Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על צמיגים לSX4

Edward Kisller
שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכל המומחים,

אני מחפש צמיגים חדשים לסוזוקי SX4 שלי וקצת טבעתי בים המידע והדגמים.

יש כמה דגמים שאני מתלבט ולא כל כך מבין מה ההבדל ביניהם:

קודם כל מה ההבדל בין 92H ל 96V ואיך זה משפיע על אורך חיי הצמיג ועל צריכת הדלק?

אלו הצמיגים שאני חושב שיכולים להתאים לי בתקציב אבל אני לא סגור על ההבדלים ביניהם או מה עדיף:

Falken ZE914 92H TL

Falken ZE914 96V TL

Toyo Proxes CF2 92V TL

Toyo Proxes CF2 92H TL

Toyo Nano energy R38 92V TL

כל אלה קיבלו ביקורות טובות ב tyrereviews.co.uk אבל לא צוין מה ההבדל בין הצמיגים.

תודה מראש לכל העוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 92H 96V המספר הוא קוד עומס, והאות קוד למהירות מקסימלית שהצמיג נבדק בה.

לרכב משנת 2006 חייב בקוד מהירות מסויים, או גבוה יותר. בצע חיפוש על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקוד המינימלי הנדרש עבור רכבך הוא 92H, לכן אין טעם להתקין צמיג בקוד עומס 96 מפני שמדובר בצמיג מחוזק יותר משמע פחות רך ונוח.

ה-NE-R38 של Toyo הינו הצמיג המקורי של מאזדה 3 ולכן אין טעם לשקול אותו.

גם הפאלקן ZE914 וגם ה-CF2 יתנו לך תמורה מעולה למחיר, מדובר בשני צמיגים מעולים ודי מקבילים כאשר ההבדל העיקרי ביניהם

הוא שה-Toyo הוא מותג יפני המיוצר ביפן ואילו הפאלקן הוא מותג יפני שמיוצר בתאילנד.

בכל מקרה תמצא חיזוקים ודעות חיוביות לשני הצמיגים הללו ברחבי הפורום.

לצערי הצמיגים הנ"ל לא קיימים במלאי שלנו כיבואנים ולכן אין לי איך לעזור לך מעבר לכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה על המידע.

האות מסמנת את המהירות בה נבדק הצמיג, מאחר ואין בכוונתי להגיע למהירויות של מסלול, האם ישנן השפעות נוספות מלבד המהירות המקסימלית? צריכת דלק, אחיזה או שחיקה?

והאם יש צפי למתי הצמיגים יחזרו למלאי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאלתך: משנת 2006 קיים בחוק קוד מהירות מינימלי לכל רכב. לפעמים בודקים את זה בטסט. לפעמים צמיגים "מהירים" יותר גם יקרים יותר.

הקוד המינימלי הנדרש עבור רכבך הוא 92H, לכן אין טעם להתקין צמיג בקוד עומס 96 מפני שמדובר בצמיג מחוזק יותר משמע פחות רך ונוח.

ה-NE-R38 של Toyo הינו הצמיג המקורי של מאזדה 3 ולכן אין טעם לשקול אותו.

גם הפאלקן ZE914 וגם ה-CF2 יתנו לך תמורה מעולה למחיר, מדובר בשני צמיגים מעולים ודי מקבילים כאשר ההבדל העיקרי ביניהם

הוא שה-Toyo הוא מותג יפני המיוצר ביפן ואילו הפאלקן הוא מותג יפני שמיוצר בתאילנד.

בכל מקרה תמצא חיזוקים ודעות חיוביות לשני הצמיגים הללו ברחבי הפורום.

לצערי הצמיגים הנ"ל לא קיימים במלאי שלנו כיבואנים ולכן אין לי איך לעזור לך מעבר לכך.

לגבי הטויו: לא הבנתי למה היותו מקורי ברכב אחר פוסל אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוד מהירות אין השפעות נוספות, לקוד עומס יש השפעות על נוחות הנסיעה, לכן אל תקנה צמיגים עם קוד עומס גבוה יותר מהנדרש.

תיכנס ללינק ותלחץ על דגמים רלוונטיים - תופיעה רשימת פנצ'ריות ברחבי הארץ. תתקשר לפנצ'ריות באיזור שלך ותשאל האם יש להם במלאי את מה שאתה מחפש.

תוסיף לרשימה שלך גם kleber Hp3 שנמכר באותה רמת המחירים.

http://tires.yad2.co.il/compare?type=1_0&diameter=6&aspectRatio=14&width=18

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטויו: לא הבנתי למה היותו מקורי ברכב אחר פוסל אותו.

עצם היותו דגם מקורי על רכב אחר ממש לא פוסל אותו,

אך לצמיגים מקוריים יש נטייה להיות יקרים יותר מדגמים אחרים רק מעצם היותם דגמים מקוריים (OE).

לגבי חזרת הצמיגים למלאי - בודק עבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המון תודה לכל העוזרים!

לצערי אין לא טויו ולא פאלקן בשום צמיגיה באזור שלי.

מקווה מאוד היבואן יזרז את אפסקת הטויו והם יגיעו לפני שהצמיגים המקוריים שלי ישבקו חיים סופית.

שוב תודה על העזרה,

אדוארד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2897 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...