Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 511 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחרי ההמלצות על מקס פיין הורדתי את 3 והתחלתי לשחק. אחרי כמה שעות משחק אני חייב להגיד שבאופן כללי מדובר ב...אכזבה.

נכון, הרעיון של סוג של סרט אינטראקטיבי כשבין קטעי היריות והמעברים בין אזורים אין loading אלא במקום זה יש קטעי וידאו - די מגניב. גם הדמות מלאת הרחמים העצמיים די משעשעת (למרות שהוא מגזים במסכנות לפעמים), אבל הקטעים שבהם יש אשכרה משחק TPS הם... די meh. אחרי שתי דקות קולטים את הקטע של ההילוך האיטי ומשתמשים בו בעצם... כל הזמן. האויבים לא נעשים מתוחכמים יותר, הנשקים לא מספיק שונים אחד מהשני, לא לומדים שום פיצ'רים חדשים ואין ממש תחושה של התקדמות או שיפור. איפה זה ואיפה dying light או dead space. אפילו לא קרוב.

לא מאמין שכתבת את זה :(

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דד ספייס זה ביושוק בתחפושת.

אגב Bioshock. כל שלושת המשחקים מומלצים בחום.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פה משחק בDEVISION?

זכיתי בו בתחרות ואני חושב להחליף אותו.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דד ספייס זה ביושוק בתחפושת.

כן, ובאטלפילד זה טומב ריידר בתחפושת. בשניהם יש רובים, מש"ל. >.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לפתוח את הבוקר עם מתנה מפלייסטישן ישראל:

2q20nzp.jpg

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ps4 כבר ארבעה חודשים ועד עכשיו אני מלקה את עצמי על כך שפתחתי חשבון ps plus ישראלי ולא אמריקאי. המחירים של המשחקים ב-ps store הישראלי יקרים יותר במבצע מהמחיר בשיגרה שלהם בחנות האמריקאית.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני משחק כאן LOL? כוסעמק...

שיחקתי כשנתיים. הפסקתי כי מפרקים לי את הצורה, הילדים של היום עם רפלקסים שעולים על כל map awereness שהוא. מה שכן, צופה באדיקות ב-lcs, יש להם מגישים משעשעים בטירוף.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו רמה הגעת? הגעתי לG2 וקיבלתי BAN (עצבים וזה).

הLCS משעשע ומעניין.

בקשר לילדודס האלה - הם באמת מבצעים מהלכים מטורפים.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה, אתה יכול לפתוח משתמש נוסף ושם להתחבר לחנות אחרת.

ככה עשיתי בPS3.

עשיתי את זה, אבל אני לא יכול לקבל את ההנחות הנוספות של ps plus כי הוא נעול לחשבון הישראלי עד השנה הבאה.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו רמה הגעת? הגעתי לG2 וקיבלתי BAN (עצבים וזה).

הLCS משעשע ומעניין.

לא יצאתי מהברונזה... לא בנוי לזה, המוח שלי לא הצליח לחווט את עצמו מחדש בגילו המופלג. לפחות בצ'אט הייתי מהמרגיעים/מפייסים/סטלנים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...