Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע מגמגם ולא סוחב (מאזדה 323)

Bagi296
שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן כן.

וכוון co.

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!

על שיטת מצליח, שמעת מאור?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי:

הבעיה הייתה בהתקנת רצועת טיימינג, כלומר יש פספוס של שן?

אני לא מבין איך הרכב נוסע ככה תקין, פספוס כזה לא משפיע על השסתומים?

איך אין שסתום יניקה או פליטה מעט פתוח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נוסע יותר טוב בהרבה אחרי טיפול של צביקה, אך יש ממש קצת בעיית סחיבה בעליות בהילוך 3 ומעלה

כנראה שזה פספוס שן כמו שצביקה אמר.

הייתי במוסך וקבעתי תור לאחרי כיפור לבדוק את העניין.

יש עוד משהו שמעניין אותי בקשר למסנן דלק האם יש השפעתו על סחיבה באיזו שהיא מידה?

אחרי כמה זמן מחליפים מסנן דלק?

הרכב ברשוני משהו כמו 7,8 שנים ולא החלפתי מסנן דלק האם הגיע זמן להחליף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קיימת בעיה בתיזמון צריך לסדר אותה כי זה בהחלט פוגע בהספק המנוע. אומנם כיוון ההצתה מצית בזמן את התערובת בכל צילינדר בתורו ומונע דטונציות ואיחורי הצתה אבל עדיין המנוע לא יעבוד בצורה אידאלית כאשר שסתומים לא מתוזמנים נכון מול הבוכנות! לגבי פילטר דלק בלי קשר לטיימינג מומלץ להחליף!

חשוב לציין שלאחר כיוון הטיימינג יהיה צורך שוב בכיוון הצתה לנקודה המקורית שבה היה המפלג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מומלץ לטפל בפספוס השן.כפי שציין מאור ובהקדם ככל שאפשר.

מומלץ גם להחליף מסנן דלק.

בברכת שנה טובה, וגמר חתימה טובה.

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה, אתה אלוף!

אני רק מנסה לדמיין מה היה קורה אם היה נוסע מאילת למקום רחוק מאוד גם שלא היו פותרים לו את הבעיה.

כל הכבוד! אמינות ומקצועיות!

לא רוצה להסיט את הדיון, אבל איך זה ששן בטיימינג שקופצת לא פוגעת במנוע ובתזמון ולא מובילה למפגש שסתום-בוכנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קפיצה של שן לא תביא לפתיחה מלאה של השסתומים כאשר הבוכנה מגיעה לשיא הגובה. אם היה מדובר בכמה שיניים זה כבר היה משנה את התמונה ושום כיוון הצתה לא היה עוזר!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכל חברי הפורום.

נכנסתי אתמול למוסך לגביי קושי סחיבה מעבר להילוך 3

הם פירקו את הטיימינג ואכן היה פיספוס של שן אחת, סידרו החזירו הכל למקום... והאוטו התחיל לחזור למצבו הקודם גמגומים קושי התנעה.

ניסו לכוון את הכיוון הצתה אין לא מצליח, ניסו לכוון עם אקדח הצתה גם לא עובד גם שהאקדח אומר שהכיוון הצתה נכון.

זה היה לקראת הסגירת מוסך שעה 5 בערך אמרו נבדוק מחר.

למזלי הייתי בחופש מחר אז הלכתי לשם בשעה 9 בסוף בודקים רואים שהטיימיניג לפי הסימנים הוא מכוון. משהו לא הגיוני.

אז אמרו שיכוונו את הטיימינג בשיטה של פעם, הבוכנה למעלה בצילינדר 1 ואז כיוון טיימינג.

ואני בא לסטרטר מתניע והאוטו מניע בשנייה.

עשיתי נסיעת מבחן והאוטו עולה עליות בלי בעיות בהילוך 4 גם סוחב מצויין נוסע יותר טוב ממה שקניתי את האוטו מלפני 7 שנים.

והכי חשוב בזכות צביקה שאמר לי לטפל בדחיפות בטיימינג אחרת הייתי גומר את המנוע ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2790 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...