Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטמוביל החדשה שלי [ג'ולייטה - שרשור מתגלגל]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בעצם ה-TBI ה"ישן" (לא האלומיניום) הוא T-Jet (כלומר גדישה רגילה, בלי מולטיאייר, בלי הזרקה ישירה) רק בנפח אחר או שזה בלוק אחר גם כן?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי יודע אולי התלתן הזו תצליח לעורר בך את החשק לבוא לבקר, למרות שאם ההצעה לשווארמה לא עבדה, קטונתי.

אתה מכיר אותי כל כך טוב :lol:

החלטתם מי למכירה?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכישה. אני זוכר בפוסטים הישנים שלך שתמיד אמרת שאתה שואף להשתדרג להוט האצ', שמח בשבילך שהגשמת את החלום.

אשמח אם בהמשך תעדכן באיזה מוסך אתה מטפל. אני לקחתי את האבארט' אתמול לטיפול באוטו-איטליה ובהחלט התרשמתי מהם לטובה, צריך להחליט אם בטיפול הבא בג'ולייטה אני אמשיך במורשה או שאני אעביר אותה גם לאוטו-איטליה.

אגב, לדעתי השחור לא יושב יפה על הג'ולייטה. בזמנו פסלתי אחת שחורה רק בגלל הצבע. האדום לטעמי הכי יפה ואחריו האפור כמו שבסוף קניתי והלבן שנהיה קצת נפוץ מדי.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטעים, ואני פסלתי אחת בעלת נתונים מבטיחים בגלל היותה אפורה (: (עדיין בלוחות)

אישית הייתי מעדיף לבן, בעיקר בשביל "פחות נראות", וגם כי יש לה מעין 'קלאס'(/עידון) שכזה, אבל השחורה היתה כזו מושלמת מכל הפרמטרים שהחלטתי לזרום איתה. מבחינת מראה אישית דווקא התחברתי, אמנם חלק מהקימורים קצת הולכים לאיבוד אבל יש לה נוכחות חזקה ביותר. לטעמי השחור מקנה לה מראה קצת פחות מעודן ויותר אגרסיבי, לטוב ולרע.

ואני מסכים איתך שהאדום יושב עליה הכי טוב, אבל אני לא בנוי לאחזקת ג'ולייטה אדומה, הפחד מצרות עין והattention על הכביש היה מעיק עלי. היתה גם איזו 8C ששקלתי ללכת לראות, וויתרתי היות ולא רציתי לייצר לעצמי סיטואציה בה אני שוקל זאת ברצינות.

בכל אופן זה יהיה שרשור מתעדכן, מבחינת תחזוקה, נהיגה, שיפורים וכו'.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מסכים איתך שהאדום יושב עליה הכי טוב, אבל אני לא בנוי לאחזקת ג'ולייטה אדומה, הפחד מצרות עין והattention על הכביש היה מעיק עלי. היתה גם איזו 8C ששקלתי ללכת לראות, וויתרתי היות ולא רציתי לייצר לעצמי סיטואציה בה אני שוקל זאת ברצינות.

יש 8C בארץ?! [emoji33]

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאי שיש - רק שלא כזו שהיינו חולמים לראות.:rolleyes:

זה שם של צבע אדום.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מחבב את האפור, הוא נראה לי מודבק. אשתי דווקא כן. בין לבן לאדום, זו באמת שאלה של נראות עדיפה ללבן (כלומר היעדר נראות) מול יופי (האדום מהמם).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הרכישה. אני זוכר בפוסטים הישנים שלך שתמיד אמרת שאתה שואף להשתדרג להוט האצ', שמח בשבילך שהגשמת את החלום.

אשמח אם בהמשך תעדכן באיזה מוסך אתה מטפל. אני לקחתי את האבארט' אתמול לטיפול באוטו-איטליה ובהחלט התרשמתי מהם לטובה, צריך להחליט אם בטיפול הבא בג'ולייטה אני אמשיך במורשה או שאני אעביר אותה גם לאוטו-איטליה.

מניסיוני עם אוטו-איטליה (שגם הפכו לחלק ממועדון אבארת' ישראל, וטוב שכך!), ברוך וגיא הם אנשים מקסימים ומקצועניים אמיתיים - קשה להתקיל אותם. לא סתם שני החבר'ה הללו כה מוערכים בין חברי מועדון אלפא / אבארת'.

ממליץ בחום, הם אלופים אמיתיים!

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה תמונות פנים של הרכב, לפני ניקוי ובחושך, מצטער על האיכות הירודה

IMG_20151223_201735.jpgIMG_20151223_201900-2.jpgIMG_20151223_201950.jpg

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...