Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בעיות בגיר טויוטה ורסו

יעקב מיי
שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם ביצעת את כל הטיפולים, לפי הספר במוסך מורשה ברשת היבואן?

אם כן, אז תפנה ליבואן בבקשה לשאת בעלות הגיר+ עבודה. מדובר בבלאי/כשל לא סביר לאחר 3 שנים ופחות מ-50K ק"מ.

מה בסיס הטענה שלהם ש"אתה לא נוהג טוב"? זה הרי גיר אוט'.

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפלתי הכל במוסך מורשה,טויוטה בישראל לא מתיחסים לאימייל שלי,ובטלפון א"א לתפוס את קשרי הלקוחות שלהם.אני שולח מכתב לטויוטה העולמית,אולי לכמה עיתונאים,בשביל הלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו דיי נבזות :מנוע עם פחות מ 50K שטופל לפי הספר אצל היבואן והם מתנהגים כאחרון היבואנים. במצב כזה היה חכם להכיל אחריות גם אם חרגו בשלושה חודשים. לא ראו שבבים בטיפול הקודם ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"היפנית מס' 1 בעולם " , " היום מחר"...

חבל שלא יודעים לעמוד מאחורי סלוגנים.

אפילו צ'מפיון,יבואן מושמץ בפורום ידעו לקחת אחריות על התקלות הסדרתיות שלהם והחליפו לאנשים גירים ושרשראות תזמון.

בניסאן,גירים רציפים טופלו בהשתתפות מינימלית של הלקוח.

הנה מקרה רק מהזמן האחרון :

http://www.carsforum.co.il/vb/archive/index.php/t-629864.html

בפורד- החליפו מצמדים,מחשבי הפעלה של הגיר והאריכו אחריות ל 10 שנים

שמישהו יעיר אותם בטויוטה ,כנראה חושבים שהשמש זורחת להם ....

הייתי אומר להם,קחו את הרכב ושברו את הראש מול היבואן ממני לא תראו כסף ובטח לא כאלו סכומים.

לא יעזור ? מכתב מעו"ד ליבואן ומהר- הוצאה של 200 ש"ח כאן תשתלם מאוד בהמשך.

גם אני יש לי איזה משהו להגיד בענין הזה של האוטו הכי אמין בעולם, אבל בפעם הקודמת שעשיתי זאת נמחק הפוסט שלי וגם זכיתי לסוג של חינוך מחדש שבפורום טכני מדברים על טכניקה, מקסימום מכניקה, לא משמיצים וכזה, אז אני לא מצטרף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יש לי איזה משהו להגיד בענין הזה של האוטו הכי אמין בעולם, אבל בפעם הקודמת שעשיתי זאת נמחק הפוסט שלי וגם זכיתי לסוג של חינוך מחדש שבפורום טכני מדברים על טכניקה, מקסימום מכניקה, לא משמיצים וכזה, אז אני לא מצטרף.

אין עניין של השמצה- יש פה עניין חד וחלק שתואר כאן- יבואן,שמרשה לעצמו לזלזל בלקוחות שלו ולנפנף אותם לעומת יבואנים שאולי נחשבים מוצלחים פחות אבל,כאשר אצלם יש כשל הם לא מתביישים להודות ולוקחים אחריות.

טויוטה- אם לא תטפל בלקוח הזה כמו שצריך איבדה לא רק אותו,אלא עוד הרבה לקוחות,שלא יעזו להתקרב לרכב עם גיר רציף מקולל.

באופן כללי, גירים רציפים היו מועדים לתקלות גם בניסאן/פיאט ועוד... טויוטה לא "המציאו" את התקלות הללו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין עניין של השמצה- יש פה עניין חד וחלק שתואר כאן- יבואן,שמרשה לעצמו לזלזל בלקוחות שלו ולנפנף אותם לעומת יבואנים שאולי נחשבים מוצלחים פחות אבל,כאשר אצלם יש כשל הם לא מתביישים להודות ולוקחים אחריות.

טויוטה- אם לא תטפל בלקוח הזה כמו שצריך איבדה לא רק אותו,אלא עוד הרבה לקוחות,שלא יעזו להתקרב לרכב עם גיר רציף מקולל.

באופן כללי, גירים רציפים היו מועדים לתקלות גם בניסאן/פיאט ועוד... טויוטה לא "המציאו" את התקלות הללו.

אבל זה בדיוק הענין, בהיפוכה של התזה הזו שהצגת, תעשה חיפושון קטן ותגלה שיש פה חברים מכובדים שיספרו לך שעיקר יתרונה של טויוטה על האחרים, היא הגישה האחראית והמחבקת לקוחות, זו שבה כל פיפס חשוד זוכה מיד לטיפול מסור ואבהי בעוד האירופאים ה"מניאקים" רק מחפשים איך להתחמק מאחריות. ולי אגב אין בכלל ספק שטויוטה לא המציאה שום דבר, גם לא את הקילקולים והליקויים, אבל למרבה הפליאה היא לא חסינה מאלו, בדיוק כמו כל האחרים, ובמיוחד בלי קשר לצורת העיניים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין מה כל הרעש וההמולה נגד טויוטה... אני לא מכיר בעיה כזו בתור דבר נפוץ. לא ייתכן שעל כשל אחד של גיר יתחילו להשמיץ כאן יבואן. בכל זאת אוטו שיצא מאחריות. יש המון גירים כאלו ברכבי ליסינג ואם היה משהו גורף כבר היינו שומעים על כך.

בכל מקרה אני בהחלט מקווה שהיבואן יילך לקראתו של פות''ש, כי ראוי להתחשב במקרה כזה, אבל משפטית אין פה עילה לתביעה וציבורית כרגע שמעתי אך ורק על גיר אחד שהתקלקל. חוסר מזל תמיד יכול לקרות... לא חושב שזה ירתיע קונים כמו בגירים הרובוטיים של פורד, פולקסווגן, טויוטה וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על גיר רציף ולא גיר אוטומטי טיפש כלשהו והבעיות בגירים רציפים ידועות גם בטויוטה

פריג'י ,בתחתית העמוד יש בדיוק נושא דומה,שם החברה לקחה אחריות מלאה .. בבקשה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?474023-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%95

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון:אחרי שבוע חזרו אלי עכשיו,ולא מסכימים לממן שקל יותר מ70%.כי גם זה עשו לי טובה.מה שכן המוסך התקשר ואמר שיחזיר לי את הכסף על העבודה.אם למישהו יש רעיון מה עוד אפשר לעשות,שיפנה אלי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על גיר רציף ולא גיר אוטומטי טיפש כלשהו והבעיות בגירים רציפים ידועות גם בטויוטה

פריג'י ,בתחתית העמוד יש בדיוק נושא דומה,שם החברה לקחה אחריות מלאה .. בבקשה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?474023-%D7%91%D7%A2%D7%99%D7%94-%D7%91%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%95

קראתי את השרשור, לא מצאתי בו לקיחת אחריות מלאה מחוץ לאחריות. האוטו שם שנה וחצי על הכביש. כן ראיתי החלפת גיר נוספת למשתמש חדש אחר שלא פתרה את הבעיה שלו. בקיצור ולעניין, כנראה שהבעיה באמת איזוטרית. אין מה לעשות, קורה.

אם פות''ש התלונן בתקופת האחריות מתישהו על בעיה בגיר אז היה הגיוני לדרוש טיפול באחריות. כאן זה להבנתי לא המקרה, אז ניתן רק לבקש.

פות''ש, אז על כמה הצעת המחיר העדכנית ביותר עומדת? אחרי החזרים וקומבינות, כמה עולה?

אין שום סיבה לנהל את הדיון בפרטי! כמו שהיינו רוצים למצוא הודעות שיעזרו לך, נרצה שמשתמשים אחרים יוכלו להעזר בפתרונות בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2528 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...