Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטמוביל החדשה שלי [ג'ולייטה - שרשור מתגלגל]

oryo
שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Oryo,

תתחדש וסע בדרכים טובות (ומפותלות)! נשמע שעשית עסקה מצויינת.

------------------------------------------------------------------

כעת אני חייב לתקן פה כמה עוולות נוראיות:

אם תשלח הודעה לאנשים הנכונים הם ישלחו לך חזרה תמונה של בקבוק ליטר וחצי תקוע בדלת (לא יודע כמה ווזלין היה צריך בשביל זה, לא שאלתי).

מה שכן נורא מפריע לי בג'ולייטה (בלי קשר לתלתן) זה בדיוק מה שאתה מתאר בפיסקה הזאת. אין מקום לבקבוק, אין מקום לקופסאת סיגריות, את הפלאפון צריך לזרוק שם, את הזה צריך לאלתר ככה.

תראה מה מצאתי:

[ATTACH=CONFIG]447023[/ATTACH]

לגבי הוזלין אני לא יודעת, לא נוכחתי בעת הצילום :p

התגובה מיועדת לשניכם (David32, Murzilka),

אין לי מילים. אתם יותר גרועים משוברים שתיקה. ככה לקחת צילום של בקבוק 1.5 ליטר תמים בתוך סובארו אימפרזה, אני חוזר שנית: סובארו אימפרזה, ולהעליל על אנשים תמימים לחלוטין כאילו הם ניסו להציג מצג שווא?! פשוט נורא ואיום!

תתחדש איש וסע בדרכים טובות. ניפגש על הליפט באוטו איטליה כשלשנינו יעוף המולטיאייר :oops:

אתה סתם מקנא. אפילו אין לו מולטיאייר. :twisted:

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 488
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזל טוב אור. אם קנית את הרכב הנכון, הפרפרים בבטן בכל פעם שאתה הולך לחניה ימשיכו עוד הרבה זמן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הייתה הטעיה מצידך!

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאמי חלאס, המזגן לא עובד, אין ABS, וכשיש גשם נוצרת לך בריכה ברצפת המושבים הקדמיים. הגיע הזמן שתשחרר, הגיע הזמן שתחליף רכב.

אתה רציני שזה מתייחס לבראבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותודה על הסיקור הקצר והתמציתי [emoji6]

אבל אבל אבל, חילקתי אותו ל2 !

[ATTACH=CONFIG]447017[/ATTACH]

הראיתי את התמונה לאשתי, היא צחקה כ"כ חזק שהחתולה ברחה. אחד השירים.

BRAVO30 - לא.... לפג'ו 306 שלי מאז התיכון, ז"ל. היתה בת 19 כשנפרדו דרכנו. נראה לי שמרוב עצבים על השורה הזו לא קראת את הפוסט E:

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבארבו רובוטומטית וכתוב לו בחתימה שהפונטו למכירה. ואגב, אם היא ידנית, ובמצב טוב, והוא מוכר, אני דיי בטוח שיש תור לא קצר.

ספורטיבו, למה אתה חייב להרוס? אז ניפגש כשיעוף לשנינו משהו אחר, בכל זאת פיאט :wink:

ואם אנחנו כבר בנושא של מנועי טורבו של FCA, מישהו יכול פעם אחת ולתמיד להסביר את ההבדלים בין שלושת המטורבתים שלהם (TBI ,T-jet ומולטיאייר). מה הקטע של המולטיאייר אני יודע, אבל מה ההבדל בין השניים האחרים?

עריכה אחרונה על ידי Spire
מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אנחנו כבר בנושא של מנועי טורבו של FCA, מישהו יכול פעם אחת ולתמיד להסביר את ההבדלים בין שלושת המטורבתים שלהם (TBI ,T-jet ומולטיאייר). מה הקטע של המולטיאייר אני יודע, אבל מה ההבדל בין השניים האחרים?

TBI - מנוע 1.75, קיים ב-159, ג'ולייטה תלתן דור ראשון ולנצ'יה דלתא. יש גרסא חדשה, כל-אלומיניום, קיימת בג'ולייטה תלתן פייסליפט ו-4C.

T-Jet - מנועי FIRE מודדשים, 1368 סמ"ק, ללא מולטיאייר.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...