Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות עד 100K

צביקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני תוהה אם הממליצים על גרנד סניק הם סוכנים של רנו בהסוואה. כל הרכבים הצרפתיים מלאים בעיות כרימון, עם אמינות שואפת לאפס, עם רנו פיאט סיטרואן לא מתעסקים! שלא לדבר על ה"נוחות" של הרכב עצמו, כולה סטיישן עלוב עם תנוחת נהיגה נמוכה, באותו מחיר אפשר לקנות רכב פנאי מדליק.

מבין השלוש שהזכרת, עדיף לך טויוטה פריוס פלוס.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה בהסוואה?

אני סוכן רנו, מקבל 100 ש"ח על כל הודעת פרסום בפורום - 50 ש"ח מאולם המכירות ו 50 נוספים ממוסך המרכזי אשר ממתין לרכב באותו היום שיוצא מהסוכנות .

אם ראית לאחרונה מלא מוניות פלואנס/מגאן, דע לך, שזה אני דחפתי להם את הרכבים, ועכשיו הם יום אחד עובדים, יום אחד במוסך בתיקון.

האמת צביקי, במקום העגלה הזאת, סניק, תבחר בטויוטה ראב 4 ותחביא כל הזמן ילד אחד בתוך בגאז'.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בהסוואה?

אני סוכן רנו, מקבל 100 ש"ח על כל הודעת פרסום בפורום - 50 ש"ח מאולם המכירות ו 50 נוספים ממוסך המרכזי אשר ממתין לרכב באותו היום שיוצא מהסוכנות .

אם ראית לאחרונה מלא מוניות פלואנס/מגאן, דע לך, שזה אני דחפתי להם את הרכבים, ועכשיו הם יום אחד עובדים, יום אחד במוסך בתיקון.

האמת צביקי, במקום העגלה הזאת, סניק, תבחר בטויוטה ראב 4 ותחביא כל הזמן ילד אחד בתוך בגאז'.

חחחחחחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו ברצינות.

צביקי, תיגש לאולמות תצוגה ותשב ברכבים לפחות. תתחיל מטויוטה כדי לראות את סידור המושבים בשורה האחרונה, אם לא תספיק בכל השלושת הרכבים.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס. רכב פנאי מדליק זה מה שאני צריך. תודה על התשובה האינפורמטיבית

לא אכפת לך איך הרכב נראה באופן כללי?

הרנו נראה לי כל כך עלוב. וזה בלי לדבר על האמינות של האוטו. הנה כתבה מוואלה, שבחנו את האוטו החדש לאורך חצי שנה במקום לבחון אותו שלוש שנים.

http://cars.walla.co.il/item/1801171

(תציץ בתגובות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם העלויות חשובות לך, אז שוב כמו שהמלצתי, לך על טויוטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על נוחות. בטויוטה אתה צריך לראות את הדבר הבסיסי - האם יש מספיק מקום לרגליים ליושבים בשורה השלישית.

אם זה מספק את הצרכים שלכם, פריוס פלוס צריכה להיות בהעדפה הראשונה בגלל שווי שימוש נמוך וצריכת דלק הכי טובה.

שים לב לכתבה על רנו - בה רשום שצריכת הסולר לאורך חצי שנה היתה 1:13.3 קילומטרים לליטר .

FRV

לפי הכתבה המפרגנת שצירפת אפשר לחשוד בך כסוכן רנו.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריכת דלק יותר טובה בטויוטה, גיר אוטומטי שאתה מעדיף, שווי השימוש. אי אפשר להשוות את האיכות בשני הרכבים (טויוטה מול דאצ'יה) . אני יודע שנוחות, בידוד רעשים, איכות החומרים ותדמית פחות חשובים לך, אבל עדיין יש לזה ערך - אתה הולך לבלות שעות ארוכות ברכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי.

לא שמתי לב למה שרשמת בהודעה על שווי השימוש של דאצ'יה.

אני שוב אומר - אתה זה שהולך לבלות 5 שנים הבאות ברכב. תיגש לסוכנויות , עדיף שתנהג ברכבים ותראה מה מתאים לך יותר. תרגיש את מושב הנהג בו תבלה שעות, כדי לא לסבול ממושב שיגרום לך כאבי גב. אני גם לא יודע מי משלם על הדלק, אתה על הכל? חלק מזה המעביד? יש לך הגבלה בליטרים / שקלים ורק אז אתה מוסיף מכיסך?

את הנתונים ידועים לך - תחליט, אולי כדאי לך לשלם יותר שווי השימוש בטויוטה ופחות בדלק כדי לקבל רכב איכותי יותר.

אולי גיר אוטומטי חשוב לך מאוד, ובטויוטה יהיה לכם צפוף - אז תחפש רנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...