Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 524 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפה שנזכרת.

האחרון לא פחות מיצירת מופת בעיניי.

בהתחלה לא סבלתי את ביושוק, אחר כך התחלתי לשחק לעומק ולא הפסקתי. הבדל של כמה שנים ולמדתי להעריך את המשחק הזה.

כמו כל משחק הסדרה לא חפה מחסרונות, אבל העלילה והמשחקיות מעולים בעיניי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ת'כלס, העלילה עושה פה המון. אני לא חובב גדול של חלק מהאלמנטים של המשחקיות בביושוק הראשון (המעבר בין הנשקים והכוחות די מעצבן, וגם החסמים העליונים של הכדורים והארנק, ויש עוד כמה דברים) אבל העלילה ממש מעניינת ומערבת. בדיוק להפך ממקס פיין 3 שבשלב מסוים כבר רציתי שהוא יסתום ת'פה עם כל זיוני השכל על כמה הוא מסכן. שלא לדבר על כך שבשום צורה העלילה לא עשתה הגיון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישיוק 3 בעיניי פחות טוב מהראשון והשני. משהו באווירה שם לא הסתדר לי. הראשון הוא יצירת מופת בכל קנה מידה מבחינת האווירה.

אגב מי שרוצה משחק מדהים מבחינת אווירה, סיפור ומחשבה, ממליץ בחום על SOMA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהוא מז'אנר ה-survival כמו alien. קצת קשה לי עם משחקים כאלה שבהם יש אויבים ואין לך איך להלחם איתם, למעט פשוט לברוח. אתן לזה סיכוי אחרי שאסיים את כל הביושוקים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי בביושוק אינפיניטי יש כל הזמן הרגשה כאילו אתה הורס משהו יפה.

עדיין, המשחק יצירת מופת, הוא וביושוק 1.

SOMA ניראית כמו חיקוי של ביושוק, SYSTEM SHOCK ו-DEAD SPACE.

המפלצות הועתקו מMASS EFFECT.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SOMA זה משחק מבית היוצר של Amnesia: The dark decent. הוא לא חיקוי של שום דבר מהם, ומבחינת סיפור והאווירה שהוא משרה על השחקן, הם גם מתגמדים לעומתו.

אכן זה משחק שלא נלחמים בו, אלא יותר stealth ובריחה. הסיפור והאווירה זה העיקר במשחקים מעין אלו.

אם כבר משחק יפה שקצת לא זוכה לפופלאריות, זה darksiders. קניתי בסטים סייל בטעות כי חשבתי שזה dark souls, ולא התאכזבתי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

amnesia באמת משחק טוב, כמו לקרוא ספר/סרט אימה מוצלח. כדי להנות מהמשחק צריך לשחק בחדר חשוך עם אזניות טובות. ככה סתם בחדר מואר עם רעש מאנשים ורמקולים של מחשב אי אפשר להיכנס לאווירה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ביושוק... עשיתם לי חשק להתקין את זה חזרה עכשיו.

שלושתם טובים, הראשון מדהים, השני ממשיך והשלישי בינוני יחסית, בהחלט יצירת מופת ולדעתי המשחק הכי טוב שהיה עד היום בז'אנר שלו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ת'כלס, העלילה עושה פה המון. אני לא חובב גדול של חלק מהאלמנטים של המשחקיות בביושוק הראשון (המעבר בין הנשקים והכוחות די מעצבן, וגם החסמים העליונים של הכדורים והארנק, ויש עוד כמה דברים) אבל העלילה ממש מעניינת ומערבת. בדיוק להפך ממקס פיין 3 שבשלב מסוים כבר רציתי שהוא יסתום ת'פה עם כל זיוני השכל על כמה הוא מסכן. שלא לדבר על כך שבשום צורה העלילה לא עשתה הגיון.

אחרי שראיתי את ההמלצות פה אבל אני הפסקתי לשחק במקס פיין 3 אחרי כחצי שעה וחצי שעתיים.

נדירים המשחקים שעלילתם כל כך טובה שהיא מספיקה בכדי לחפות על משחקיות נוראית ומונוטונית ומקס פיין 3 הוא לא אחד מהם.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים אתכם, לדעתי עשיתם למשחק עוול.

העלילה טובה (אך לא כמו קודמיו) והאקשן בהחלט מפצה - המשחק כיפי מאוד ויותר טוב מרוב המשחקים שיצאו לאחרונה, המשחקיות נהדרת הגרפיקה טובה והוא רץ נהדר במיוחד ברזולוציה גבוהה.

קיבל 9/10 כמעט בכל מקום אפשרי וזה נדיר במיוחד אצל חברים מ steam שנוטים לקטול כל משחק גרוע ובצדק.

אני לא קמתי מהכסא בערך 3 שעות בפעם הראשונה שהתחלתי, והפסקתי כי לא רציתי לסיים אותו ביום בודד.

אגב מקודם כתבתי על ה the force unleashed, אמנם משחק לא כל כך חדיש אבל בהחלט כיפי, כדאי מאוד עם שלט של XBOX וכו'.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם אתה יודע. אני באמת לא הצלחתי להתחבר. מצד שני גם ביושוק כשרק יצאו לא אהבתי.

מי שהצליח לקרוא ולהבין את השורה הראשונה שכתבתי בהודעה הקודמת, שאפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן האמצעי שלי (עדיין בבית הספר) רוצה להיות טייס קרב כמו אחי הצעיר.

אשמח להמלצות לסימולטור טיסה קרבי, פשוט ולא מורכב. משחק שלא צריך בשבילו מחשב על.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי NirLevi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים אתכם, לדעתי עשיתם למשחק עוול.

העלילה טובה (אך לא כמו קודמיו) והאקשן בהחלט מפצה - המשחק כיפי מאוד ויותר טוב מרוב המשחקים שיצאו לאחרונה, המשחקיות נהדרת הגרפיקה טובה והוא רץ נהדר במיוחד ברזולוציה גבוהה.

קיבל 9/10 כמעט בכל מקום אפשרי וזה נדיר במיוחד אצל חברים מ steam שנוטים לקטול כל משחק גרוע ובצדק.

אני לא קמתי מהכסא בערך 3 שעות בפעם הראשונה שהתחלתי, והפסקתי כי לא רציתי לסיים אותו ביום בודד.

אגב מקודם כתבתי על ה the force unleashed, אמנם משחק לא כל כך חדיש אבל בהחלט כיפי, כדאי מאוד עם שלט של XBOX וכו'.

מה בדיוק טוב בעלילה? אין שם שום דבר הגיוני. אחרי שהם נחטפים הוא ממשיך לרדוף אחריהם אפילו שמנסים להרוג אותו. מגיע לכל מיני מקומות הזויים שלא ברור איך הגיע אליהם ומה הקשר. באמצע יש כל מיני פלאשבקים מיותרים ובסוף אתה שואל את עצמך מה בדיוק קרה פה (ואין תשובה).

האקשן - רוב הרובים והאקדחים מתנהגים בדיוק אותו הדבר. אין כמעט שום התקדמות ביכולות של הדמות או בפיצ'רים שהמשחק מספק לאורך העלילה (יש טיפה שימוש ב-RPG ובסנייפר, אבל הם שימושיים רק במקומות בודדים). יש אזורים שלמים שאתה הולך ומסתובב שעה בשביל לחפש איזה רובה זהוב מטופש שגם לא נותן לך כלום.

הגרפיקה טובה - סו וואט (והיא לא כזאת טובה - תעשה קלוזאפים ותראה למה אני מתכוון). תראה לי משחק חדש שהגרפיקה בו לא טובה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...