Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

VW יידרשו לבצע ריקול של חצי מליון מכוניות בארה״ב (רימתה במבחני זיהום)

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה של הדיוט

למה אני צריך ריקול לתקן את התוכנה הזו.

מה איכפת לי אם הרכב מעשית מזהם יותר ממה שהוצהר

שפולקסווגן /צ'מפיון ישלמו למדינה את המיסים המתבקשים מדרגת הזיהום החדשה ,ובא שלום על ארץ.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם מדובר מדובר בריקול (קריאת שירות) לא ניתן להעביר בעלות או לעבור טסט בלי לבצע את הריקול.

ביצעתי לרכב שלי טסט כשיש קריאת שירות פתוחה על החלפת כרית אויר ולא אמרו לי כולם על זה. לא נראה לי שמחשבי משרד התחבורה מקושרים לכל מאגר מידע של כל יצרנית.

אולי במקרה הנ"ל תהיה בעיה, כי מדובר על משהו מפורסם ו"סקסי".

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה של הדיוט

למה אני צריך ריקול לתקן את התוכנה הזו.

מה איכפת לי אם הרכב מעשית מזהם יותר ממה שהוצהר

שפולקסווגן /צ'מפיון ישלמו למדינה את המיסים המתבקשים מדרגת הזיהום החדשה ,ובא שלום על ארץ.

בארץ ייתכן ואתה צודק (למרות ההערה שציינו פה לגבי אי יכולת לבצע טסט לרכב שיצא לו ריקול) אבל במדינות מתוקנות, מעכשיו שיודעים על התוכנה, יבצעו שינויים בבדיקה שבעקבותיהם, הרכב לא יעבור את הבדיקה ולא יקבל רישוי.

אייל, אז הכל אי הבנה וסליחה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להכריז על ריקול?

אם פליטת הגזים בלי התיחמון , עומדת בתקנות הזיהום ,רק במקום דרגה 3 זה דרגה 14 למשל.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להכריז על ריקול?

אם פליטת הגזים בלי התיחמון , עומדת בתקנות הזיהום ,רק במקום דרגה 3 זה דרגה 14 למשל.

קודם כל זה לא בטוח שהוא עומד בזה ללא העדכון , אם הרכב הפרטי שלך מזהם כמו משאית זה לא עומד בשום תקנה ולכן צריך לתקן זאת.

וגם אם כן , אז כמו שאמרו יש עניין של מיסוי , שלא נדבר על הסדר הטוב , אי אפשר לתת ליצרנים לעשות מה שבא להם ואז לאחר מעשה (יותר נכון לאחר שתפסו אותם נגד רצונם) הם פשוט יגדירו את המוצר מחדש.

אם ימכרו לך טלויזיה HD ואחר כך תגלה שהיא לא , אז זה בסדר שפשוט יגידו לך שהמוצר לא קשור למה שמכרו לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד הבנת הנקרא פשוטה

כתבתי שאם בלי התיחמון זה עומד בתקן הזיהום אז מה איכפת לי אם דרגת הזיהום היא 3 או 14, אלא אם אתה אביר איכות הסביבה ורוכש מכונית לפי דרגת הזיהום שלהם.

את הבעיה שיש להם אם הרשויות שייפתרו עם הרשויות , שוב לא מעניין אותי.

לא מצדיק את המעשה , רק השאלה שלי למה צריך ריקול לזה.

הדוגמה של הHD לא לעיניין כי הרכב עושה בדיוק מה שאמרו שהוא עושה רק הטעו בדרגת הזיהום שלו.

אחרי הריקול הוא יהיה נחות בביצועיו כך טוענים המומחים , לכן למה אני צריך זאת?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע להסביר אודות הקשר (אם קיים כזה) בין תערובת הדלק בתא השרפה לבין זיהום האוויר שנפלט מהמנוע?

במילים אחרות, האם הרצון לחסוך בתצרוכת דלק "עולה" בהכרח בהגדלת פליטת הגזים המזהמים מהמנוע?

אם כן, האם אפשר לומר שהמחיר של תיקון הזיהום הוא העלאה הכרחית (גם אם לא גבוהה) בצריכת הדלק של המנועים לאחר עדכון התכנה במטרה להפחית את כמויות המזהמים לרמות התקינות/הרצויות?

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוהד הבנת הנקרא פשוטה

כתבתי שאם בלי התיחמון זה עומד בתקן הזיהום אז מה איכפת לי אם דרגת הזיהום היא 3 או 14, אלא אם אתה אביר איכות הסביבה ורוכש מכונית לפי דרגת הזיהום שלהם.

את הבעיה שיש להם אם הרשויות שייפתרו עם הרשויות , שוב לא מעניין אותי.

לא מצדיק את המעשה , רק השאלה שלי למה צריך ריקול לזה.

הדוגמה של הHD לא לעיניין כי הרכב עושה בדיוק מה שאמרו שהוא עושה רק הטעו בדרגת הזיהום שלו.

אחרי הריקול הוא יהיה נחות בביצועיו כך טוענים המומחים , לכן למה אני צריך זאת?

התשובה הכי פשוטה היא, אף אחד לא שואל אותך אם אתה צריך את זה או לא , אומרים לך מה אתה צריך.

אם יש בעיית מס והחברה לא תשלם את המס החסר ותציע לממשל לעשות ריקול שיתקן את זה אז אתה תקוע.

הרכב שלך צריך לציית לתקנות והמגבלות ואם הוא לא אז יפעילו עלייך סנקציות , כמו שציינו פה כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^^

הרמתי ידיים מול ההגיון הצרוף הזה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעונין בפרטים הטכניים:

http://www.greencarcongress.com/2015/09/20150921-vw2l.html

ניראה שVAG הולכת להוסיף מערכת הזרקת אוריה לרכבים שדורשים שינוי.

על פניו ניראה שהשינוי יהיה עבור מנועי EA189.

עדיין אני לא ידע מה מצפה מנועי EA288 שאין להם מערכת אויריה כמו אצלי למשל.

אבל לפי VIN של הרכב שלי עדיין אין לו RACALLים. אולי זה יעבור אותי בשלום. :)

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש מרוויחים מהסיפור הזה שיעשו אחלה כסף בכל העולם: סדנאות שיפורים שישמחו להחזיר את הביצועים למנועים ויצרבו תוכנות ניהול מנוע משופרות.

אני כן חושב שהתוכנות המתוקנות יסרסו בצורה מורגשת את התנהגות הרכבים וזה ממש לא ישמח את בעלי הרכבים וכאן כל הסדנאות יכנסו לתמונה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדנאות השיפורים יעשו כסף?

יש משרדי עו"ד בסיפור הזה שיעשו כסף כמו התל"ג של מדינה גדולה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח זה בוודאות, אני יותר היתכוונתי לגל שאחרי.

מעניין מה יהיה גובה הפיצוי שבעלי הרכבים יקבלו במיסגרת התביעה היצוגית, יהיה מגניב אם זה ישאיר להם עודף מהביקור בסדנא :-).

(נ.ב אם לא הובנתי כראוי אני מיתכוון שמשהו טוב לפחות יצא מהסיפור והסדנאות ירוויחו בתקווה על חשבון VW וזה דווקא דבר טוב לקהל חובבי הרכבים :-) ).

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...