Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 534 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא עדיף סימולטור מסובך והכי קרוב למציאות שיש ? כמו Lock on למשל?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

MFSX זה סימולטור מטורף עם קהל גדול של שחקנים מדריכים וכו'

תודה על העזרה.

בני החביב בבית ספר יסודי. נראה לי כבד מדי בשבילו סימולטורים מסובכים.

מחפש משהו קליל עבורו.

תודה, שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה על העזרה.

בני החביב בבית ספר יסודי. נראה לי כבד מדי בשבילו סימולטורים מסובכים.

מחפש משהו קליל עבורו.

תודה, שוב.

אולי עדיף שיתחיל עם איזה ארקייד? HAWX היה משחק טוב.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי עדיף שיתחיל עם איזה ארקייד? HAWX היה משחק טוב.

סימולטור זה סימולטור, כשמו כן הוא, מדמה טיסה אמיתית במטוס, על כל המשתמע מכך, אולי באמת כדאי שיתחיל במשחק ארקייד מהנה כלשהו.

זו בדיוק היתה כוונתי. HAWX נראה נהדר.

תודות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שה HAWX עם כמה שהוא כיפי, לאחר שאתה מסיים את הסינגל בלתי אפשרי להתקדם ע"י לעשות שוב את אותן המשימות, וזאת בגלל שהמשחק מחייב אינטרנט כדי להרוויח XP מספיק כדי לשחרר עוד מטוסים / נשקים וכו'.

מלבד זאת משחק כיפי מאוד.

איך ACE COMBAT ASSULT לעומת המשחק הזה? לא יצא לי לשחק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמה שעות של משחק ב-The Last Of US (על ה-PS3), אני לא מבין את הביקורות החיוביות שהמשחק הזה קיבל.

כלומר, הגרפיקה נחמדה, הסאונד, האנימציות. באמת, כל הכבוד. אבל המשחקיות פשוט זוועה!

קודם כל אומר ש-20 הדקות הראשונות של המשחק ממש מבטיחות, וזה רק מוסיף לאכזבה בהמשך.

מערכת הירי מגוף שלישי מגושמת מאוד ולא עובדת טוב.

אלמנט ההתגנבות במשחק עשוי ברמה ירודה - ברגע שהתגלית (וזה קורה הרבה פעמים גם מבלי שאתה מבין למה התגלית) אין אפשרות לברוח ולאבד קשר עין עם האוייבים. הם נשארים נעולים עליך לא משנה מה. איפה זה ואיפה Metal Gear?

אפרופו אוייבים - הם מטומטמים, לגמרי.

הפאזלים במשחק חוזרים על עצמם ומסתכמים ב-"קח את הסולם/קרש הזה ושים אותו פה" או "הזז את פח האשפה הזה לכאן וטפס עליו", וזה מגיע מאותם אנשים שעשו את אנצ'רטד (!)

העלילה די צפויה ופשוט לא נתקלתי (עדיין) ברגע אחד של וואו. אני מרגיש כאילו אני מכריח את עצמי להמשיך ולשחק בתקווה שמשהו מדהים יקרה.

חוץ מהצד הטכני, כל מרכיב אחר במשחק מבוצע ברמה בינונית ומטה. אני כל כך שמח שעמדתי בפיתוי (במשך 3 שנים!) ולא שילמתי את המחיר המלא של המשחק שהוא יצא, 60$. האמת היא, שאם הייתי יודע, סביר להניח שגם 10$ לא הייתי משלם עליו, יש הרבה משחקי אינדי מעולים במחיר הזה שעדיף להוציא עליהם את הכסף. או שפשוט אפשר לשחק שוב באנצ'רטד :wink:

עריכה אחרונה על ידי gorelshv
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן האמצעי שלי (עדיין בבית הספר) רוצה להיות טייס קרב כמו אחי הצעיר.

אשמח להמלצות לסימולטור טיסה קרבי, פשוט ולא מורכב. משחק שלא צריך בשבילו מחשב על.

תודה!

אני לא יכול לכתוב מספיק שבחים על סדרת הסימולטורים של DCS.

המודולים מציאותיים והכי חשוב שיש הדרכות על כל מטוס ומערכות הנשק כך שאפשר ללמוד הכל מאפס.

ממליץ מאוד.

חורש אותם כל יום וקניתי כמעט כל מודול שהם הוציאו עוד מאז סדרת LOMAC.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו הספיק לשחק בDARK SOULS 3?

הבנתי שזה משחק מהנה בגלל רמת הקושי הגבוהה שלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 היה קשה לי בטירוף, התחרפנתי כי אני רגיל ל HACK&SLASH פשוטים יותר (RYSE / GOW), אנשים אוהבים את זה והציונים גבוהים, אתה תמות הרבה פעמים עד שתצליח לעבור דמויות מסוימות.

בעקרון תהנה וכדאי שתקח מקלדת ועכבר פשוטים כי לבטח תשבור אחד מהם מעצבים

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 היה קשה לי בטירוף, התחרפנתי כי אני רגיל ל HACK&SLASH פשוטים יותר (RYSE / GOW), אנשים אוהבים את זה והציונים גבוהים, אתה תמות הרבה פעמים עד שתצליח לעבור דמויות מסוימות.

בעקרון תהנה וכדאי שתקח מקלדת ועכבר פשוטים כי לבטח תשבור אחד מהם מעצבים

תודה.

נראה לי שאנסה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gorel, דווקא תמיד ברור למה ראו אותך, אלא אם אתה משחק ברמה שבה אתה לא "שומע" את האויבים.

זה לא אנצ'ארטד, שדווקא תמיד הרגיש לי כמשחק שבו יותר כיף לירות בכולם ולא להתגנב. העלילה כן עשויה טוב, והשחקנים ממש טובים לדעתי. אין שם משהו קיצוני ולא צפוי, אבל המשחק קשה ומפתיע.

אבל אולי אני באמת צריך לנסות את metal gear

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שינוי מתבקש, אבל אם סוני יעשו את זה, מה יהיה עם הPS4 הקיים? כל היתרון שלהם מול המחשב היה שקנית את הפליסטיישין והוא יהיה טוב לדורות רבים של משחקים. זה משהו כמו 6 שנים. ועכשיו נראה שהם הולכים להוציא את הדגם המשופר, זה פוגע במשתמשים הקיימים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...