Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט 208 GTI חדשה עם צבע דקיק ביותר

שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כלל אצבע לכמות מיקרונים ברכב חדש אמור להיות בין 120 ל180, מנסים לקבל אינדיקציה מנקודות פח שקשה להאמין שהגיעו אליהם ובוחנים הבדלים.

כל הכבוד על ההשקעה, כמות שעות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עבודה מדהימה!!!,באמת כל הכבוד על התוצאה בידיעה שאתה יודע שאסור לך להתפרע.

שאלה שאלתית, האם היה שווה לגעת באוטו ולא להתקשר לסוכנות למימוש אחריות?!?!,אחרי שיש לו תוצאות מהמד עובי שלך שמראה בבירור שגילחו כמות משוגעת מהלכה.

קשה לי להאמין שהרכב יצא עם כמות כזו של סוורלים ובעל הרכב שתק.

אישית אני כל הזמן רואה התלעמות כאן של אנשים שאומרים לא הייתי לוקח את הרכב, אבל כאשר אני אספתי את הרכב שלי מהסוכנות יש דברים שרואים רק אחרי, במקרה הנל פשוט אי אפשר לפספס גם אם מאוד רוצים+ זה רכב שחור.

שיהיה המון בהצלחה לבעל הרכב לשמר את המצב על רכב שחור בידיעה שעובי הלכה שלו אפסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד עבודה מדהימה מבית שלומי :):)

אשכרה גירזנו 50% לפחות מהעובי :shock:, מה יהיה עם הסוכניות בארץ:-(.

אני רואה בסוף שאנשים יתחילו לבוא עם מדי עובי צבע לפני שחרור רכב מהסוכנות ועם מגבות וONR:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מדהימה. שאלה כללית: לה אתה בוחר חומרים איזוטריים של שול וננולקס? איזה יתרונות לדעתך יש להם על המותגים היותר נפוצים?

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

חומרים איזוטרים?! אלו מבין החומרים הטובים ביותר בשוק.

ובהקשר לשרשור, ביזיון שגילחו חצי מעובי הלכה, הייתי דורש על זה סוג של פיצוי. בדחיפות לשים לרכב ציפוי קשיח כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל הרכב אני רוצה לתת כמה תגובות לשאלות של אנשים .

קודם כל תודה ענקית לשלומי אדרת שעשה עבודה מדהימה למרות הקושי הרב לעבוד על הרכב בגלל מצבו , אין ממילה רע להגיד על הבחור משקיען אמיתי ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר והכל עם חיוך ובנחמדות .

לגבי חלק מהדברים שאנשים כתבו פה , אני ראיתי את מצב הרכב שהוצאתי אותו מהחברה וראיתי שיש סווילרים והולגרמות על כל הרכב ,והאמת ציפתי לזה כי ככה מוציאים מכוניות בארץ לצערי , כמובן שהתלוננתי על זה במעמד קבלת הרכב ודרשתי טיפול .

הבעיה בלובנסקי שהם לא יודעים להתמודד עם תלונות כאלה והפתרון היחיד שלהם זה ללכת לעשות פוליש במוסך מורשה וכמובן שזה לא היה מקובל עליי במיוחד לאחר שעשיתי בדיקה אצל אחד הדייטלירים עם מד עובי צבע וראיתי שהמצב של הרכב קשה דבר שלא יכולתי לראות בלי המד .

לאחר מעל שבועים של מלחמות עם השירות לקוחות קיבלתי את האפשרות לבצע טיפול פוליש אצל מי שאני רוצה על חשבון החברה ובחרתי בסופו של דבר בשלומי .

עכשיו לאחר כל הטיפול אני שמח מהתוצאות והרכב יהיה מתוחזק ברמה גבוה מעכשיו על מנת לשמר את המצב .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בושה, הייתי מסרב לקבל את האוטו או מפעיל אחריות, זה כבר רשלנות שתפגע בתוחלת חיי הצבע בשמש הקופחת של המדינה שלנו, זה פשוט עכשיו הפך להיות רכב שמאלץ את בעליו לתנאי תחזוקה גבוהה

ביותר.

עבודה מעולה שלומי, מה עובי הצבע לאחר הטיפול?

סבבה, הפעלת אחריות, עכשיו מה ? מה אתה מצפה שהחברה תעשה?

לצבוע את הרכב ? רק יראה רע, רכב חדש לא תקבל כנראה כי הוא נוסע, הפיצוי שהבעלים קיבל כנראה הוא הכי טוב.

שלומי כרגיל נראה מדהים, עד כמה ציפוי של כמה שכבות של ציפוי קשה יהיה יעיל ? האם זה באמת יכול ליצור משהו דמוי לכה ?

לבעל הרכב, תתחדש, תשמור עליו ותהנה איתו.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעולה, ידיים מזהב מר אדרת

הרכב בכלל נראה מדהים, חלום

Acfit - תתחדש!

בנוגע למקרה כזה, הצבע ידרוש כמו שאמרו כאן כפליים טיפול והגנה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל הרכב אני רוצה לתת כמה תגובות לשאלות של אנשים .

קודם כל תודה ענקית לשלומי אדרת שעשה עבודה מדהימה למרות הקושי הרב לעבוד על הרכב בגלל מצבו , אין ממילה רע להגיד על הבחור משקיען אמיתי ועושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר והכל עם חיוך ובנחמדות .

לגבי חלק מהדברים שאנשים כתבו פה , אני ראיתי את מצב הרכב שהוצאתי אותו מהחברה וראיתי שיש סווילרים והולגרמות על כל הרכב ,והאמת ציפתי לזה כי ככה מוציאים מכוניות בארץ לצערי , כמובן שהתלוננתי על זה במעמד קבלת הרכב ודרשתי טיפול .

הבעיה בלובנסקי שהם לא יודעים להתמודד עם תלונות כאלה והפתרון היחיד שלהם זה ללכת לעשות פוליש במוסך מורשה וכמובן שזה לא היה מקובל עליי במיוחד לאחר שעשיתי בדיקה אצל אחד הדייטלירים עם מד עובי צבע וראיתי שהמצב של הרכב קשה דבר שלא יכולתי לראות בלי המד .

לאחר מעל שבועים של מלחמות עם השירות לקוחות קיבלתי את האפשרות לבצע טיפול פוליש אצל מי שאני רוצה על חשבון החברה ובחרתי בסופו של דבר בשלומי .

עכשיו לאחר כל הטיפול אני שמח מהתוצאות והרכב יהיה מתוחזק ברמה גבוה מעכשיו על מנת לשמר את המצב .

כמובן שזה מאוד מעצבן לראות שרכב יוצא מהיבואן עם 70 מיקרון ובעיות קשות,

אבל בשורה התחתונה, תזכרו ששירות נמדד באופן הטיפול בבעיה, ובמקרה הנ"ל עם כל הצער והעצבים נראה שהפתרון היה הוגן למדי all things considered.

פות"ש, תתחדש, אחלה רכב ואחלה דיטיילר.

שלומי, עבודה מצויינת - בנוהל (:

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה מדהימה, ואני שמח ששלומי למד לצלם תמונות יפיפיות בשמש...

SAM_2105.JPG

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה ציפוי של כמה שכבות של ציפוי קשה יהיה יעיל ? האם זה באמת יכול ליצור משהו דמוי לכה ?

מצטרף לשאלה. אם מישהו לקח רכב חדש וגילח לו את הצורה עם פוליש גס, הוא קונה מד צבע ומגלה שהרמה היא 60 מיקרון, איך הוא מחזיר לעצמו את הרמה הדרושה עם ציפוי?

ועוד שאלה, אם הוא גילח לגמרי עד שהוא שרף את הלכה בנקודה מסויימת ויצר חור, איך הוא מחזיר את הצבע לקדמותו?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...