Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום
אז מה אתם מציעים פה בעצם?

לעשות ילד בכח? לעשות ילד כנגד הטבע שלי?

למי זה יעשה טוב?!

חלילה.

מציעים להיות עם ראש פתוח.

ואם קראת הודעות עבר שלי בנושא, אתה יודע שאני האחרון על פני אדמות שמריץ "תעשה ילדים" על אוטומט.

עריכה אחרונה על ידי itaysamurai

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה.

מציעים להיות עם ראש פתוח.

ואם קראת הודעות עבר שלי בנושא, אתה יודע שאני האחרון על פני אדמות שמריץ "תעשה ילדים" על אוטומט.

אבל אני לא חש בראש פתוח מצד המציעים... (לווא דווקא אתה)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה אתם מציעים פה בעצם?

לעשות ילד בכח? לעשות ילד כנגד הטבע שלי?

למי זה יעשה טוב?!

אני לא מציע כלום.

בקושי אני מציע הצעות לעצמי...

אני מציע, בעצם, דבר אחד.

בלי הצהרות, בלי אידיאלוגיות, בלי להיות מקובע, ובלי לנפח תפיסת עולם עכשווית.

תגיד: "היום לא נראה לי שאני רוצה ילדים, וכרגע בת הזוג שלי חיה עם זה ברצון".

ואולי זה יגרום לך לחשוב למה אתה לא רוצה ילדים. למה אתה חריג מהנורמה.

אולי זה באמת אתה, וזה עדיף לך כך ולכולם.

ואולי אתה לא באמת יודע מה טוב בשבילך.

יש לי חבר שגם שנים הצהיר שהוא לא רוצה ילדים. אתה יודע, יש מספיק ילדים רעבים באוזבקירטיסטחן, ולמה להביא ילד לעולם האכזר הזה, ולהביא ילדים זה אגואיסטי... ובלה בלה בלה.

ואמרתי לו, כל הקשקושים הרציונליסטים האלו, שטויות. בסופו של דבר, אתה מסתכל למישהי בעיניים, ואתה לא יכול שלא לדמיין איך הילד שלכם ייראה. סה-טו.

ילדים אין לו, גם נשוי הוא כבר לא. רק מסתבר שגרושתו לא בדיוק התאימה, מכל מיני סיבות נפשיות, אבל ענייניות, להיות אמא... וכל זיבולי השכל אכן היו רציונליזציות בגרוש. אז היא כל הזמן מצאה סיבות למה לא, והוא כל הזמן הסתנכרן עם הפתולוגיות שלה, והכל כאילו נורא "הגיוני", אבל בת'כלס, משהו שם לא היה באמת במצב שהיית מאחל לעצמך להיות בו, אם היית מבין מראש מה הבעיה.

אז אני לא אומר שמשהו אצלך לא "בריא". יש אנשים שלא מתאים להם ילדים. גם נשים.

וקטונתי להגיד למישהו כן או לא תעשה ילדים. באמת, קטונתי.

אבל אני כן אומר, לא להפסיק לחשוב על זה ברצינות, בטח אם אתה בזוגיות.

אני פשוט כבר בגיל שנתקל בנשים שאחרו את הרכבת ומצטערות על זה, וזה נפוץ, וזה באמת טרגדיה אישית. ויש להן כסף וקריירה והן חכמות, באמת, פסגת השאיפות הפמיניסטיות. וילד אין וגם נחמה אין.

ורואה נשים מסתובבות ומחפשות בית. עוגן. יוק. אין.

אז סבבה, אתמול היא התדיינה בבית המשפט העליון. תותחית. ואת כל הפאבים הנחשבים היא מכירה, ויודעת איפה יש גוד טיים בת"א.

ובלילה בוכה לכרית.

היא לא תגיד לך את זה, אבל זה ככה.

אז שים לב לבת הזוג שלך טוב טוב. עזוב מה היא אומרת, תראה מה עושה, על מה היא מסתכלת, למה היא נמשכת ותחשוב כל יום מחדש אם היא באמת אחת מהנשים שבאמת לא רוצה להיות אמא. שלא תתעורר מאוחר מדי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני עם שניים, לא רוצה את השלישי ומקבל הערות דומות

לאלה שאתה מקבל, מאמין לי?

זה טבע האדם, טבע די מרגיז, גם אני לא בטוח איך להתמודד איתו.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד משתדל לשמור על ראש פתוח.. ולחלוטין לא נופל לתחזיות של מה יהיה של מה יהיה ומתי, לכן מרתיח לי את הדם כל פעם שנביא תורן כזה או אחר מספר לי מתי אני אמור להתבגר ובאיזה גיל אני אבין כמה חשוב לי להשריץ. זה עיצבן אותי בגיל 22, בגיל 32 זה החמיר אקספוננציאלית.

אז כל מי שחשוב לו שאני אתרבה, כניראה יש לו יותר סיכוי להצליח בזה אם הוא יתאפק ולא יספר לי מתי גיל ההתבגרות שלי הגיע

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ילדים אין לו, גם נשוי הוא כבר לא. רק מסתבר שגרושתו לא בדיוק התאימה, מכל מיני סיבות נפשיות, אבל ענייניות, להיות אמא... וכל זיבולי השכל אכן היו רציונליזציות בגרוש. אז היא כל הזמן מצאה סיבות למה לא, והוא כל הזמן הסתנכרן עם הפתולוגיות שלה, והכל כאילו נורא "הגיוני", אבל בת'כלס, משהו שם לא היה באמת במצב שהיית מאחל לעצמך להיות בו, אם היית מבין מראש מה הבעיה.

נשמע כמו אישה מאוד חכמה, שמודעת למגבלות שלה ומחשבת את המסלול בהתאם. היה עדיף אם הם היו עושים ילד, ושגם הבעל וגם הילד יהיו אומללים?

היא לא רוצה ילד מסיבות שהן ההיפך לאגואיזם. היא מבינה שלגדל ילד זה לא רק פוצי מוצי תינוקי מתוקי, אלא זה גם אחריות על חיים של בן אדם, והיא מבינה שהיא לא מתאימה לאחריות הזאת, ומעדיפה לא לקחת אותה על עצמה. הלוואי על רוב הפוליטיקאים בישראל רמת מודעות עצמית כזאת, אולי ככה היו פה בשילטון אנשים שרואים בקהל הבוחרים שלהם יותר מעדר כבשים שנזכרים בהם, רק אם בא לך שישקבב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בטוח בגיל 30-32 שאין מצב שאני רוצה ילדים את כל הסיבות שמונים כאן דקלמתי בעצמי. היום בגיל אוטוטו 37 אמור לקבל זוג תאומים עוד מעט. הפרספקטיבה משתנה לרוב האנשים עם הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני גרושים משלי: אתם כל כך בטוחים שברגע שרוצים להכנס להריון זה קורה מייד, יותר מדי זוגות מגלים שהמצב לא כזה. ככל שהגיל עולה הסיכון גדל (גם מבחינת הגבר)

ילדים של אחרים מעצבנים, בוכים כל הזמן ומורחים סמאקי בכל מקום. הילדים שלך חמודים, מתוקים ולעיתים רחוקות מתישים

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הייתי בטוח בגיל 30-32 שאין מצב שאני רוצה ילדים את כל הסיבות שמונים כאן דקלמתי בעצמי. היום בגיל אוטוטו 37 אמור לקבל זוג תאומים עוד מעט. הפרספקטיבה משתנה לרוב האנשים עם הזמן.

הדוגמא הזו תעזור הרבה יותר אם תספר לנו מה גרם לך לשינוי..

אבל אני מזהיר, אם תגיד ש״התבגרת״ תקבל באן

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק העניין, אין לי שמץ של מושג. הטיעונים הלוגיים הרציונליים של פעם עדיין תופסים. עולם חרא, מלחמות, פיצוץ אוכלוסין, רעב, כסף, אחריות וכו'. משום מה הטיעונים האלה לא מחזיקים פתאום מים, לא בגלל שהם לא הגיוניים או תקפים, הם פשוט לא תופסים ומתעלמים מהם. לא מקבלים כמעט שום משקל במחשבה.

אם היו מספרים לי בגיל 30 איפה אהיה בגיל 37, הייתי צוחק. האמן לי ששבע שנים קודם הייתי משוכנע במיליון אחוז שלא יהיו לי ילדים אף פעם.

אני לא יכול להסביר את זה רציונלית למרות שאני אדם מאוד רציונלי. אני יכול לספר אולי שלמרות שאני לא מסמפט בד"כ ילדים קטנים של אחרים, לזוג חברים קרוב מאוד נולדו זוג ילדים ואיכשהו נקשרתי. אפשר אולי לטעון שאתה מתחיל לחשוב על גילאים מבוגרים יותר, בדידות אפשרית וכדומה.

בתכלס, זה הכל חרטא ברטא.

למה אנשים אוהבים לקפוץ בנג'י ולצנוח? איזו סיבה רציונלית יש לזה? יש בחלקינו מנגנון טבוע שגורף הנאה מהאדרנלין, מהריגוש, מהסיכון.

אני מניח שזה משהו דומה, אבל הרבה יותר אוניברסלי ונפוץ. אני מניח שיש טריגרים סביבתיים שאחראים אולי לתיזמון.

חלק לא קטן מחברי לפני 10 שנים טענו נגד ילדים. לא הרוב, אבל גם לא מעט. אף אחד מהם לא בלהט כמוני, אבל עדיין. בפועל, לכולם כבר יש ילד אחד לפחות, לחלקם יותר. אני אחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיכוי שזה נטו עניין של צבירת (מספיק) בטחון כלכלי? אני יכול לומר שזה משהו שהוא מאוד עקרוני עבורי, ונכון לשלב זה הוא זה שדי holds me back. זה והעובדה שילדים מעוררים אצלי חלחלה. הייתי מעדיף לקבל אותם מאיביי, אחרי צבא והשכלה עם אפשרות החזרה ל 20 שנה.

Sent from my OnePlus 3T

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שזה היה שיקול לא מודע אצלי. נכון שהיום בגילנו המופלג אנחנו יכולים לגדל ילדים בלי פגיעה מורגשת באיכות החיים מבחינה כלכלית. עדיין, איך שלא מסתכלים על זה, תשלום לגן לזוג תאומים במשך 3 שנים + כל המסביב יוצא רכב ספורט נחמד מאוד מאוד. וכמובן, לא חסרים בכלל זוגות שמביאים ילדים בגיל צעיר הרבה יותר ובמצב כלכלי הרבה יותר רעוע, ומקריבים לא מעט.

כאמור, לוגיקה מבחינה פרטנית קשה למצוא כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...