Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ממשתתפי הפורום הצליח לצאת ממירוץ העכברים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2457 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בחיי שלא הבנתי למה היא נכנסה להגיב פעם אחר פעם לעדר שמקבל עוררות מינית בלתי נשלטת מביטויים כמו אוברקלוקינג

אני לא חבר בפורום המדובר ולא מכיר את ציבור האנשים שם, בכל מקרה - ברגע שאתה רושם משפט כזה, אתה בדיוק אותו חלק מאותו דיון אינפנטילי שאתה מכריז כנגדו. ברוך הבא.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מאד נכון, גם אני שמתי לב לתופעה הזו. כנראה שהאפשרות לחיות טוב בהתנהלות חכמה עם הרבה פחות רכוש, הרבה פחות הכנסה, והרבה מאד חופש, מאיימת על הרבה אנשים. זה שובר להם את תמונת העולם האידאלית שהם בנו לעצמם שם הם מאושרים רק אם יעבדו קשה,בשביל לאכול כל הזמן במסעדות לנסוע פעמיים בשנה לחו"ל, ויחפרו כל היום אחד לשני מה, למה הנעל שהם בחרו ב 400$ טובה יותר מזו של האחרים ומה כדאי לקנות בבלאק פריידי.

נו באמת, זה או לעשות תחרות נעליים ב 400$ או להתכלב עד רמת העשר אגורות. חברים, יש דבר כזה שנקרא איזון ומתינות. הדרך אל האושר מתחילה, עוברת ומסתיימת שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חבר בפורום המדובר ולא מכיר את ציבור האנשים שם, בכל מקרה - ברגע שאתה רושם משפט כזה, אתה בדיוק אותו חלק מאותו דיון אינפנטילי שאתה מכריז כנגדו. ברוך הבא.

כרגיל, התמקדות בתפל במקום ברעיון עצמו. ניצחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוויח יחסית יפה לרווק ועדיין לדעתי חסרים לי עוד לפחות 5K נטו כדי שארגיש טוב עם זה, אבל אני חושב שזה נכון שאומרים שלא משנה כמה יש לך אתה לא מסתפק ורוצה עוד.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מרוויח יחסית יפה לרווק ועדיין לדעתי חסרים לי עוד לפחות 5K נטו כדי שארגיש טוב עם זה, אבל אני חושב שזה נכון שאומרים שלא משנה כמה יש לך אתה לא מסתפק ורוצה עוד.

עוד דרך לראות את מירוץ העכברים שאתה נמצא בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ בדיוק

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגיל, התמקדות בתפל במקום ברעיון עצמו. ניצחת.

וכרגיל אצלך, כל מה שלא נראה לך הוא התעסקות בתפל (או אנשים ששווים מינימום או what ever ביטויים שאתה בוחר בהם). בסדר נו, העיקר שניצחתי :roll:, בו ניתן לשרשור להמשיך ולהשתרשר.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום סיכוי שבעולם שהוא מקבל 15. תכנתים בקבע לא מקבלים ככה.

עתודאי מהנדס מקבל 9.

אני צריך לתקן את עצמי, מסתבר שהתלוש שראיתי כלל איזה מענק או שקר כלשהו.

השכר האמיתי הוא 12k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסולידית כותבת שהיא לא מטפסת על הקירות אלא מנצלת את זמנה בהתנדבות עם זקנים, לימודים אקדמאיים (הייתי מעדיף לעבוד ב2 עבודות ולא ללמוד, אבל כל אחד ומה שעושה לו את זה :lol:), כמובן שההתעסקויות שלה במשימות שחלק מהאנשים נותנים לבעלי מקצוע ולחברות מוצרי נקיון גם לוקח מעט זמן, חפירות באינטרנט על הנושאים שמעניינים אותה, כתיבה, קריאה.. תכלס מה כזההה חסר, מה אתם קופצים עליה?

מסעדה זה נחמד, אבל אם זה מה שאומר שלא צריך לעבוד סבבה גם אני מוותר

אוטו זה נחמד לנו, אבל לרוב לא גולשי הפורום ובעיקר לצעירים זה נראה כמו חתיכת נטל ואני רואה לא מעט שמוותרים על התענוג, עם הרכבת שיש בימינו בארץ זה לא בלתי אפשרי.

מניח שהיא מטיילת בזול בארץ לפעמים, אולי גם בחול כשהיא הולכת לטפל במטילי זהב שלה באירופה.

דיור היא כתבה שעולה לה חצי מדירה זולה, שזה פחות מ2000 אם אני זוכר נכון.

אני אישית לקחתי ממנה כמה דברים, כל הרעיון שחסכון עכשיו גדל אקספוננציאלית בהשקעה ארוכת טווח, בעוד שהוצאה לא, בעוד שהוצאה עם הלוואה זה בכלל מטורף.. אז חוסך את משכורת ההייטק שלי ברובה הגדול, גר עם שותפים במחיר זול נורא, לא זורק כסף מיותר על טלפונים ומכוניות (קניתי את ה500 הזאת בזול יחסית לפני שקראתי הסולידית ולא רואה את עצמי קונה משהו יקר יותר)

כן יוצא למסעדות טיולים וחו"ל לפעמים, בלי להשתגע, בניגוד אל הסולידית לימודים והתנדבות לא מדברים אליי ואוטו והבילויים הבסיסיים האלו כן אז לקחתי ממנה מה שאני יכול, אני חוסך מלא, מי שלא מסוגל לחסוך ועדיין מתלהב ממכוניות בהלוואה ווילות במיליונים יכול להמשיך לעבוד לנצח, אם זה מה שהוא אוהב. אני יחסית נהנה בעבודה אבל אני בתור בן 26 פותח לי את האופציה לא לעבוד יותר בגיל 40, בלי לוותר על כלום.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש משהו פסול בלקחת הלוואה כדי לקנות משהו יקר שאתה צריך ולא יכול לקנות במזומן (לדוגמא מכונית).

כשאתה לוקח הלוואה, אתה בעצם קונה כסף. וכמו עם כל קניה, אתה צריך לדעת איך אתה מממן אותה, ולא "בעזרת מפלצת הספגטי יהיה בסדר".

גם צריך לדעת מה אתה צריך לקנות ומה לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את הסולידית ואותי אישית ממש לא מעניין מה היא כותבת.

הבחורה הזו עושה הכל כדי לא לעבוד בשביל הכסף שלה. בפועל ,כמובן, מה שקורה הוא שבמקום לעבוד בשביל הכסף שלה היא חיה בשביל הכסף שלה.

חשוב להדגיש, אני לא מזלזל בה, פשוט לדעתי היא עושה בדיוק מה שהיא חותרת כנגדו - שיעבוד טוטאלי לכסף (או לעבודה, לא משנה איך קוראים לזה - העבודה שלה זה לא לעבוד).

כל שניה ודקה היא מקדישה וחסכון ולעוד חסכון, מה זה אם לא השתעבדות טוטלית לכסף ? ועוד לכתוב על זה בלוג... פיייייייי איזה חפירות.

הנה סיכום כל הבלוג שלה בלי לקרוא מילה:

- חשוב מאוד לחסוך כסף ולהוציא פחות ממה שמכניסים.

הנה משהו שהיא לא כותבת:

- מותר גם לפעמים להתפנק ולהוציא כסף על שטויות, פינוקים ועינוגים, כן כן, גם אם זה לא כלכלי.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותר רק לקוות שבנושאים החשובים בחיים (ולא סתם דיון בקארספורום) אתה מבסס את דיעותיך על בירור עובדות ולא לפי מקבץ של רנדומלי של דיעות סובייקטיביות של אנשים אחרים על הנושא.

אין הרבה קשר בין מה שכתבת למציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...