Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין פריצה וגם כשיש זה שווה לתחת. עדיף זה תלוי בך, הבנתי שאתה בקטע של להוריד ולא לקנות, אז אני לא מבין בזה יותר מדי

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני התחלתי להעריך ולהנות יותר כאשר הפסקתי להוריד והתחלתי לקנות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות דרך STEAM ? למה? הם מעלים מחירים באיזה עשר דולר פר משחק. יש המון מקומות שאפשר לקנות דרכם משחקים הרבה יותר זולים. הראשון שאני משתמש בו כבר קרוב לחמש שנים הוא: http://www.direct2play.com

ישנם גם: https://www.g2a.com/ ו- http://www.g2play.net/

לפני שאתם קונים משחק תמיד תעיפו אצלם מבט.

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על המסך הראשי Shadow of mordor ב5 דולר, לקנות ועכשיו. אני בדיוק משחק בפעם השניה כדי להוריד את החלודה ולקנות את 2 הDLC שיצאו

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G2A אחלה אתר, קונה ממנו נונסטופ, מקבל את אותו המשחק לתוך STEAM בחצי מחיר ברוב המקרים.

נ.ב אני מוריד משחק, אם הוא טוב אני קונה אותו בסייל.

לא מוצא סיבה הגיונית לשלם 30-40 דולר למשחק בשביל לנחש איך הוא יהיה, במיוחד אם הוא מבוסס סינגל קצר ואז לאכול את הלב על הכסף שנזרק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר, ועדיין רוצה לבדוק אותו על ידי ולא ע"י סרטון ביוטוב.

מעבר לכך בהמון מקרים היוצרים מכתיבים דרישות חומרה גבוהות / נמוכות ממה שיש במערכת שלי, ולמרות זאת או שהמשחק עובד טוב או שלא, לא לוקח את הסיכון.

לדוגמא פולאאוט 4 - דרישות מעבר למינימום, המשחק מקרטע על SLI, לחברה לקח כמה חודשים לשחרר עדכון נורמלי שיסדר זאת ולבנתיים שילמתי 30 דולר על המשחק שיש לי בתיקייה ולא נגעתי בו בכל התקופה הזו כי הוא קרטע.

נ.ב - שלא לדבר על ARKHAM KNIGHT

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט נוח לי שכל המשחקים שלי הם במקום אחד, אם יש מבצע דרך אתר חיצוני לקנות מפתח לסטים כמובן שאני יקנה.

אם הייתי יכול הייתי משלם עוד כמה שקלים כדי שBF יהיה בסטים, פשוט נוח לי עם כל המשחקים במקום אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מאמין שכתבת את זה :(

לא הבנתי למה.

ובנוגע ל-shadow of mordor - התחלתי לשחק אבל משום מה ממש לא התחברתי לקונטרולז ולמשחקיות באופן כללי. קשה להסביר אבל המשחק יותר עצבן אותי מאשר עניין אותי. מצד שני ככה היה גם בשעת המשחק הראשונה של dying light, אז אולי אני צריך לתת סיכוי שני...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי אני חושב קצת אחרת ממך לגבי מקס פיין 3 אבל זה עניין של הטעם - זה פשוט החזיר אותי דיי לעבר למשחקים הראשונים (כמובן שהם היו הכי טובים).

לגבי הצל של מורדור אהבתי את המשחק, אכן הכפתורים מעצבנים אבל מתרגלים.

dying light פשוט משחק טוב, חזרתי לשחק בו לאחר תקופה של כמה חודשים בהם היתה לי חברה ולא ידעתי מה זה מחשב.

יותם אני לא יודע איך אנשים מסתדרים עם השלט במשחקי רשת כמו באטלפילד או בכלל FPSים, אם שחקן מהקונסולות ישחק נגד שחקן ב PC הוא פשוט ייאנס. בשבילי השלט הזה נועד נטו למשחקים כמו MORTAL KOMBAT מרוצים וכו' ורק בשביל זה קניתי שלט של XBOX ללפטופ שלי.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתן לחברה להרוס לך. שלי לא תעיז להגיד לי לא לשחק. מה שכן, היא הסתכלה על מקס פיין שתי שניות וקבעה שהוא מפגר, ואני נאלץ להסכים. זה משחק לילדים. אין בו שום תחכום, שום התקדמות, שום מנגנון למידה, שום כלום.

אפילו התסריט מפגר. בהתחלה הבדיחות העצמיות מצחיקות אבל אחרי כמה זמן מבינים שזה הכל קלישאות שנועדו להעביר את הזמן.

אין לי מושג מה ההבדל בין האקדחים או הרובים השונים, כי עם כמעט כולם יורים אותו הדבר. אין לי מושג מתי ההילוך האיטי יעבוד לזמן קצר ומתי לזמן ארוך. אין לי מושג למה צריך כפתור אחד לפעולה (E) וכפתור אחר בשביל להרים אקדחים (F), וספיקינג אוף וויצ', מה הפאקינג קטע עם האקדחים הזהובים האלה? (אל תענה, אני יודע שהם נותנים 10% יותר נזק ומחסנית יותר גדולה. זה פתטי).

ברצינות, אין שם כלום. אני עוד שנייה מסיים את המשחק (אחרי איזה 8 שעות נטו) ונראה לי שראיתי יותר קטעי וידאו מאשר שיחקתי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...