Jump to content

יעקב מיי

 • הודעות

  86
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  טויוטה ורסו,הונדה סיוויק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של יעקב מיי

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

3

מוניטין

 1. בתור בעלים של סיוויק 8 שנים,התקלה היחידה שהייתה לי(חוץ מתחזוקה שוטפת) ,זה תושבת מנוע שבורה.
 2. הייתי מחליף לאוטו 7 מקומות קטן(5+2) אמין, למשל טויוטה ורסו או מיציבושי,מפרטי.
 3. המטרה שלי הייתה ללמד מהניסיון המר שלי עם מוסכי מורשה.ואלו מסקנותי לאנשים הפחות מבינים,שלא מתכוננים לקנות גלון שמן ולבוא איתו למוסך, אחרי שבדקתי והשוותי עם חברים אחרים שמטפלים: 1.לפני הטיפול בקשו הצעת מחיר מהמוסך שישלחו לכם,וכשתגיעו לטיפול תראו להם את ההצעה,בדרך כלל היא נמוכה מהמחיר שיציאו לכם אחרי שתגיעו למוסך. 2.תעברו על ההצעה ברוגע,ותשוו לדרישות של היצרן לטיפול.אני למשל יכלתי להוריד כמה דברים שסתם דחפו לי. 3.תשאלו האם יש חלקים חילופיים.
 4. יש לך עוד מכוניות:קודיאק,אקסטרייל,פריוס פלוס,גרנד סניק,דאציה,סורנטו,ועוד ועוד.פשוט אלו יותר נפוצות ביד 2
 5. שנתון 2014.הנציג אמר שצריך להחליף ב120000 ,ובאמת בדקתי ובטיפול מחמיר צריך.(אע"פ שאמרתי לו שהחליפו לי גיר ב48k,אז אולי לא צריך.ואני מבקש לא להכנס לעיניין של החלפת הגיר,היה על זה שרשור ארוך ,לפני 3 שנים). Verso 2009---.pdf
 6. ורסו-אוטו רחב,נח בנסיעות מחוץ לעיר, קצר ונח לתמרון בעיר. אבל אין מזגן בשורה שניה ונמוך יחסית לאאוטלנדר. האאוטלנדר גבוה,יש דגמים עם פתח מזגן בשורה שניה,נח יותר בעיר,אבל לא לכולם נח הראות מקדימה.
 7. בקשר ל5008 מכיר כמה חברים שאכלו מרוריםאני הייתי ממליץ על מזדה 5 או הונדה 6 מקומות או גרנדיס,אפשר למצוא בקצת יותר מ20000
 8. אני חוזר שוב,זה מה שהיועץ שרות ברייכמן אמר שצריך לעשות בטיפול 120000 ק"מ ,לא היה שום תקלה ברכב(חוץ מהמזגן,וחלון ליד נהג שלא עלה אוטומטי כשסוגרים את האוטו).הוא בכלל לא ידע שהיה פעם בעיה בגיר,הוא אמר ישר שבאתי,זה טיפול גדול של יותר מ3000 שקל.כנראה הייתי צריך לבדוק בספר רכב,ולבקש שיעשה רק מה שמופיע שם.
 9. הם אמרו שחלק מהטיפול זה החלפת מסנן דלק.לגבי המזגן קראתי וגם הסבירו לי בעל פה לבוא עוד שבועיים כדי לראות האם יש דליפת גז,אבל הבעיה לא דליפת גז,מיד שיצאתי מהמוסך ברמזור המזגן כבר לא קירר,שלחתי למוסך הודעה,הם ניסו להתחמק שבמוסך המזגן כן קירר,בסוף אמרו שאני יבוא באייזה ערב והם יבדקו.אני ממש התחננתי שיחליפו את השסתום,אני לא בטוח שהאיש שקיבל אותי עדכן אותם בזה.
 10. כן,אני עדיין עם הטויוטה ורסו שלי.אני מצרף את הטיפול והמחירים שגבו מימני בטיפול 120k.נראה לי שהגזימו גם במחיר וגם בגודל הטיפול.כבר כמה שנים אני מושך בעיה במזגן,כשחם בחוץ המזגן לא מקרר כשהאוטו עומד.הייתי אצל "מיזוג אוויר אשר" בפתח תקווה,שבדק והראה לי שהבעיה בשסתום שבמזגן(הוא הראה לי שהצינור לפני השסתום מזיע ואחרי לא,משהו כזה),ומכיון שלא היה לו את השסתום(צריך להזמין),דחיתי את זה.היום כשהגעתי למוסך ,סיפרתי להם שיש בעיה בשסתום וצריך להחליף אותו,הם התעקשו שהם יבדקו וימצאו את הבעיה לבד,בסופו של דבר הוסיפו לי גז,אני התעקשתי שזה לא בעיה של חוסר גז,ושאני סומך על המיסכניק שאמר שזה שסתום,הם אמרו שהם מבינים יותר.כמובן בדרך חזרה מהמוסך ברמזור, הרגשתי שהמזגן כרגיל לא מקרר.בקיצר יצאתי עם נזק של 4300 שקל.מעצבן!!דווקא 2 טיפולים עשיתי במוסך קטן ליד הבית ,היה יותר מהר ויותר זול. טיפול ורסו.pdf
 11. כמובן אני מאוכזב מאוד,אך מבין שלפעמים נופלים על אוטו דפוק. האוטו באמת במצב שמור,טיפולים לפני הזמן,ונהג יחיד,אבל צריך גם מזל כנראה. לפני הורסו היה לי הונדה סיוויק 8 שנים עם תקלה של החלפת תושבת וזהו. חושב להחליף אולי באוטלנדר,או ניסאן 7 מקומות.
 12. סיכום של עוד 3 שנים עם טויוטה ורסו.אז בנוסף לכל מה שהיה . הלך שסתום במזגן-800 שקל.אלטרנטור- באמצע נסיעה מהירה נדלקה מנורה של בטריה בלי צפצוף מזל שראיתי כי התחלתי להאט ומיד נדלקו עוד מנורות וההגה נהיה קשה.לפני שנה וחצי היה טקטוקים כשלחצתי על גז ,טקטוקים ששומעים רק במהירות נמוכה כשהחלון פתוח,2 טיפולים אחרונים עשיתי במוסך יעקב בבני ברק.הוא אמר שלא שומע כלום לפני שבוע עשיתי טיפול 105000 ברייכמן(האוטו עומד על 90000),והם אמרו שצריך לשפץ ציריה דחוף ולהחליף תושבת (עם הטיפול עבר את ה4000 שקל).זהו כרגע.
 13. בהונדה זה בלאי טבעי.היה לי 8 שנים סיוויק,התקלה היחידה שהייתה,תושבת שנשברה לגמרי.תנסה לבדוק מחיר של לא מקורי.
 14. בתור אחד שהחזיק הונדה סיוויק 8 שנים,מ2006 הדגם החדש של אותה שנה,בחיים לא נדלקה לי מנורה,אוטו נח וחזק,חוץ מתושבת מנוע שהחלפתי,ובית מנורה בפנס אחורי,0 תקלות,180000 ק"מ.ואחרי 3 שנים פגשתי את האיש שקנה ממני,וגם אמר לי שלא היה לו שום תקלות. הביטוח קצת היה יקר,אבל אם הייתי חוזר לאוטו 5 מקומות,הייתי חוזר כנראה להונדה
 15. יעקב מיי

  רכב 7 מקומות

  מזגן בספסל האחורי קריטי,בימים חמים בלתי נסבל לשבת אם איין. ברכבי 5+2 עדיף כבר לקחת אוטו גבוה שלא מגרד את המדרכות בכל חניה. אתה צריך להגדיר שימוש ברכב,האם משמעותי לך חסכון בדלק,ואורך לחניה בקלות. מכיוון שאתה קונה יד שניה ,אז מה מעניין ירידת ערך?אתה גם קונה אחרי שהערך ירד ! מה אם ניסאן או קיה 7 מקומות?
×
×
 • תוכן חדש...