Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 546 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אווווומאאאאגאאאאאדדדד!!!!!!!

איך לא ידעתי על זה?!?!?!?!!?!?

תודה יוסי, תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה תודה

oh-xxx-what-have-i-done.jpg

תגיד שלום לעולם.

נתראה עוד כמה שבועות כשתסיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שחקתי DARK SOULS 3 עם שלט XBOX במחשב, חייב לציין שהוא נראה לא רע מבחינה גראפית, ואומנם כמו שיותם אמר לא רצים שם והורגים בלי סוף אבל לדעתי זה לא כיף לעשות גלגלונים בלי סוף... לא דורש יותר מדי כשרון למען האמת.

יש במשחק מגנים ואתה יכול לנהל נכון את המרחק שלך במהלך הקרבות. להתגלגל בלי סוף זה בערך להודות "אני לא מתמודד עם המשחק כמו שצריך"

ב DS2 לדוגמה העליתי את הדמות שלי ל poise אדיר, מה שאפשר לי לעמוד מול זרם מכות אינסופי של האויבים ולמצוא את ההזדמנות לעשות parry או דחיפה עם המגן ברגע הנכון, ולתקוף. חסל סדר גלגולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא נראה משהו מיוחד, אבל צריך לשחק במשחק עצמו כדי להחליט. הוא חופר שם ואי אפשר לשמוע את המשחק ולהתחבר לאווירה. 2 היה מאכזב לעומת הראשון.

מה שבאמת מעניין והולך לצאת בקרוב זה

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר לא בטא.

שיחקתי 10 שעות בשבוע האחרון וזה לא עשה לי שום בעיה בשום רגע.

אין גליצ'ים ודברים מעצבנים

(חוץ מזה שמסכי הטעינה ארוכים מדי. בערך 45 שניות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
דום נראה סתמי לחלוטין. בערך כמו הראשון רק שהיום יש אלטרנטיבות

זה כמו 911.

הם לא שינו דברים בהיגיון של המשחק, פשוט עשו אותו יותר ברוטלי וקיצוני.

לא חסרים משחקי FPS טובים אבל דום... זה דום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאפיה 3 הולך ליהיות להיט :

מקווה שלא יהיה כמו 2, שלקח 10 שנים לפתח אותו, ובסוף יצא משחק מלא באגים, ועם המון תוכן שחתכו ממנו (את חלקו החזירו בתור DLC, שזה דבר בזוי בפני עצמו, את חלקו לא החזירו כלל).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר לא בטא.

שיחקתי 10 שעות בשבוע האחרון וזה לא עשה לי שום בעיה בשום רגע.

אין גליצ'ים ודברים מעצבנים

(חוץ מזה שמסכי הטעינה ארוכים מדי. בערך 45 שניות).

תודה רבה, נעשה רכישה קטנה :)

אגב בנוגע לדום שמעתי שהוא נפילה רצינית בקטע של המולטיפלייר, למה לעזאזל לקחת משחק כזה שכל כולו אמור להיות סינגל איכותי / מלחיץ / מפחיד / שעמוס במפלצות עם עלילה לא משהו אבל אמור להיות FPS משוגע לחלוטין ולעשות אותו למשחק רשת.

לא היה מולטיפלייר איכותי וכייפי באמת מאז QUAKE, ולא COD לא נחשב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רגע, דום הולך להיות רק מולטיפלייר? פיזדייץ' בלאט. הלך לי היום. טוב נו, נמשיך להקריב קורבנות לשטן שיצא כבר HL3.

Sent from my ALE-L02 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...