Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר טויוטה ורסו

יעקב מיי
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר כדיף להישאר.

החלפת גיר לא נשמע טוב במודעה, הוא לא יחזיר את עלות התיקון ומי מבטיח ברכב אחר לא תהיה תקלה אחרת?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי מוציא רכב מהחברה והיה לי כזאת תקלה הייתי מעיף אותו אחריי התיקון,כי כשתבוא התקלה הבאה(אפילו שזה טיוטה) זה יבאס כל כך.

מתקן ובודק עם הטרייד אין של טיוטה איזה רכבים יש להן חוץ מטיוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, 9000 שקל. לגיר חדש מהחברה זה בהחלט סכום הגיוני. אחריות לכמה זמן הם נותנים? זה מאוד חשוב.

למה לא להביא גיר מפירוק? מישהו בדק עלויות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9000 זה כולל מע''מ?

דבר עם המוסך. בקש מהם להשיג לך גיר מפירוק עם אחריות של חצי שנה ומחיר שכולל את העבודה.

בבקשה תן תשובות לגבי שגרת הטיפולים המוזרה (או שתנסה להשיג אותן אם אתה לא יודע לענות) לשאלות מהשרשור השני שפתחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולל מעמ והכול.

8/01/2015

סוכנות משנה: .

מונה ק"מ: 13801

מקורי-אטם פקק ריקון, מקורי-מסנן שמן, שמן סינטטי מלא, חומר לניקוי פיח ממנוע, טיפול 15,000.

609 שקל.לא עלה עבודה בגלל השריטה לעיל.

10/12/2015

מונה ק"מ: 27138

שמן סינטטי מלא לקסוס, מקורי-מסנן שמן, מקורי-אטם פקק ריקון, נוזל בלמים פזבו דוט, מקורי-מסנן מזגן, חומר לניקוי פיח ממנוע, מקורי-נוזל קירור 5 ל, מקורי-שמן CVT, מקורי-קליפס ביטנה קד, מקורי-קליפס למגן, מקורי-צלחת בלם קדמי, מקורי-רפידות בלם קדמ, טיפול 30,000 ק"מ, .EXPRESS SERVICE, דיסק קדמי (צד אחד) פ+ה, דיסק קדמי (צד אחד) שילוב: צד נגדי פ+ה, בד' מצבר + תדפיס במכשיר איבחון, רחיצה חיצונית ללא חיוב

2774 שקל

24/11/2016

מונה ק"מ: 41818

שמן סינטטי מלא 5W30, מקורי-חליפי-מסנן שמן, מקורי-אטם פקק ריקון, פזלון (צובר), חומר לניקוי פיח ממנוע, חליפי-מסנן מזגן, מקורי-קליפס למגן, טיפול 45,000, בד' מצבר + תדפיס במכשיר איבחון, .EXPRESS SERVICE, רחיצה חיצונית ללא חיוב, בחינת רכב

1075 שקל

11/12/2016

מונה ק"מ: 42314

מקורי-נורה ראשית, נורת פנס ראשי (צד אחד) פ+ה

באחריות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב מה כתבתי, יש משהו מוזר עם הטיפולים שבוצעו. תסתכל מה שאלתי בשרשור השני שפתחת. יכול להיות שהייתה בעיה שהם זיהו בגיר ובגינה החליפו שמן. אתה חייב לברר מה עומד מאחורי זה כי זו אולי הדרך שלך לצאת מהסיפור בלי נזק כספי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם במהלך תקופת האחריות התלוננת על תפקוד הגיר? אין החלפת שמן גיר רציף בטויוטה ורסו בשגרת הטיפולים אחרי 30 אלף קילומטרים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני באמת מבולבל.אתה מכניס אוטו די חדש למוסך מרכזי אומר לעשות טיפול 30000,ועושים דברים נוספים בלי לעדכן,אני ידבר איתם היום,אבל הטיפול היה מזמן,אם הייתי שם לב אז, אולי הייתי עולה על זה שהגיר בעייתי בזמן האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי החלפת בלמים המוסך חייב לבצע נסיעת מבחן.

כנראה מי שעשה סיבוב על הרכב (כדי לראות שהבלמים תקינים), שם לב שהגיר לא מתפקד טוב , ובמוסך החליטו להחליף שמן גיר.

וזה מה שמשך את הגיר מעבר לתקופת האחריות. אני לא אומר שזאת היתה כוונת המוסך - הם כנראה באמת האמינו שהחלפת השמן תעזור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי שאתה (פות''ש) לא מבין כלום ברכבים (וזה בסדר).

אני הייתי מחפש שמאי " עו''ד שמבין בזה, ושולי להם אזהרה לפני תביעה.

אין שום הגיון בהיסטוריית הטיפולים שהצגת, משהו פה מריח ממש לא טוב.

שלא לדבר על זה שהתחייבו לך טיפול ראשון ללא חיוב על מרכיב העבודה, ושילמת 609 ש''ח.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...