Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמאס לי להיות רווק - איפה למצוא את האחת?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רווק יכול לחיות מעולה עם משכורת של 15 ברוטו. אלא אם כן אתה מוריד שטרות באסלה, אין סיבה במצב כזה שלא תחיה ברווחה.

---

זה נורא קל להתלונן (וגם נורא קל לכתוב עצות מאחורי מקלדת), אבל צריך לזכור שכמו בטבע גם אנחנו נמשכים לטווס הכי מרשים בלהקה. היום, כשיש גישה כל כך מהירה ופשוטה להיכרויות, בנאדם צריך לשאול את עצמו: "האם אני הטווס הכי מרשים בלהקה?". לרוב התשובה היא לא, אבל מה אותו בנאדם עושה כדי להתקרב לשם?

ואללה, זה לא פשוט. זה מצריך השקעה (לימודים, עבודה טובה וכו' וכד'*) וזה די נאחס ומעצבן אך זה המצב הנתון.

גם אני נמצא בעבודה שלפעמים שותה לי את הנשמה בקשית, ובלימודים מעיקים, ואני גם צריך לעבוד על כושר (כי מיום ליום הדמיון ביני לבין חבית הולך וגדל) וגם תספורת טובה לא תזיק. כמה אני מצליח עם נשים? בכנות, לא כזה; אבל זה רק מראה לי שאני צריך לעבוד על מיקומי בלהקה. אני יכול לספר לך על מלא מקרים שנשים סרבו לי, אבל אם לא תיקח כל פעם כזו דרך להשתפר - אז מה נותר לך לעשות?

*צריך לזכור שיש פה אלמנט של "תועלת שולית". אם ניחנת במראה פחות מצודד מהממוצע, תעבוד על חוש ההומור שלך כך שיהיה הרבה יותר טוב מהממוצע, והתוספת השולית שיש לך בחוש הומור תהיה גדולה יותר ממה שאין לך במראה.

ועם כל הפסימיות הזו צריך לזכור שבסה"כ בנאדם צריך טווסה אחת ושהטווס הכי מרשים כבר תפוס...

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^אני חושב על זה הרבה אבל אין לזה סוף.

כמו שאמרת, תמיד יהיה מישהו יותר "טוב" ממך יותר מרשים ממך, יותר מושך, יותר דומיננטי...

השאלה אם אפשר להגיע לנקודה כזו של שיפור, שמכאן והלאה אתה יכול להגיד עכשיו אני מספיק?

או שאתה מספיק כבר עכשיו...

זהו, גרעתי את עצמי החוצה מכל האפליקציות וכל אתרי ההכרויות.

לא מתאים לי לרדוף אחרי נשים, או שיגיע הרגע הזה בכל סיטואציה כזו או אחרת או שלא...

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

במקום לחשוב שתמיד יהיה מישהו יותר טוב ממך, תחשוב שתמיד יהיה מישהו פחות מושך ממך.

בכלליות בחיים אתה לא באמת יכול "להגיע לנקודה מסויימת של שיפור ולהפסיק". מי שלא משתפר כל הזמן הופך להיות מעפן יותר ככל שעובר הזמן.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אני חושב על זה הרבה אבל אין לזה סוף.

כמו שאמרת, תמיד יהיה מישהו יותר "טוב" ממך יותר מרשים ממך, יותר מושך, יותר דומיננטי...

השאלה אם אפשר להגיע לנקודה כזו של שיפור, שמכאן והלאה אתה יכול להגיד עכשיו אני מספיק?

או שאתה מספיק כבר עכשיו...

זהו, גרעתי את עצמי החוצה מכל האפליקציות וכל אתרי ההכרויות.

לא מתאים לי לרדוף אחרי נשים, או שיגיע הרגע הזה בכל סיטואציה כזו או אחרת או שלא...

לא הכרתי אישה שהתחתנה בגלל הכסף. כמו שלא הכרתי גבר במתחתן בגלל הציצי והתחת של האישה.

אז כסף הוא לא נושא המשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הכרתי אישה שהתחתנה בגלל הכסף. כמו שלא הכרתי גבר במתחתן בגלל הציצי והתחת של האישה.

אז כסף הוא לא נושא המשחק.

הווו התמימות :hihi:

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר בי. הכרתי זוג שההפרש גילאים הוא 9 שנים. הוא הצליח לרכוש דירה באזור טוב, והיא הכירה אותו והתחתנו.

אבל הם זוג היחידי מתוך כל הזוגות שהכרתי והתחתנו בגלל הכסף.

גם הכרתי זוג שאין להם גרוש על התחת ועשו ילדים ושמחים על עצם היום הזה.

המסקנה שלי: כסף הוא לא הגורם המכריע לזוגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויבוא עם דרישות גבוהות יותר, ועם פוזה של פרימה דונה ("קווקזי לא שוטף כלים" או חרא בסגנון), כשלא בטוח שהצד השני ירצה אחד כזה, או יעמוד בסטנדרטים של אחד כזה.

זה לפחות הניסיון שלי מהתקבלות למקומות עבודה למיניהם.

המסקנה שלי: כסף הוא לא הגורם המכריע לזוגיות.

חכה שלילדים שלהם יכאבו שיניים ויצטרכו לשלם לרופא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לחשוב שתמיד יהיה מישהו יותר טוב ממך, תחשוב שתמיד יהיה מישהו פחות מושך ממך.

מספיק להיות טוב בדבר אחד (כבר הבאתי את זה פעם, אבל האמת לא משתנה...)

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רווק יכול לחיות מעולה עם משכורת של 15 ברוטו. אלא אם כן אתה מוריד שטרות באסלה, אין סיבה במצב כזה שלא תחיה ברווחה.

אני לא יודע מה ההגדרה שלך לרמת מחייה מעולה (מדובר בהגדרה מאוד סובייקטיבית), אבל במציאות שלי 15 ברוטו (בסביבות ה-10-11 נטו) מספיקים לרמת חיים סבירה. שכירות של דירה 2 חדרים במעגל השני של גוש דן, דאצ'יה סנדרו בחנייה, חשבונות, חסכון צנוע. אין לי מושג איך אנשים חיים על פחות מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טיפולים חינם עד גיל 18, לא?

ממתי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי?

http://www.kolzchut.org.il/he/%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C%D7%99_%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D_%D7%9C%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%99%D7%9D_%D7%91%D7%9E%D7%A1%D7%92%D7%A8%D7%AA_%D7%A1%D7%9C_%D7%94%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%90%D7%95%D7%AA

החל מה-08.01.2017, ילדים עד גיל 15 זכאים לטיפולי שיניים במסגרת שירותי סל הבריאות באמצעות קופות החולים (עד סוף 2015 הזכאות היתה לילדים עד גיל 12, וב- 01.01.2016 הזכאות הורחבה עד גיל 14).

• בהמשך, גיל הזכאות מתוכנן לעלות בהדרגה עד לגיל 18:
    • בינואר 2018 הזכאות תורחב עד גיל 16.
    • בינואר 2019 הזכאות תורחב עד גיל 17.
    • בינואר 2020 הזכאות תורחב עד גיל 18.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזיר קצת את הדיון למקום ממנו הוא התחיל, אין לי מושג אפילו למה אני משתף את זה.

בשלושה שבועות האחרונים יצאתי עם מישהי שהכרתי בOKC. היה חיבור מדהים מהדייט הראשון, בסופ"ש הראשון אחרי שהכרנו (דייט ראשון היה בשבת אז בדיוק שבוע אחרי), אני ישנתי אצלה, היא ישנה אצלי וגם עשינו טיול בצפון כל השבת. שנינו מחקנו את האפליקציה בסוף השבוע הזה. הכל הלך לכאורה מושלם, למרות קאץ' אחד - היא לומדת רפואת שיניים ברומניה, סיימה שנה ראשונה (בת 24) ופה רק לקיץ. היא לא אמרה לי את זה עד הדייט עצמו (בכוונה הסתירה את זה), אני מצידי אמרתי לה שאני מחפש משהו רציני לטווח ארוך, שיש לנו חודשיים ונראה מה יהיה כשנגיע לרגע בו היא צריכה לחזור. כמו שאמרתי הכל היה מושלם, נפגשים 3 פעמים בשבוע, מדברים, מתכננים תוכניות לעתיד הקרוב וגם מדברים מדי פעם על מה יהיה כשהיא תהיה ברומניה. היתה שולחת לא מעט הודעות של "חשבתי עליך", "בא לי כבר שנפגש", "רוצה לראות אותך" וכו'.

מפה לשם, היום איכשהו משיחה רגילה לחלוטין (בטלפון) היא אמרה שהיא מבולבלת, שכשחזרה לפה לא היה בראש שלה בכלל להכיר גברים וקרה מה שקרה, ובשורה התחתונה - שכרגע היא "לא רוצה זוגיות" (במילים האלו). אמרתי לה שנפגש ונדבר על זה. כמה שעות אחרי שלחתי לה שאין טעם להיפגש ושאנחנו לא באותו ראש. התגובה שלה היתה הזויה לגמרי: "זהו? נבהלת? טוב אז כנראה שצריך לסכם - אתה מדהים ובלה בלה (:", תגובה שמראה שלא ממש אכפת לה. לא עניתי, ופה זה נגמר. יכלתי להמשיך בשביל הסקס (שהיה מדהים), אבל זה לא מעניין אותי וזה לא מה שאני מחפש, ואני מרגיש אידיוט שנתתי לה לשחק בי ככה.

על פניו היו הרבה נורות אדומות בדרך - בליינית (לדוגמה בסופ"ש האחרון יצאה למסיבה עד הבוקר וסיימה אצל איזה מכר שלה בבית. טוענת שישנה בחדר נפרד. לא הודיעה לחברות שלה ולהורים שלה, והם היו בטוחים שחטפו אותה או שקרה לה משהו עד שבת בצהריים המאוחרים), שתיינית, מעשנת מריחואנה ע"ב קבוע (לפחות פעם ביום, לי זה מפריע), לא רצתה שאכיר את ההורים שלה (אשכרה גירשה אותם מהבית כל פעם שהייתי אצלה, ואני לא מדבר על פעם-פעמיים ראשונות), כמובן שהתעלמתי מהכל. הכתובת כנראה היתה על הקיר והתעלמתי ממנה, אבל עדיין מבאס ממש. עד כמה שזה ישמע מצחיק, באמת חשבתי שהיא "האחת" (כן, אני נוטה להיקשר מהר מדי. אין לי מושג מה לעשות בשביל להרגיע את זה).

חזרה לאפליקציות, חזרה למירוץ. מהניסיון הלא מועט שלי, זה פשוט הזוי כמה בחורות נמצאות שם לא במטרה למצוא קשר רציני. למצוא מישהי שעונה על כל הקריטריונים שלי מרגיש כמו לזכות בלוטו, וזה תהליך ארוך מאוד. גבר שמצליח למצוא זוגיות רצינית באפליקציות תוך חודשים בודדים (כי לבחורה זה הרבה יותר קל ויכול לקרות גם בשבוע) - מבחינתי מגיע לו שאפו (או שילך למלא לוטו).

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מבאס ממש, תנסה אולי להיות קצת יותר באיזי ולא להיקשר כל כך מהר.

לדעתי אתה לא יכול לחשוב על מישהו שהיא האחת לפני היכרות של מינימום חודש חודשיים (וגם, רק אם זה קשר מאוד אינטנסיבי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...