר לי שאני שברתי את זה ואין על זה אחריות. בטון סמכותי, נטול רגש וללא בלבול הוא שמע ממני שלא אני שברתי את זה, הרכב באחריות, האחריות כוללת גם את זה ולכן הוא יחליף את זה. כשהוא ראה שאני לא מתבלבל, הוא התחיל למלמל איזה קשקוש שכמובן נגמר בזה שהם החליפו את זה באחריות. כמו אצל עורקבי, 15 שנה קודם, זו היתה "שיטת מצליח" והתשה. הוא בדק את התגובה שלי וכשהוא ראה שזה לא מצליח אז הוא טיפל בזה כנדרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרה אלי עכשו נציגה מאודי.

ביקשתי ממנה לקבל את התשובה של היצרן שטוען שהוילון נשבר בגלל שימוש לא נכון. הנציגה טוענת שזה מידע פנימי...

היא אמרה לי שהפלסטיק הזה עולה רק 5K והם יבואו לקראתי עם הנחה קטנה...

בקיצור אין עם מי לדבר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תפנה ישירות לאאודי עם הסיפור, כולל "חוויית" השירות של צמפיון.

תסביר להם גם בסוף שאתה אצל היבואן הזה לא תקנה יותר.

הייתי אפילו נמנע מלבקש מהם עזרה התיקון, רק מעביר מסר של שירות לקוי מאוד והתייחסות מחפירה של היבואן.

זה הרבה יותר חזק ככה. את הוילון תהיה מוכן לתקן לבד בלי הטובות שלהם

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ ככל הנראה לא מדובר על החלפת גוש פלסטיק בגודל סנטימטר מרובע אלא כל מכלול הוילון מסביב.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ ככל הנראה לא מדובר על החלפת גוש פלסטיק בגודל סנטימטר מרובע אלא כל מכלול הוילון מסביב.
מה שנשבר זה השן בסוף המסילה שסימנתי בעיגולaa2500a3f92e9e44ed822f835d2e4df0.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא יאמן...

עכשיו כשאני רואה את גודל החלף הזקוק להחלפה ואת העלות שלו, אין שום צל של ספק, הצטייד בעו"ד שישלח להם מכתב רשום מאיים.

אין ספק שהם יתקפלו כשיקבלו אותו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאומן. מה עם הצינור? (לא זה שהם משחילים ללקוחות, אלא תוכנית הטלויזיה)

מאז עזיבת גיא לרר הצינור החליד קשות.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2058 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...