Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה נכון. השם מירורלינק ממש מטעה.

אבל, כמו שאמרתי, מדובר בלא עוד הרבה זמן עד שווייז יהיה משוקף. זה כל מה שאני צריך על מנת לזרוק את הטלפון בצד...

מעדיף לחכות עוד כמה חודשים ולהמשיך עם מתקן לפלאפון מאשר להתקין משהו חיצוני שמריץ ווייז.

אבל זה לא באמת משנה. אני לא מבין למה הדברים האלה לא פעילים בארץ מלכתחילה.

במקרה הזה, אין טכנולוגיה שונה משום מקום אחר בעולם. אותם רכבים, אותם סמארטפונים.

הסיבה היחידה לדעתי היא שזה נוגס למישהו (אפטרמרקט) בנתח שוק...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א אתה לא מבין למה זה לא עובד מלכתחילה? כי אפשר לקחת עוד 4000 שקל על "מולטימדיה יותר משוכללת".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי זה חשוב בגלל שייתן אפשרות לשקף כרגע את Google maps ובעתיד את Waze ולהניח את הטלפון בצד, כלומר ללא כל המתקנים לחביקת הטלפון, שאצלי בגולף חוסם לי חלק משדה הראיה בשמשה הקדמית.

המסכים המקוריים בדרך כלל מורכבים במקומות נוחים לעין והיה מבחינתי אופטימאלי להשתמש במסך המקורי של הרכב.

המסך בגולף נוח וגדול מספיק 6.5", נוח לתפעול הטלפון, מוסיקה ורדיו (ןאפילו עם סאונד לא רע).

לי חסר רק שיקוף של תוכנת הניווט על המסך המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי חסר רק שיקוף של תוכנת הניווט על המסך המקורי.

היה כאן מישהו קודם שטען שאין מספיק משתמשים כמוך... :)

בכל אופן, אל תשכח שלא מדובר רק בתצוגה, אלא גם בתפעול , מה שמסבך קצת את העניין...

לגבי תצוגה בלבד, אולי ניתן לבדוק אפשרות לחיבור HDMI למערכת? אם אפשרי, לזה יתכן ויש פתרון - יש מתאמים מיוחדים לסלולארי שיודעים להוציא את המסך לכבל HDMI. כאן גם אין שום קשר ליישום כזה או אחר. המסך פשוט מוצג וזהו... כמובן שאתה מאבד את כל שאר ה*מולטי*-מדיה עד לניתוק...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן מישהו קודם שטען שאין מספיק משתמשים כמוך... :)

והוא צודק.

כמו שאומרים על אופיס "99% מהאנשים לעולם לא ישתמשו ב99% מהתכונות הקיימות"

הידיעה המרעישה הזאת הגיעה הגיעה אולי לכמה עשרות בעלי רכבים רלוונטיים, מתוכם אולי תריסר מתעניינים בפונקציה, מהם פחות מחצי יהיה מוכנים לשלם על האופציה ואולי לשניים-שלושה אנשים יש מסך עם המק"ט המתאים לשדרוג.

בזמן כל הבבל"תing הזה צ'מפיון מכרו עוד כמה מאות גולפים\פולואים ועשו הרבה ג'ובות. לכמה עשרות מהם עשו אפסייל עם מולטימדיה ב4000-5000 זוזים, כולם מרוצים.

צריכים להפנים שהפורום הזה מייצג סאסבט מאוד קטן מהאוכלוסיה בישראל, מה שמעניין את סטיו ושכמותו לא באמת מעניין 99.9% מהגולפרים בארץ.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסכים שלא להסכים... זו שאלת הביצה והתרנגולת... אני אביא דוגמא: הדיבורית - אתה נכנס לאוטו, הטלפון-VOICE+הודעות מתחבר, זהו. 0 מאמץ. 99% משתמשים, לא?

כעת תחשוב - שאתה נכנס לאוטו (כל אוטו, לא רק VW), הרכב מיד מתחבר לWIFI של הטלפון (== גישה לאינטרנט) ובלחיצת מקש, משקף מסך עם , נניח, דפדפן באתר X, או IGO. לא טוב? לא 99% ישתמשו (בעת הצורך)?

רק עניין של זמן עד ש"סטנדרטיזציה" תחול גם על הUSE-CASE הזה והשאלה לא תשאל בכלל. כמובן שכעת כולם מנסים להרוויח עוד כמה גרושים מהעניין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורית זה כפתור אחד של מענה\ניתוק, שלושה במקרה של ווליום +/-. מירורלינק זה כאב ראש.

צריך להתחבר עם כבל למערכת (לא WIFI), צריך מכשיר שתומך בזה, צריך להוריד APK מאתר חיצוני כי כרגע זה חסום בארץ, צריך לחכות למילניום הבא כדי שWAZE יעבוד שם, צריך צריך צריך..

על איזה 99% ועל איזה נעליים אתה מדבר. שים לב איזה מכשירים תומכים בזה בכלל: http://www.mirrorlink.com/phones

עכשיו תצמצם 8 מתוך 10 אנשים בישראל כי אין להם מכשיר תומך, מתוך ה2 שנשארו תתחיל לקצץ את כל אלה שאין להם רכב תומך ו\או לא יודעים איך להתקין APK חיצוני ו\או לא מעוניינים בזה ו\או התקינו אנדרואיד חיצוני ב₪4000 ובכלל לא צריכים את הפונקציה.

אתה חי בבלוקבאסטר אם אתה חושב שאנחנו המיינסטרים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי מדבר רק עליינו... אתה לא מקשיב... סבלנות... :

רק עניין של זמן עד ש"סטנדרטיזציה" תחול גם על הUSE-CASE הזה והשאלה לא תשאל בכלל.

אין בעייה עקרונית לישם שיקוף בWIFI (ראה ערך DLNA ונגנים בTV מהמחשב והרשת הביתית). כמובן - שבכבל זה הכי אמין ואיכותי. הבעייה שדורשת סטנדרטיזציה שם הוא הקונטרול - ופה מדובר על לחיצות במיקומי X-Y במסך...

ואגב, כידוע, האפליקציות סביב דיבורית מגיעות היום אפילו להפעלה קולית וזיהוי אנשי קשר מ-ספר טלפונים.

אני מבטיח לך שברגע שתגיד לי איך מחברים HDMI למערכת ברכב, כל הרכבים וכל הטלפונים בארץ יוכלו לשקף את המסך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

///על איזה 99% ועל איזה נעליים אתה מדבר. שים לב איזה מכשירים תומכים בזה בכלל: http://www.mirrorlink.com/phones

אהה. המכשיר שלי תומך. עכשיו אני רק צריך למצוא רכב עם מערכת שתומכת.

מזכיר לי שכשזוגתי למדה סטטיסטיקה באוניברסיטה הייתה לה חברה שלמדה יחד איתה. אותה חברה אמרה שמאז שהיא לומדת סטטיסטיקה היא התחילה למלא לוטו. עד אז היא הייתה בטוחה שאין לה סיכוי לזכות, אבל עכשיו, אחרי שלמדה, היא יודעת שיש.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול לשפוך אור לגבי הפונקציות המדוברות בסיאט איביזה 2016 (רמת גימור STYLE) והדגם עם שילוב הצבעים אם זה רלוונטי.

הפונקציות קיימות ברכב והסיפור הוא אותו סיפור - הודעה שאין תמיכה כאשר מנסים להשתמש בהן.

ראיתי במהלך השרשור שטענו שבסיאט הפונקציות פתוחות, ולאחר מכן שבאיביזה אין תמיכה בנושא.

יש תשובה לעניין? האם יש טעם להלחם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיבורית זה כפתור אחד של מענה\ניתוק, שלושה במקרה של ווליום +/-. מירורלינק זה כאב ראש.

צריך להתחבר עם כבל למערכת (לא WIFI), צריך מכשיר שתומך בזה, צריך להוריד APK מאתר חיצוני כי כרגע זה חסום בארץ, צריך לחכות למילניום הבא כדי שWAZE יעבוד שם, צריך צריך צריך..

על איזה 99% ועל איזה נעליים אתה מדבר. שים לב איזה מכשירים תומכים בזה בכלל: http://www.mirrorlink.com/phones

עכשיו תצמצם 8 מתוך 10 אנשים בישראל כי אין להם מכשיר תומך, מתוך ה2 שנשארו תתחיל לקצץ את כל אלה שאין להם רכב תומך ו\או לא יודעים איך להתקין APK חיצוני ו\או לא מעוניינים בזה ו\או התקינו אנדרואיד חיצוני ב₪4000 ובכלל לא צריכים את הפונקציה.

אתה חי בבלוקבאסטר אם אתה חושב שאנחנו המיינסטרים.

המירורלינק לא באמת מעניין פה ולכן רשימת המכשירים הנתמכים לא רלוונטית, ה APP CONNECT של VW מכיל בתוכו 3 אפשרויות שהם AA ו CP בנוסף למירורלינק המיושן, ה AA פתוח לכל טלפון אנדרואיד עם גרסה 5 ומעלה, וה CP פתוח לכל אייפון עם IOS 9 (מאייפון 5 ומעלה)

עכשיו תחשב שוב את האחוז הלקוחות הפוטנציאלים, אתה יכול להמשיך להגיד שזה מעניין רק 20%, אבל הטכנולוגיה הזאת הופכת לאט לאט לסטנדרט בדיוק כמו דיבורית BT ברכב (שגם עליה אמרו לפני עשור שהיא לא מעניינת אף אחד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. מקווה שההסבר שלך היה ברור יותר משלי...

http://www.vwcarnetconnect.com/#app-connect

מזכיר לי את התקופה שכל אחד קנה בכמה שקלים את הגאדגט-דיבורית BluTooth שלו רק כדי שיהיה לו באוטו... כעת זה אותו הדבר, רק יותר יקר...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הוויכוח הזה על הסטטיסטיקה של כמה אנשים באמת ישתמשו בזה מאוד מיותר מאחר ואנשים לא סתם דורשים את האופציה הזאת.

לחלק מהאנשים הובטח שזה יהיה זמין מספר חודשים לאחר קבלת הרכב ולחלק הובטח בזמן אחר.

אז לכל האנשים שטוענים שלא מגיע לבעלי הגולף או שזה מאבק מיותר עדיף שלא יתרמו מזמנם ולא ישימו מקלות בגלגלים למאבק שגם ככה קשה מול יבואן והיצרן שSTIO מוביל כשגם ככה היבואן הוא לא עם תודעת השירות הגבוהה בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^צודק בהחלט.

יותר מזה, אני מעדכן, בלאון החדש שקיבלתי מהחנות בתחילת שבוע, יש את האופציות הללו במע'המולטימדיה המקורית, אנדרואיד אוטו, אפל קאר פליי ומירורלינק. אם לא להתייחס לאפל קאר פליי כי אני לי אייפון אלא אנדרואי, אז מתוך שני האחרים, אנדרואיד אוטו ומירורלינק איכשהו בקושי הצלחתי להפעיל רק את האנדרואיד אוטו, וגם זה אחרי מניפולציות כגון הורדת אפליקציית אנדרואיד אוטו ישירות מהאינטרנט ולא מהמארקט, כי במארקט יש את האפליקצייה אבל לא ניתן להוריד אותה כי זה רושם שזה לא נתמך במדינה שלנו.

אז איכשהו ככה הצלחתי להפעיל את האנדרואיד אוטו, אבל גם הפונקצייה הזאת לא מלאה, ז"א היא לא משקפת לגמרי את כל התוכן של המכשיר הנייד שלכם על גבי מסך המולטימדיה, אלא רק כמה אפליקציות בודדות שזמינות לעבוד עם האנדרואיד אוטו.

המירורלינק, איך שלא ניסיתי להפעיל אותו, פשוט לא עובד, ביזיון.

אז כן, בסיאט התקינו לי ווייז לתוך המערכת המקורית, אבל גם את זה הם עשו עקום, בלתי אפשרי לתפעל אותו על המולטימדיה, נראה כאילו הרזולוצייה של האפליקציה בכלל לא מותאמת למסך המערכת והתפעול בווייז עקב כך לקוי ולא מועיל. אני הולך לפנות לסיאט ולגיל קאר על מנת לקבל מהם תשובות למה וכמה...

Sent from my LG V10 (H960) using Tapatalk

בעבר - Daihatsu Sharade (White) Classic 1997 1.5i MT - עדיין במשפחה

בעבר - Mitsubishi Lancer (White) X 2008 1.8 GTS CVT

בעבר - VW Jetta (White) MK6 2013 1.2TSI DSG7

כרגע (סוף סוף) - Seat Leon FR (not White anymore)) 2016 1.8TSI DSG7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 598 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...