Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי (יותר נכון אשתי) אני משחק רק בworld of tanks.

מהסיבה שאני לא עומד בדרישות מינימום של fallout 4.

אני יכול לשחק אבל כשאני בתוך העיר הגרפיקה תקועה.

fallout 3 היה מדהים, תכלס 4 יותר טוב במשחקיות שלו מnew vegas אבל נופל ממנו בעלילה.

העלילה ב4 קצת קצרה מדי. אבל השימוש בpower armor משנה את המשחק בצורה משמעותית.

למי יש כח לרדת מהצפלין אם אפשר לקפוץ למטה.

איזה רמה אתה?

יש בכלל קלאנים ישראלים?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שאתם ממשיכים, אני מקווה שכל מגיב פה שיחק ב mass effect 1-3, אחרת אין לכם קנה מידה למשחק מחשב איכותי. ;)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהראשון שיחקתי בהם ב360,אכן מעולים במיוחד ה 2.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתם ממשיכים, אני מקווה שכל מגיב פה שיחק ב mass effect 1-3, אחרת אין לכם קנה מידה למשחק מחשב איכותי. ;)

קצת הגזמת. הוא אמנם מעולה אבל היו לו גם החסרונות שלו. במיוחד ארבעת הסיומים... :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פולאאוט 4 מעולה. גם ביחס ל-3 וניו ווגאס. העלילה מצויינת, הגרפיקה אכילה (במיוחד עם הגרוטאה שלי, שהכל על LOW) והמשחקיות מצויינת. הדמויות מטריפות, הטקסטים גאוניים, והרמה ממש לא כזאת קשה. אני למשל כמעט ולא משתמש ב-Power Armor, רק במקרים מאוד ספציפיים. מעדיף את שיטת ה-Sneaky Sneaky die die.

XCOM 2 מצויין ברמות אחרות. דורש חשיבה, טקטיקה, ניהול תחמושת חכם ושימוש מושכל במחסות וחיפויים, וזה רק בתוך המשימות עצמן. מחוץ למשימות צריך לנהל כוח אדם, משאבים ונדל"ן בתוך הבסיס המעופף הזה שלכם. ואת כל זה הוא עושה כשרץ לכם מעל הראש סוג של טיימר (מספר תורות בתוך המשימות וימים לפני שקורה משהו מחוץ להן) מעל הראש כל הפאקינג זמן.

מה עוד טוב? לאחרונה חזרתי ל-Planetside 2, משחק MMOFPS חינמי אונליין, היחיד מסוגו בעולם. בעצם יש שלוש "עמים", כשלכל אחד היתרונות שלו, שנלחמים על טריטוריה בארבע (בעתיד כנראה יתווספו עוד) "עולמות", כשבשביל לכבוש שטח, צריך לכבוש בסיסים. זה אולי נשמע מפגר להחריד, אבל התוצאה היא קרבות עצומים שמגיעים לפעמים ל-100VS100 ואפילו יותר עם חי"ר, שריון וכוחות אוויר. חוויה מטריפה לגמרי. וכדי להפוך את זה לעוד יותר כיף, הזמן הממוצע שלוקח לכם למות (כשיורים עליכם בגוף, אפילו לא בראש) הוא סביב ה-0.7 שניות, מה שאומר שאם אתם נכנסים כשחקן חדש, תתכוננו למות בהתחלה, וממש הרבה.

אבל הנה סרטון שיסביר את זה הרבה יותר טוב ממני:

ואקסודוס, פפפפפףףףףף ברור!! מי שלא יודע מי זה גארוס ואקריאן או שמע את מורדין שר, לא יכול, מבחינת חוקי האינטרנט, להרשות לעצמו להמליץ לאחרים על משחקים.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XCOM2 טוב, אבל באמת קשה מדי. אני משחק ברמה השניה הכי קשה, ואני בערך במשימה הרביעית. לדעתי הם מאוד הקצינו עם אלמנט המזל שם, והתלות בזה שזה די אקראי אם החיילים שלך פוגעים או לא.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תקופה לחוצה מגעילה. מחכה לסוף אפריל ואז יהיה לי קצת זמן פנוי. עוד לא שיחקתי בהרחבה של הWITCHER 3, שהוא BY FAR המשחק הכי טובה שיצא השנה. מה זה BY FAR, זה BY האמאמא של כל הFAR-ים.

הוא כמובן לא חף מחסרונות, אבל היתרונות שלו כל כך טובים שהכל מתגמד. זו גדולה של משחקים טובים.

מצד שני, אני מתכנן לבנות סימולטור בבית.

בינתיים התחדשתי בזה:

20160314_171245.jpg

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת הגזמת. הוא אמנם מעולה אבל היו לו גם החסרונות שלו. במיוחד ארבעת הסיומים... :wink:

לדעתי המשחק הכי מעניין וכיפי שיצא לי לשחק בו, עד היום אני מתקין אותו מדי פעם ועושה בחירות כאלה ואחרות כדי לראות תוצאות שונות

אבל בהחלט MASS EFFECT 3 קצת אכזב, 1 + 2 היו מעולים ללא ספק, מהטובים ביותר ששיחקתי EVER.

נ.ב משחק כיפי אמנם קצר - RYSE - סטייל הסרט 300, קרבות מדליקים וגרפיקה ואוו, אבל חסרון בולט זה עולם לא פתוח (חסום וירטואלית אלא מה - EA).

היתה בעיה כשיצא ולא עבד טוב על SLI היום משום מה השתנה והסתדר עם הדרייברים החדשים של NVIDIA ככה שרץ חלק על 1080P ב Y510P אצלי.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תקופה לחוצה מגעילה. מחכה לסוף אפריל ואז יהיה לי קצת זמן פנוי. עוד לא שיחקתי בהרחבה של הWITCHER 3, שהוא BY FAR המשחק הכי טובה שיצא השנה. מה זה BY FAR, זה BY האמאמא של כל הFAR-ים.

הוא כמובן לא חף מחסרונות, אבל היתרונות שלו כל כך טובים שהכל מתגמד. זו גדולה של משחקים טובים.

מצד שני, אני מתכנן לבנות סימולטור בבית.

בינתיים התחדשתי בזה:

[ATTACH=CONFIG]454229[/ATTACH]

ועוד שכל זה בא ממפתחת כזו "עניה" וקטנה מפולין... פשוט מטורף או כמו שאמר Honest game trailer

"From the studio who sounds like they picked three random words out of a hat "

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...