Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

EA זיינו אותנו עם הבאטלפרונט הזה, יש אופנה בזמן האחרון להוציא חצי משחק במחיר מלא ואז כל DLC עולה כסף

[ATTACH=CONFIG]454262[/ATTACH]

מ'כפת לי, הוא הגיע בחינם עם הקונסולה ;)

אגב, יש לו לא מעט מפות והמון מצבי משחק. יכול להיות שאזרוק כמה דולרים על איזה dlc

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חינם עם הקונסולה זה הזיה חבר. אם זה אותו מחיר כמו קונסולה ערומה (וזה לא) אז תוכל לבחור באנדל עם משחק יותר שווה.

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה עלה לי 300 דולר מאמזון, התדפיס מכרטיס האשראי הוא לא הזיה

חוצמזה אני נהנה ממנו, אם ארצה משהו נוסף אז אקנה גם אותו

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אל תקנה אבארת' :lol:

אני גם מאוד אהבתי את SHADOW OF MORDOR

אני חושב שהאססינס קריד החדש הוא בסדר גמור. אני עדיין חושב שהכי גרוע זה האחד עם המהפכה הצרפתית. מזעזע.

ההכי טובים הם כשהיו פיראטים [קונור והיית'ם קנוואי למי שזוכר] ואלו שהיו בהתחלה עם אציו ואלתאיר.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את בדיחת האבארת'

שיחקתי ב-shadow of mordor באקסבוקס360 ואכן היה נחמד, אם כי התחיל לחזור על עצמו בערך במחצית הקמפיין.

רוקט ליג מעולה ומאוד מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה עלה לי 300 דולר מאמזון, התדפיס מכרטיס האשראי הוא לא הזיה

חוצמזה אני נהנה ממנו, אם ארצה משהו נוסף אז אקנה גם אותו

הבאת לארץ PS4 ב300 דולר בלבד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעיקר משחק BF4, Assetto Corsa ו -Project cars

עומד לסיים עם העמדת סימולטור שלי (בעתיד אני ארכוש Oculus Rift).

בא לי קצת לגוון עם משחק אסטרטגיה וקראתי שבקרוב יוצא Asshes of singularity שנראה טוב.

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאת לארץ PS4 ב300 דולר בלבד?

אל תתפוס אותי בסכום המדוייק, אבל היה סייל בבלאק פריידיי, ואחרי משלוח וקצת החזר מאמזון יצא לי ב-600 ש"ח זול יותר מעלות של באנדל זהה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטאל גיר סבבה, מתחיל עוד סיבוב של Witcher לקראת Blood and Wine... נראה אולי הפעם אבחר ביניפר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שבוויצ'ר 2 אפשר היה להעמיס כל דבר שזז.

רק חסר לתת בראש לWATER HAG

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...