Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב 7 מקומות עד 100K

צביקי
שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני פרמטרים נוספים:

1. שווי השימוש נגזר מהמחירון של הרכב כידש כך שאם תקנה סניק 2012 עדיין תשלם הרבה יותר מס מאשר לודג'י חדשה.

2. בטיחות הסיבה שאני לא קניתי את הניסן (שאכן היא חסכונית ומרווחת מאוד) היא תוצאות מבחני הריסוק שם הניסן ביחד עם הלודג'י ו3 כוכבים לעומת הסניק והאורלנדו עם 5 כוכבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

90 אחוז מהנסועה ברכב ריק ב בינעירוניים. היתר נסיעות משפחתיות של יותר משעה. אבל החברה לא מפונקים.

יש העדפה לאוטומט אבל לא קריטי.

אני לא רואה בטלפון שלי. איזה אוטו יש לך vladcar?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הרכב הוא nv 200.

לא יודע אם גאה, אבל אנחנו מסתדרים טוב ברכב הזה מבחינת המקום ( כל 7 המושבים מתאימים לאנשים בוגרים) . אני מודע לחסרונות של הרכב שלי וחי עם זה טוב.

מה שמדהים אותי, זה שכולם ובאופן קבוע מחסירים אות L בשם המשתמש שלי, וזה קורה 100% בגלל נושא הפורום.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, לא בהרבה.

חדשות - דאצ'יה לוג'י או ניסאן nv 200 (כולל תוספת מושבים בשורה השלישית) . שתיהן עם גיר ידני.

גרנד סניק בת שנה עם נתונים טובים, אורלנדו משומשת.

הדבר היחיד שאולי כדאי להוסיף זה טויוטה פריוס פלוס (היברידית ) בת שנתיים. אבל המושבים בשורה השלישית לילדים קטנים בלבד.

אולי פספסתי משהו.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייתכן שהתקציב כזה, תוכל לרכוב גראנד סניק דיזל חדשה (למרות שמחירה הרשמי גבוה בהרבה) אורלנדו בנזין חדש אותו כנ"ל.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורלנדו בנזין מאוד- מאוד רחוקה מהציפיות לצריכת דלק של 1:18.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן על דאצ'יה dci.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם פריוס פלוס תשיג 1:18 ואף טוב מכך.

ופחות 180000ש"ח בחשבון שווי שימוס גם לאחר "ההנחה" של ההיברדי עדיין בשמיים.

יש לך עוד אופציה לא רעה FIAT 500L 7 מושבים דיזל חסכונית מאוד רובוטית ו137000 ש"ח עלות שווי שימוש נמוך יחסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופחות 180000ש"ח בחשבון שווי שימוס גם לאחר "ההנחה" של ההיברדי עדיין בשמיים.

יש לך עוד אופציה לא רעה FIAT 500L 7 מושבים דיזל חסכונית מאוד רובוטית ו137000 ש"ח עלות שווי שימוש נמוך יחסית.

אהבתי את העיוותים...

פריוס פלוס חדשה עם צבע מטאלי תעלה 172,000 ש"ח.

הפיאט תעלה 144,000 ש"ח ללא שום תוספת.

הפריוס יותר חזקה וגם יותר חסכונית.

כמובן שבתקציב שהוגדר ניתן לקנות רק אחת בת שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם ניתן לומר שהמצ"ב מסכם היטב את הדברים?

.

ותוך התחשבות בנתונים הבאים:

נסועה שנתית של 35K , כך שהצריכה צריכה להיות סביב 1:18. (הפער הכספי בין 1:18 ל1:11 הוא כ7500 ש"ח לשנה)

לכן נפסלו רכבים כמו שברולט אורלנדו, מאזדה 5 ועוד.

נשארתי עם שלושה מועמדים סבירים:

א. רנו גרנד סניק, חדשה, עולה כ160K. משומשת בשנתה הראשונה או השניה (שקשה מאוד למצוא) עד 140K.

יתרונות - צריכת דלק נמוכה, נוחה ומרווחת, אוטומטית.

חסרונות - מחיר רכישה גבוה, אחריות 3 שנים \100K. שווי שימוש גבוה יחסית. (כ4200 ש"ח)

ב. טויוטה פריוס פלוס, חדשה עולה כ170 אלש"ח, משומשת בשנה שניה \ שלישית כ130K. אחריות 3 שנים \ 100K

יתרונות - צריכת דלק נמוכה, שווי שימוש סביר (כ3800 ש"ח), אוטומטית.

חסרונות - רכב היברידי - לא ברור כמה זמן הסוללה תחזיק (יש לה שש שנות אחריות, וניתן להאריך עד 10 בעלות של 300 ש"ח לשנה.), ולא ברור איך תשמור על מחיר כמשומשת. צפופה יותר.

ג. דאציה לודגי חדשה , עולה בגרסת הדיזל החסכונית כ114000 ש"ח.

יתרונות - מחיר נמוך, צריכת דלק נמוכה שווי שימוש נמוך (2850 ש"ח) , אחריות 3\100, ניתן להרחיב ל5 שנים \ 150K ב4000 ש"ח.

חסרונות - ידנית, פחות נוחה, לא ידועה שמירת הערך ולא ידועה עלות האחזקה. לא קיימת כמעט כמשומשת.

מחירי הביטוח דומים בכולן.

ניתן לקבל תנאי תשלום נוחים יותר כשרוכשים רכב חדש מהחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...