Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 574 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

DOOM לדעתי משחק משעמם וחוזר על עצמו יותר מדי. אנשים שמהללים אותו מסכלים עליו דרך משקפי נוסטלגיה די עבים. שיחקת בהרחבות של FALLOUT? באטמן החדש? אנצ'רטד?

משומה המשחקים האלו די משעממים אותי.

מישהו מכיר משחקים טובים שדומים ל Banished, RimWorld וכאלה?

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מקפיץ אחרי ששיחקתי בשלושת ה-bioshock-ים.

bioshock הראשון מעולה. אמנם הגרפיקה מיושנת בסטנדרטים של היום אבל המשחקיות טובה מאוד והעלילה נהדרת. הוא רק קצת קל מדי (בדרגה הכי קשה).

bioshock השני אפילו יותר טוב (למעט הסתייגות אחת). הוא מאוד דומה אבל מנגנון הכוחות משופר ומאוד אהבתי את הרעיון שהשחקן הופך ל-big daddy, כולל הביצוע. גם האויבים יותר מעניינים, במיוחד ה-big sisters. ההסתייגות פשוטה - המשחק פשוט קל מדי. לא רק בגלל שהאויבים חלשים אלא גם כי אתה מוצא כל כך הרבה נשקים וחיים שאתה לא ממש מתאמץ... ואם חסר משהו, אז הארנק תמיד מלא.

bioshock infinite זה משהו אחר לגמרי. הגרפיקה מהממת והמשחק מאוד מרשים מבחינה ויזואלית. כמה רמות מעל. אבל באותה המידה הוא ירד מבחינת המשחקיות. יש דגש גדול מאוד על העלילה, אבל היא כל כך מבולבלת ולא מובנת שאני לא ממש מבין מה קורה. בנוסף יש מרחבים ענקיים וחצי ריקים שאתה רק מחכה בהם לאקשן שלא מגיע. עוד יותר גרועה העובדה שכל מערכת המשחק השתנתה. אי אפשר לשמור, אין מפה, אי אפשר להחזיק כמה health packs או לחדש את הכוחות המיוחדים באמצע האקשן. אפשר להחזיק רק שני נשקים או כוחות בו זמנית (עלוב) וכתוצאה הטקטיקה טרום-קרב שכל כך נהנתי ממנה ב-2 פשוט נעלמה ואני מוצא את עצמי סתם יורה בלי אבחנה. גם הבונוסים שמקבלים מציוד מוגבלים לארבעה בלבד לעומת איזה 20 במשחקים הקודמים.

בקיצור - לא מצליח להבין איך הוא קיבל ציונים גבוהים יותר מ-2. אם 2 היה יותר קשה, הוא היה משחק כמעט מושלם.

למי שאין כ"כ הרבה זמן לשחק.

על איזה מבין השלושה כדאי ללכת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחח ביושוק, יצירת מופת, שמעתי שמתכוונים לעשות על זה סרט - מקווה שלא יהרסו את זה (אני מבקש דבר קשה מדי).

אכן השלישי היה הכי פחות טוב מבחינת משחקיות מכולם, אבל עצם זה שהעלילה מקושרת בערך בין כל השלושה משחקים עשה אותו טוב (ויש גם DLC לשלישי - כדאי לשחק בו), המשחק עצמו נחמד ולא יותר, הקטע עם הנשקים שאמרת פוגעים בול במה שהרגשתי במשחק. קצת איכזב.

עשית לי חשק להתקין את שלושתם מחדש עכשיו

(אהבת את הקטע בראשון בחדר הקפוא והקרח? ;) )

אני מניח שכשמשחקים בשלישי הרבה אחרי השני הוא משחק ממש נחמד. במיוחד הגרפיקה והתחושה של העולם הגדול הזה בשמיים, אבל מבחינתי, להגיע מ-2 ישר לשלישי זה כמו שהם לקחו כמעט את כל הדברים הטובים במשחקים הראשונים, והרסו אותם לגמרי.

אהבתי המון קטעים בראשון, אבל כמו שאמרתי למרות שהוא היה קל יותר, נהנתי יותר מהשני. הקטע של איסוף הדברים לקראת ההפיכה לביג דדי, ואח"כ להרוג ביג דדי אחרים בשביל לקחת להם את האחיות, ואז להגן על האחות בזמן שהיא אוספת דם, לרוב תוך הכנת הקרקע עם מכונות ירייה ומלכודות, ואז לחסל ביג סיסטר. הם שיפרו גם המון דברים בין הראשון לשני, כמו מנגנון הצילום, ה-tonics, חלק מכלי הנשק, ה-hacking פחות מעצבן... באמת משחק פשוט מעולה.

למי שאין כ"כ הרבה זמן לשחק.

על איזה מבין השלושה כדאי ללכת?

בראשון בגלל העלילה, או בשני בגלל המשחקיות. תלוי מה חשוב לך יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DOOM לדעתי משחק משעמם וחוזר על עצמו יותר מדי. אנשים שמהללים אותו מסכלים עליו דרך משקפי נוסטלגיה די עבים. שיחקת בהרחבות של FALLOUT? באטמן החדש? אנצ'רטד?

באטמן כן מעולה. סיימתי הכל חוץ מהרידלר. זה מוגזם לחפש את כל השטויות שלו.

אנצ'רטד זה לאיכרים ולצערי אני רק עם PC.

פולאאוט שיחקתי סטוק. הוא סבבה אבל למרות שהוא נראה מעולה, איך שהוא וגאס הרגיש לי יותר טוב ומעניין לשחק. ההרחבה שווה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים האיכרים מרוויחים :) אני אשחק בהרחבה של פולאאוט חודש הבא כשיצא mods לקונסולות

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שזה חסר לי קצת. לשכב על הספה מול 60 אינץ' ולהרביץ איזה סשן בקראש בנדיקוט. אוח הימים.

כל הילדות הייתי בעיקר איכר. היה לי פלייסטיישן 1 לפני שהיה לי מחשב בבית.

היום בקושי יש לי זמן לPC אז אני לא קונה קונסולה. אם אצליח לשים את ידי על PS3 או PS4, מה הדבר הראשון?

THE LAST OF US - יש רק משחק אחד?

אנצ'טרד - כל הסדרה? להתחיל מ1?

עוד משהו?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנצ'רטד זה לאיכרים ולצערי אני רק עם PC.

פולאאוט שיחקתי סטוק. הוא סבבה אבל למרות שהוא נראה מעולה, איך שהוא וגאס הרגיש לי יותר טוב ומעניין לשחק. ההרחבה שווה?

א) All hail The Master Race.

ב) כן, שווה. אני משחק עכשיו בהרחבה השניה שלו (Far Harbor), וגם הראשונה סבבה (אתה יכול להרכיב לעצמך חבר רובוט בהזמנה אישית).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחכה לדצמבר שFALLOUT יעלה בערך 5 דולר ואז את ההפרש אשפוך על עוד RAM כדי שיעבוד (כרגע יש לי רק 4GB).

אבל אני כן שוקל לקנות את FALLOUT 1 ו2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) All hail The Master Race.

ב) כן, שווה. אני משחק עכשיו בהרחבה השניה שלו (Far Harbor), וגם הראשונה סבבה (אתה יכול להרכיב לעצמך חבר רובוט בהזמנה אישית).

סבבה אני אזמין במהלך השבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחכה לדצמבר שFALLOUT יעלה בערך 5 דולר ואז את ההפרש אשפוך על עוד RAM כדי שיעבוד (כרגע יש לי רק 4GB).

אבל אני כן שוקל לקנות את FALLOUT 1 ו2.

אם אתה אוהב תפאדל. אני יודע שאם אקנה אפסיק לשחק תוך 5 דקות. שחק ב3 וNEW VEGAS

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את 3 וNV. סיימתי כל אחד מהם לפחות 10 פעמים וגם יש לי את כל ההרחבות.

אייל, כרגע אין לי זמן לשחק אז לא דחוף לי.

גם לא דחוף לי יותר RAM כי אין לי מה לעשות איתו כרגע.

אני עם שתי עבודות שתופסות לי בערך 16 שעות ביממה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי אתמול את The vanishing of Ethan Carter.

עדיין אין לי דעה על העלילה (למעשה עדיין לא באמת התחלתי אותו, מקווה שיהיה לי זמן לשחק בערב), אבל אלוהים, הוא נראה מדהים ב4K.

הביקורות טוענות לעלילה משובחת. אעדכן בהמשך אם אכן כך.

Sent from my C6833 using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...