Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטמוביל החדשה שלי [ג'ולייטה - שרשור מתגלגל]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 488
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המגאן לא מדברת אלי כמעט מאף בחינה, היתרון שלה הוא בהיותה הרכב שנחשב מס' 1 בסגמנט מבחינת ניהוג - אבל זה שיקול אחד מתוך מכלול, ועם כל הכבוד הוא רחוק מלהיות ראשון אצלי. אני נהג רגוע ביום יום.

בתכלס בסט השיקולים שלי, ה208 מייתרת את המגאן (לא, אני לרגע לא טוען שהיא טובה יותר מבחינת ניהוג, אבל כן טוען שעבורי היא טובה יותר בהפרש ניכר מבחינת VFM וחבילה כללית).

נכון להיום - 235M, שאמנם גדולה עלי כרגע בכמה מידות אבל עד שזה (*אולי*) יהיה רלוונטי, אני מניח שהפער יצטמצם.

קווי השיקולים של שנינו די דומים . אני העדפתי את הפיג'ו כחדשה מאשר לחפש מועמדת אחרת מיד 2.

ה VFM הוביל אותי לצרפתייה.

החלום שלי מעט צנוע יותר: פוקוס RS

תלוי בתמחור של דלק מוטורס.

ואולי תהיה זו שוב צרפתייה שובבה בדמות פיג'ו 308 GTI או מגאן RS CUP החדשה בעוד שנה שנתיים לאחר שתעודכן בייחוד מבפנים כפי שעשו עכשיו עם המגאן החדשה הרגילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, מכונית יפה מאוד מאוד. מעניין איך היא נשמעת עם הרמוס.

לפחות בלעדיו היה ברור שאלפא תלתן ירוק חייבת משהו נוכח יותר.

תהנה, סע בדרכים טובות ותמשיך לשתף.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהנתי מאוד לקרוא ואומר זאת שוב - תתחדש! הרכב נראה מעולה, מחכה להזדמנות לראות אותו :smile:

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!

האם זה אומר שבקרוב תוצא הבראבו למכירה? צריך להכין את העולם מראש לתרחיש כזה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר יקר! שמחתי לעזור במה שיכלתי בתהליך הרכישה. כמו שאמרת, מהפורום הזה מכירים במציאות אנשים טובים שהופכים לחברי אמת, ולכאלה הכי כיף לעזור.

מצחיק שגם לחלום הבא אני אחראי :oops:

בקצב הזה, אשתך שתחיה עוד תרצה להרוג אותי.

אגב, כתיבה יפה מאוד! מאוד מאוד התחברתי לכל מילה. סחתיין.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ! נראה שמצאת בונבוניירה ובלי לחפש הרבה, תענוג..ושחור שולטתתתתתת ! (חוץ מהקטע שצריך לשטוף אותו כל שעה..)

לפני שקניתי את האקובווסט היו לי דרישות מאד מאד דומות לשלך, רק התקציב הוגבל לטווח של 70-120K אז האופציות טיפה שונות.

את ה-208 הייתי לוקח אם היא הייתה 5 דלתות, לא סובל 3 דלתות, גם כי נוח שיש דלתות מאחורה, וגם כי הדלת הארוכה של הנהג מעצבנת לפתיחה בחניות צפופות (כמו החניה שלי בבית). כמעט הלכתי על ג'ולייטה תלתן גם, 2011 לבנה, אבל אז נפלה עליי האקובוסט ובמונחי VFM היא ניצחה.

אולי המחליפה בעוד שנה שנתיים תהיה ג'ולייטה תלתן, מחכה לשמוע דיווחים אחרי תקופה. אגב - כמה עולה לך ביטוח ?

צריכת דלק במודי נהיגה שונים גם מאד מעניין.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...