Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו ממשתתפי הפורום הצליח לצאת ממירוץ העכברים?

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 2404 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עוד לא נכנסת למירוץ העכברים וכבר אתה רוצה לצאת ממנו? :)

הדרך הכי יעילה לשם לדעתי תוכל למצוא בבלוג של הסולידית, אבל לצערי זה ממש לא מתאים לכול אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 293
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה, ממש בחינם, כמה הצעות (מהקל אל הקשה), שלא תגיד שלא דואגים פה לחברים:

0. להיוולד עם כסף. אני מניח שאת השלב הזה פיספסת, אז תמשיך לבאים:

1. להתחתן עם כסף. ע"ע בר רפאלי, רותם סלע, ניקול ראידמן, מלניה טראמפ, עופר גלזר והרשימה עוד ארוכה.

2. לעשות משהו לא חוקי. פה אני קצת פחות בקיא, אבל יש לי הרגשה שיש מספיק תחומי פשע שמרוויחים בהם לא רע על הרבה סיכון למעט זמן (בלדרות סמים בין לאומית, רוצח שכיר וכאלה).

3. להקים כת. אם אתה בקטע של מיסטיקה וכריזמה, תמציא איזה סיפור מסגרת מופרך, רצוי עם סוף טוב למאמינים, ותתחיל לגייס. הבעיה שזה די אינטנסיבי, ולא ממש "יציאה" מהמירוץ, תכלס.

4. להיות אייל גולן. יותר טוב, ג'ון לנון. מישהו שחי (או מת) מהתמלוגים.

5. להמציא את הדבר הגדול הבא: תרופה לסרטן, הגאדג'ט הגדול הבא, איזה פלטפורמה חברתית, ווטאבר. רק שגם זה מצריך הרבה עבודה מקדימה וגם ההמצאה עצמה לרוב לא באה בקלות, אז גם זה לא ממש יציאה מהמירוץ.

6. לזכות בלוטו. או בטוטו.

או כמו שאמרו לפני, תהיה הסולידית 2. אם כי, אני לא ממש בטוח שזו בדיוק היציאה מהמירוץ שהתכוונת אליה.

וקצת ברצינות, כולנו (כנראה, לפחות רובינו המכריע) היינו שמחים לצאת מהמירוץ. אם היו לזה כללים ברורים, כולם כבר היו מממשים אותם. הכיוון הכללי הוא להרוויח הרבה, להוציא מעט, ולהשקיע נכון את ההפרש.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הכסף הקל היחיד בחיים זה כסף שקיבלת במתנה או ירשת.

בשביל כל השאר צריך לעבוד קשה ונגד זה אין מה לעשות. גם כדי לשים את הכסף במניות צריך שיהיה קודם משהו, לא?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

גם אם אתה לא טוב בכלום, תעשה משהו מספיק פעמים, ואז תהיה סוג של סבבה בזה, מספיק שמישהו יעדיף לשלם לך שתעשה את זה, מאשר לעשות את זה בעצמו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכסף הקל היחיד בחיים זה כסף שקיבלת במתנה או ירשת.

בשביל כל השאר צריך לעבוד קשה ונגד זה אין מה לעשות. גם כדי לשים את הכסף במניות צריך שיהיה קודם משהו, לא?

בהחלט.

הכוונה שלי, שלא יתפתה לכל מיני מדריכי/מנטורי כסף קל מהאינטרנט למינהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או MLM למינהו, שאליו נופלים כל המחפשי כסף קל

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...