Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רועי קנה סורנטו [התרשמות: סקודה אוקטביה RS וקיה סורנטו וסובארו אאוטבק וגם מאזדה 6]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני נמצא בבירור של מה בדיוק מגיע ומתי, אבל כרגע האינדיקציה היא שהRS230 תגיע - אני רק מחכה לתשובה ברורה אם יש בה את הVAQ או לא (לא הגיוני שלא יהיה אבל לך תדע).

כנראה שמכוניות ראשונות בRS230 יגיעו בינואר-פברואר.

תבקש לדבר בסוכנות עם נציג בשם שילה, הוא מברר עבורי ואולי יודע יותר מהאחרים.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 284
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה שאני חושב שהתמחור שלהם מוגזם זה לא סוד, ולכן אני לא מבין מדוע בכלל צריך להיות הבדל במחיר, במיוחד לא עם הנפילה בשער היורו בשנה האחרונה. אני חושב שזה אחד המקומות שרגולציה היתה צריכה להתערב. תמיד העלו מחירים כשעלה שע"ח. אבל כשהוא יורד מה?

מה עם שכ"ט של מאות דולרים לשעה כאשר את העבודה עושה סטאג'ר שמוחזק בתנאי עבדות ( לא רומז אליך, פשוט שמעתי שיש משרדי עו"ד שנוהגים ב"חזירות" שכזו...)

גם שם המדינה אולי צריכה להתערב...?

בקיצור, ההערה הקבועה על מחירים היא סתם הטרלה.

עניינית, מאוד אהבתי את ה RS.

אם אתה מחפש רכב משפחתי/ שימושי שייתן לך ספורטיביות ראויה, היא אחת האופציות הטובות ביותר בשוק, בטח ובטח כשמדברים על הסטיישן.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

סטיישן רק בהזמנה מיוחדת.

ובאיחור מה לגבי בגירה: יש לך 40,000 עורכי דין לבחור ביניהם. כמה יבואנים של סקודה יש לך?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידוע שהדיפרנציאל כלול ב RS230, השאלה היא האם ניתן להזמין נכון להיום את ה RS230? כבור חודש וחצי אני רודף אחרי גורמים שונים בצ׳מפיון ואף אחד לא יודע להגיד לי. הסבלנות שלי מתחילה להיגמר. במידה ולא יוכלו לתת תשובה אלך כבר על משהו אחר. אם מישהו יודע כאן משהו אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היבואן מימן את זה: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001071785

ברור שהרכב קרוב להגעה לארץ

עוד פעם יגיד "שקודה" ואני שובר את המוניטור.

לגבי הצליל - שאני אוהב, בנוכחית הוא "מוגבר אלקטרונית", ולא הבנתי אם בזו הוא אמיתי או גם מהסטריאו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסקודה הזו נראית כמו דבר מעניין.

יחד עם זאת, מבחן אמיתי צריך לכלול כבישים עממיים ולא רק מסלול.

זמניים זה יופי. אבל בחיים האמיתיים צליל מנוע מענג יכול להבלע ברעש צמיגים.אווירה ספורטיבית יכולה לההרס בגלל תדירות התרסקויות עם צמיג נמוך מדי.

למי שצריך פתרון משפחתי מהיר עם אווירה ספורטיבית - שווה לבדוק.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ROEE רק מדבר, לא עושה. אני סובל בכל פעם שאני צריך לדחוס את כולם לגולף. מה שכן, הבנתי שהאוקטביה סטיישן זה ממש הגבול התחתון שלי מבחינת מקום\פרקטיות. הייתי רוצה לבדוק גם את הSMAX החדשה אבל זו תגיע רק במרץ, ובסקודה לא בער לאף אחד לחזור אלי לגבי ה230 (סוכני מכירות חובבנים משהו).

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מלאי, בסטיישן זו רק הזמנה מיוחדת. עדיין, אני חושב שזה הרכב הכי יקר שהם מוכרים בארץ, הייתי מצפה לפחות לקצת התלהבות למכור כזו. לא מעניין אותם. כלומר, בטוח מעניין אותם ברמת הארגון, אני לא חושב שמעניין אותם ברמת המוכרן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...