Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התמודדות עם צמפיון כדי לגרום להם לטפל ברכב במסגרת האחריות

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה להבין איך גוף כזה נוראי עדיין עומד על תילו, מבחינה פיננסית, חוקית, ומול היצרן.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהמחירון שלהם:

Capture.PNG

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להבין איך גוף כזה נוראי עדיין עומד על תילו, מבחינה פיננסית, חוקית, ומול היצרן.

לצערי התשובה ברורה:

מבחינה פיננסית - כי יש הרבה קונים. יש לך מקום אחר לקנות Q3? או GTI? היבוא האישי הרי הוא פארסה משום שאתה קונה מדילר.

מבחינה חוקית - כי אף אחד לא אוכף עליו כלום, ולא מחוקק נגדו כלום.

מול היצרן - ראה פיננסית.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינה חוקית אפשר לחכות לניסים עד מחר. פתרון יעיל זה להצביע ברגליים.

מאחורי כל רכב צריכים להיות אבא ואמא נורמלים, ולא הורים מכים כמו במקרה הנ"ל.

11 אלף ש"ח על הפאנלים האלה זו חזירות פשוטו כמשמעו, ממש יריקה לפנים.

אני אומר שמי שקונה רכב מיבואן כזה, אחרי שעשה את שעורי הבית שלו (ויש לא מעט חומר לימוד), שלא יבוא לבכות אחר כך. וסליחה אם פגעתי במישהו.

עריכה אחרונה על ידי GOLF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי כנראה שלא הכל כזה נורא.

סה״כ רוב הלקוחות שלהם דיי מרוצים וחלקם הגדול שב ורוכש רכב אחרי רכב מאותה התוצרת ומאותו היבואן.

כך שמשהו הם כנראה עושים בסדר.

אני מסכים שבמקרים כאלו הם מפספסים בענק.

ובנימה אישית, כאחד ששוקל רכישת טיגואן חדש אני בהחלט יכול לומר שפוסטים כאלו ממש לא מעודדים אותי ולא נוסחים בי ביטחון.

כאשר קיבלתי את הפיאסטה של אישתי איי שם ב-2014 שמתי לב לאחר מספר ימים לשבר בחיפוי המערכת בחלקו העליון של הדשבורד.

קפצתי למוסך, הראתי להם את החלק, והם ישר הזמינו לי חלק חדש במסגרת האחריות מבלי לשאול אותי איך ולמה.

כך היו צריכים להתנהג גם במקרה זה, וחבל שהם בחרו בדרך אחרת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות האנשים שיוותרו על טיגואן חדש \ אאודי כלשהי בעקבות איזה פלסטיק שנשבר אצל איזה מישהו מהינטרנט שווה לאפס.

כל אלה שרצים להודיע "חשבתי לקנות אבל עכשיו איבדתם אותי בתור לקוח" הם לא באמת לקוחות, לא בעבר ולא בעתיד.

לכן כפי שנאמר קודם עד שהמחלקה המשפטית של היבואן או מערך בתי המשפט יכריעו בעניין - שום דבר לא יזוז לשום מקום.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמות האנשים שיוותרו על טיגואן חדש \ אאודי כלשהי בעקבות איזה פלסטיק שנשבר אצל איזה מישהו מהינטרנט שווה לאפס.

כל אלה שרצים להודיע "חשבתי לקנות אבל עכשיו איבדתם אותי בתור לקוח" הם לא באמת לקוחות, לא בעבר ולא בעתיד.

אשמח לדעת על בסיס מה הגעת לקביעה הזו.

כי היא אומרת בעצם שאו שאני משקר (שניה אני בודק עם עצמי, לא, אני לא משקר..) או שאני יחיד סגולה שזה מזיז לי (לא נראה לי)

זה כמו שתגיד שהסיכוי שאנשים יראו ברשת שיש תקלות גיר בפוקוס ועקב כך לא ירכשו אותו שואף לאפס..

או הסיכוי שמישהו לא ישקול לרכוש פיג׳ו, רק בגלל שיצא לא שם של רכב לא אמין, גם כן שואף לאפס.

בפועל, אם יוצא שם ליבואן שהוא נותן שרות לקוי אז בסופו של דבר זה ישפיע על הלקחות.

עדיין, אני מסכים שכנראה רוב הציבור לא מודע לפאשלות הללו ולכן המכירות לא רעות.

אך זה לא אומר שעלי (ועל עוד אי אילו חברי פורום) זה לא משפיע, ואני הייתי רוצה להאמין שגם קולנו נחשב..

אגב אני לא טוען שבוודאות עקב המקרה הזה לא ארכוש את הטיגואן, אני רק מציין שזה יוצר חשש ולא מעודד במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי alonjp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר דפוק בVAGיות בעבר זה משהו הרבה יותר נרחב ופופולרי מאשר הפלסטיק הזה באיזה דגם אחד או שניים או עשרה של המותג.

וגם אז, היו הרבה מאוד אנשים שלא ידעו מזה \ זה לא עניין אותם כלל \ ראה ערך איביזה שנמצאת בראש טבלת מכירות סופרמיני כבר שנים.

ובכלל, לצ'מפיון ממש לא חסר לקוחות. יש מי שטען בעבר שמדובר על היבואן עם כמות המכירות הכי גבוהה לפרטיים. אני נוטה להאמין לזה.

אני לא טוען שאתה משקר אבל אני אני כן חושב שהשרשור הזה לא יפגע להם בדוחות הכספיים בסוף השנה כמו שפגע בהם העובד החדש ההוא שממש אוהב עוגיות וגומר להם צנצנת שלמה כל יום באחד המטבחונים שם בבני ברק.

כי מי שרוצה לקנות Q חדשה עדיין יקנה Q חדשה, גם אם תגיד לו שמתישהו למישהו באינטרנט נשבר איזה פלסטיק בQ החדשה שלו וצ'מפיון לא תיקנו.

זה מזיז להם בדיוק כמו שזה מזיז ללקוחות - כלומר לא. בכלל לא.

כמו שאמרו חכמים לפניי, הבחור צודק אבל בלי בית משפט הוא ימכור את הרכב הרבה לפני שיחליפו לו את החלק הזה לפנים משורת הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודמי צודק ולא בגלל שקודמו שקרן, אנשים קונים את המכוניות הללו במיוחד בשל "ההילה המותגית" שמבטיחה בצד מיצוב חברתי חביב גם איכות גבוהה, לפחות זו הנתפסת. אחרי הכל המכוניות הללו, גם באולם התצוגה, גם בנסיעה מזדמנת משאירות רושם מצוין. העובדה שבחלק מהן מתגלות תקלות או שהיבואן מתייחס באופן מביש לקליינטים שלו, אינה נחלת הכלל ואחרי הכל יש להניח שבמרבית המכוניות הללו לא נשברות מגרעות פלסטיק שכאלו, או גירים שובקים חיים על כל צעד ושעל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:

בגלל שצ'מפיון התחילו להסתמך על "בדיקה" של מוסך עוז, התקשרתי למוסך לבירור.

נציג השירות הסביר לי שהוא רק צילם את הרכב ושלח את התמונות לצ'מפיון.

מה שהכי הזוי, זה שצמפיון החזירו לו תשובה שאם הרכב שלי היה מיוצר לפני 2015 הם כן היו מחליפים את החלקים כי החלק הזה היה נשבר אצל הרבה לקוחות. אבל בגלל שב2015 החליפו אותו למשופר שלא אמור להשבר אף פעם אז המסקנה שאני שברתי אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ומדובר ממש בקו התפר של הייצור המשופר, תוציא "דף ייצור רכב " עפ"י המספר שילדה שלך, ייתכן והם כלל לא בדקו את זה והרכב שלך שייך לאותה סידרת ייצור תקולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ומדובר ממש בקו התפר של הייצור המשופר, תוציא "דף ייצור רכב " עפ"י המספר שילדה שלך, ייתכן והם כלל לא בדקו את זה והרכב שלך שייך לאותה סידרת ייצור תקולה.
את זה אני אמור לבקש מהנציגת אנטישירות של צ'מפיון?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אתה אמור לבדוק באתרים יעודיים לכך.

אין לי כרגע קישור בשלוף.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...