Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 506 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ויש את הקטע של "בית מכסה" שאתה אמור לשדרג,אתה גם הקמת כזה דבר?

הקמתי את כל הישובים שניתן, אפילו COVENANT אחרי שהייתי צריך "לנקות" אותו כדי שיהיה אפשר להקים בו יישוב משלי (חבל שגיליתי אותו רק אחרי סוף הסיפור העיקרי, אחרת היה אפשר להקים את היישוב מבלי "לנקות" אותו כי עכשיו הגופות עדיין מפוזרות). יש לי SUPPLY LINES בין כל הישובים, יש חלוקת משאבים. הפטנט שלי זה לבנות גנרטורים ותותחים אוטומטיים על גגות. ככה האויבים לא יכולים להשמיד אותם כאשר תוקפים על היישוב.

FAR CRY כבר מזמן הפך להיות משאבת כספים, אותו קונספט, קצת שינוי בגרפיקה, עלילה גרועה ומשחק משעמם רפטטיבי שחוזר על עצמו באופן מטריף. רק השלישי היה מעולה, בהחלט משחק טוב (מי לא זוכר את המשימה בשדה המריחואנה)

ממליץ על MAD MAX, ולמי שאין כרטיסים בתצורת SLI (או בודד חזק מאוד) ממליץ מאוד את ARKHAM KNIGHT.

מסכים שFAR CRY זה אותו קונספט, אבל החדש דווקא מאוד נחמד כי הוא בתקופת האבן. היה לי כמובן את 4, ואני אהבתי אותו (למרות שגם שם ברגע שאתה מבין את הרעיון - עברת את המשחק, הכל מתחיל להיות מאוד קל מרגע שמשיגים רובה 0.50 עם משתיק), לא המלצתי אליו דווקא בגלל שהוא אותו הדבר כמו הקודמים. מעבר לזה FAR CRY מעולם לא היה משחק של עלילה מושקעת. גם במשחק רבעי הייתה משימה של שדה, לפחות היה אפשר לבחור את המשימה משתי אופציות, ללכת עם הבחורה (הבחורה הצילה את הגיבור מגולאג, אז כמובן זה לזכותה בעוד שהבחור באותו זמן התעסק בכלום) או הבחור. מה שיפה ב4, יש סוף מהיר למשחק אם ממתינים עד שהרודן חוזר.

ולגבי MAD MAX, גם אותו יש לי. המשחק נחמד, אבל העלילה שלו די מסתכלת והכל בו אותו הדבר בדיוק כמו שבלונה. זה אומנם מסביר את הסרט, למה הוא רואה את הבחורה והילדה כל הזמן, אבל המשחק ממש לא גמיש. למשל במקום ללכת לחפש את הרכב, הייתי בוחר לברוח עם הבחורה על אותו רכב V12 אם היה אפשר. זה שאי אפשר לשנות שום דבר, זה די מתסכל. וגם מירוץ הזה בGAS TOWN זה ממש לא היה כיף, המירוץ. היה קשה בטירוף ומה שמשגע זה שצריך לתקן את הזוית של המצלמה כל הזמן בסיבובים (אם על הרכב מותקן שיריון - אין סיכוי להשיג את הבחור עם המשאית ואם אין שריון הרכב מהיר, אבל כמה מכות קטנות והוא מתרסק - לפחות יש תחנות שמכבים את השריפה של הרכב וזה מחזיר קצת את החיים שלו). וגם בגלל שTHUNDERPOON גורם לשינוי זוית מצלמה, מאוד קל לרסק את הרכב. לקח לי כמה ימים לעבור את המשימה וגם זה במזל. לפחות אפשר לאסוף את הרכבים, זה כבר משהו.

וגם כל הקרבות עם הבוסים זה אותו הדבר בדיוק (והם אפילו נראים אותו הדבר, רק בצבעים שונים: אחד ורוד, שני כחול וכד') - כל הרעיון זה להתחמק ולדחוף אותם למבערים.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Dying light באמת מעולה, מאוד נהנתי ממנו. לומר את האמת, בפעם הראשונה ששיחקתי ויצאתי החוצה בלילה נהרגתי יותר מהר משאתם יכולים לקרוא את המשפט הזה ואפילו קצת ויתרתי, אבל למזלי חזרתי למשחק אחרי כמה שבועות, קלטתי את הקטע שלו ורצתי קדימה עד הסוף. זה קונספט נהדר עם ההבדלים בין יום ולילה, והשליטה בנשקים ובכוחות וההתקדמות ב-skill tree מצוינים.

fallout4 מאוד נהנתי, אולי בגלל שלא שיחקתי את הקודמים ואולי בגלל שאני פשוט אוהב משחקים מהסוג הזה (מודה: כמה מאות שעות משחק ב-skyrim...). לטעמי הוא טוב יותר מ-skyrim, אבל זה בעיקר כי אני אוהב רובים ויש שם ה-מ-ו-ן. גם השליטה מאוד נוחה, ה-power armor זה פיצ'ר נחמד וה-Q שמאט את הזמן זה פיצ'ר אדיר. העלילה גם מושקעת ומרבית הדמויות מעניינות. נקודה אחת שקצת צרמה לי - יש שלב במשחק שבו צריך לבחור לעשות משהו ואז המשחק מתפצל ל-4 אופציות של סיום. אחרי שמנצחים אחת מהן, די מבאס לחזור לעשות את האחרות...

המלצה נוספת של טרילוגיה שמאוד אהבתי - dead space. זה TPS מסוג האימה/הישרדות שמתרחש ב..הפתעה - חלל - וכולל מגוון יצורים עם סכינים במקום ידיים שקופצים עליך מתוך קירות של חללית. מומלץ לכבות את האור ולהגביר את הווליום בשביל החוויה המלאה...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמויות מעניינות רק חבל שסגל שחקני הקול שלהם כל כך דל שאתה שומע את אותם אנשים שוב שוב. נקודה שלא קיימת כלל בWITCHER 3

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכיוון אחר - L.A Noire. קצת ותיק, אבל נזכרתי בו רק בתקופה האחרונה (בעקבות מבצע בSteam שהוריד את המחיר לזנות) ומאוד אהבתי.

בגדול - אתם משחקים כבלש לאחר מלחמת העולם השנייה. פותרים תעלומות, חוקרים עדים וחשודים - בדגש על חוקרים ממש. יש צורך להקשיב להם, לשים לב לניואנסים קטנים, לשפת גוף, להתנהגות שלהם לאורך המשחק ולהתאמה של העדות שלהם לשאר הראיות. עליכם להחליט אם אתם מאמינים להם, דורשים עוד הבהרות או מעמתים אותם מול הראיות. חוסר שימת לב לפרטים יכולה להכשיל את כל החקירה.

יש גם מרדפים וקרבות ירי למכורי האקשן שביניכם, אבל הם לא העיקר והמכניקה שלהם לא מרשימה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה שיחקתי ב Xcom 2. משחק אסטרטרטגיה מבוסס תורים.

מאוד נחמד הבעיה בו שהוא ממש מהר נהיה קשה רצח.

ישן אבל מעולה, גם אסטרטגיה Company of heroes 2

https://www.youtube.com/watch?v=qCnRYkm3C9A

Call of Duty Black Ops III רק כדי להעביר את הזמן. נהיית כבר עדיש לסדרה הזאת של FPS.

אנסה בהמלצתכם את

ואת
עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה שיחקתי ב Xcom 2. משחק אסטרטרטגיה מבוסס תורים.

מאוד נחמד הבעיה בו שהוא ממש מהר נהיה קשה רצח.

ישן אבל מעולה, גם אסטרטגיה Company of heroes 2

https://www.youtube.com/watch?v=qCnRYkm3C9A

Call of Duty Black Ops III רק כדי להעביר את הזמן. נהיית כבר עדיש לסדרה הזאת של FPS.

אנסה בהמלצתכם את

ואת

לגבי הCOD זאת הסיבה שאני קונה את המשחק כשהוא יורד במחיר,הוא גם לא ארוך.

אגב בVGP יש ירידת מחיר לכמה משחקים טובים,just cause3,need for speed,fallout4,black ops3

assassin cyndicate,rainbow six

עם משלוח לארץ 167 שקל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחכה ל ? Battlefield החדש שאמור לצאת השנה?

תתביישו לכם :)

https://www.youtube.com/watch?v=EM2JfoUKo2s

מעניין...

נשחק כשיצא, רק אני מקווה שהנייד שלי -Y50 יוכל להריץ אותו.

עריכה:

איזה משחק זה ממש בהתחלה של הסרטון?

https://www.youtube.com/watch?v=djuH7FCjX_8

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני מחכה ל ? Battlefield החדש שאמור לצאת השנה?

תתביישו לכם :)

https://www.youtube.com/watch?v=EM2JfoUKo2s

תתבייש אתה, מילא לחכות למשהו אז לאנצ'רטד, אולי להיטמן

מעניין...

נשחק כשיצא, רק אני מקווה שהנייד שלי -Y50 יוכל להריץ אותו.

עריכה:

איזה משחק זה ממש בהתחלה של הסרטון?

https://www.youtube.com/watch?v=djuH7FCjX_8

BFBC2

עריכה אחרונה על ידי yotams4

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...