Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 503 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר המון זמן שאני חם על המשחק הזה ודווקא עכשיו שירד המחיר אני לא מצליח למצוא אותו להורדה ב-PSN (ל-PS3). אני צריך ירושלמי אחד (או מישהו שמגיע הרבה לירושלים) שיש לו עותק פיזי שיהיה מוכן להשאיל לי את המשחק לכמה שבועות (אין לי הרבה זמן לשחק).

אני מוכן בתמורה להשאיל לו משחק מהאוסף הנחמד שיש לי.

עריכה: מצאתי בסוף את המשחק ב-PSN ב-10$!!!! :)

תודה לכל מי שקרא את ההודעה והיה מוכן לעזור.

עריכה אחרונה על ידי gorelshv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מוכרח לשאול אותך, שיחקת במשחק הזה והגעת למסכנה שזה בדיחה?

אז מה שזה אותה מפה עם סקין אחר. ב4 אין את כל המערות, כשאתה משחק אתה ממש לא מרגיש שזה אותה מפה וזה ממש לא אותה מפה בגלל כל הפירוט (אפילו בתמונה שהבאת חוץ מתואי שטח רואים שזה ממש אבל ממש לא אותה מפה - למשל כל ההרים והשטח הקר בצפון). כל המשחקים מסדרה הזאת עם אותו קונספט של לכבוש מחנות אוייב, לעשות משימות צד של שחרור שבויים, לתפוס את השליח או המפקד ולהתמודד עם כמה רודנים ולצוד חיות כדי להפשיט עורות ולהכין מהם כל מיני דברים.

בפריימל לפחות יש חידוש לאומת כל המשחקים הקודמים של הסדרה: פה זה בתקופת האבן, יש לך COMPANIONS מגניבים בטירוף בצורת חיות שונות: זאבים, דובים, פנתרים, טיגריסים וכד' (זה תענוג לראות אותם צדים - ממש השקיעו באנימציה). יש לך גם ינשוף שמגלה את מיקומי האויבים במחנות, הינשוף יכול להוריד אויבים, לזרוק "פצצות" (שקיות עם דבורים) ועוד.

במשחק הזה אתה יכול לקחת שליטה על חיות כדי שיהפכו לCOMPANIONS, כולל חיות מיוחדות חזקות במיוחד שמאוד קשה לתפוס אותם.

אני אהבתי את 4 ואני מאוד אוהב את פריימל, המחשק ממש מגניב עם משימות יפות. זה דבר אדיר שבמקום הנשקים הרגילים יש לך חץ וקשת, קידון, וכד'. הSTEALTH המושקע עדיין קיים כמו בקודמים (אפשר להוריד אויבים וצריך להסתיר גופות).

המשחקיות מעולה למי שחובב את הז'אנר ופה צריך להפעיל את הראש הרבה יותר ממשחקים הקודמים כי אין לך יותר נשקים שוברי שויון בצורת רובה .50 עם משתיק שמוריד כל אויב ביריה אחת. עם חץ וקשת וקידון צריך להתחשב גם בבליסטיקה כאשר יורים למרחקים (כמה שאני זוכר רק במשחק DELTA FORCE היה בליסטיקה עם נשקים יורים).

במשחק יש איזורים קרים, צריך להכין ליבוש חם, אחרת מתקררים ומתים מהר מאוד. צריך לעצור על ידי מדורות ולהחמם כדי לא לקפוא למוות (זה כמו מנגנון של מסיכות אוויר ב4, אבל הרעיון שונה לחלוטין מבחינת המשחקיות).

לא רואה בעיה של שימוש חוזר בקונפט מוצלח. להגיד שזה בדיחה זה כמו להגיד שברכבים החדשים יש 4 גלגלים: "מה, שוב 4 גלגלים?"

אני ממליץ מאוד לשחק את המשחק. יש מעט מאוד משחקים שאני אוהב, את המשחק הזה אני אוהב מאוד. אני אוהב בעיקר משחקים שהם עולם פתוח וממש לא אוהב משחקים עם משימות מוגדרות מראש בשקח מגודר.

סיימתי אותו, ובפלאטינום ב4. עזוב אתה פאנבוי קשה להתווכח איתכם. תהנה

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל לוודא שאנחנו מדברים על אותו נושא: אתה טוען שמקס פיין יותר טוב מthe last of us, כן?

כנראה עניין של טעם. לי הוא הרגיש צ'יזי ולעוס.

אגב: אני מדבר אך ורק מבחינה עלילתית, משחק (acting), דמויות וכו'. מבחינת משחקיות אני לגמרי יכול להבין איך אפשר להעדיף אותו, הרבה יותר action-oriented

לא מה פתאום, ב last of us לא שיחקתי כלל (אין לי סוני), דיברתי על ההשוואה ל 1+2 של מקס פיין כי הבנתי שלא שיחקת בשלישי ממה שכתבת למעלה.

כבר הבנתי שאם אשחק ב the last of us אני אתלהב מאוד מהעלילה, מקווה שתהיה לי הזדמנות

אבל מבחינת העלילה של מקס פיין ברור שזו עלילה של "חטפו מישהו, תציל אותו ותירה בכל מי שזז בדרך" - אין איפה להשוות אותו למשחקים עם עלילות טובות אבל האקשן והמשחקיות מצויינת.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את הכל, אבל the last of us הוא בגדר יצירת אומנות, לדעתי.

בחיים לא ראיתי עוד משחק שמשלב בצורה כ"כ יוצאת דופן גם משחקיות קשה, גם עלילה וגם משחק טוב מצידם של השחקנים מאחורי האנימציה. רק לצורך ההשוואה, אחרי שסיימתי אותו, וקניתי את ה-gta האחרון שיצא אחריו (ההוא בלוס אנג'לס?), זה הרגיש לי בערך כמו המשחק הכי רדוד בעולם.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ubisoft, אז אני מחכה למשחקי המשך של watch dogs וthe stick of truth.

מאוד אהבתי את fc3, ובמיוחד את הblood dragon, את 4 הרבה פחות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתבר שבפאר קריי פריימל יש באג מגעיל במשימה האחרונה איפה צריך להביס את הרשע הראשי. צריך לגמור אותו על ידי קוצים של קרח במערה, הבעיה כאשר זה קורה אחרי קרב מתיש שהוא שולח עשרות חיילים שלו נגדי ומתחילה סצינת סיום, היא מפסיקה אחרי שניה והוא עם 0 חיים ממשיך להלחם ואז אי אפשר לגמור אותו. וגם אם ניצלתי את כל הקוצים במערה שהיו על התקרה, אז גם אי אפשר להביס אותו, הקר ממשיך לנצח. ניראה שהם לא חשבו על הכל. ממתין עד שהם יוצאיו עדכונים.

זה החיסרון במשחקים שיצאו לא מזמן.  

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ubisoft, אז אני מחכה למשחקי המשך של watch dogs וthe stick of truth.

מאוד אהבתי את fc3, ובמיוחד את הblood dragon, את 4 הרבה פחות.

Watch dogs ביאס לי ת'תחת, התחיל לשעמם אחרי כמה משימות הכל נהיה רפטטיבי ואיבדתי עניין.

אני מתאפק שלא להתקין דיאבלו 2, אני מתגעגע למשחקים טובים שכאלה ודיאבלו 3 פשוט לא ברמה הזו.

לבנתיים אני משחק ב PATH OF EXAILE אבל לא תמיד יש לי זמן, ורוב המעניים שם הוא הליגות המיוחדות שנסגרות לאחר חודשיים שלושה.

הורדתי לא מזמן את VAN HELSING - מישהו שיחק? שווה משהו?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי נצליח להפוך את השרשור לשרשור החלפות...

יש לי 3 משחקים לאקסבוקס 360, אשמח להחליף תמורת משחקי פעולה:

Call Of Dudy: MW3.

RED ALERT 3.

Fight Night: Round 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ההמלצות על מקס פיין הורדתי את 3 והתחלתי לשחק. אחרי כמה שעות משחק אני חייב להגיד שבאופן כללי מדובר ב...אכזבה.

נכון, הרעיון של סוג של סרט אינטראקטיבי כשבין קטעי היריות והמעברים בין אזורים אין loading אלא במקום זה יש קטעי וידאו - די מגניב. גם הדמות מלאת הרחמים העצמיים די משעשעת (למרות שהוא מגזים במסכנות לפעמים), אבל הקטעים שבהם יש אשכרה משחק TPS הם... די meh. אחרי שתי דקות קולטים את הקטע של ההילוך האיטי ומשתמשים בו בעצם... כל הזמן. האויבים לא נעשים מתוחכמים יותר, הנשקים לא מספיק שונים אחד מהשני, לא לומדים שום פיצ'רים חדשים ואין ממש תחושה של התקדמות או שיפור. איפה זה ואיפה dying light או dead space. אפילו לא קרוב.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, כל אדם שני שאני מכיר משחק בLOL. בעבר הייתי משחק בDOTA, והמעבר לLOL היה קליל.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...