Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רועי קנה סורנטו [התרשמות: סקודה אוקטביה RS וקיה סורנטו וסובארו אאוטבק וגם מאזדה 6]

roee
שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מנוע בוקסר של סובארו מסובך לטיפול? :roll:

איפה ממוקם הסיבוך הזה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 284
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חזרתי מנסיעה באאוטבק. החדשות הטובות: תא נוסעים נחמד מאוד (עור ברמה גבוהה), כזה יפני מודרני אבל אוורירי מאוד (ריפוד בהיר). מערכת מקורית זריזה ואיכותית למדי (באס מרשים). פנסי לד (אור נמוך לד, גבוה הלוגן). מרווחת! המון מרחב במושבים האחוריים וגם הבגאז' לא קטן:

gCLXdpG.jpg?1

העובדה שהעגלה נכנסת לאורך ומשאירה לצידה חלל נדיב למדי היא בדיוק מה שאני צריך. זה לא קורה במכוניות הקטנות יותר (בכל זאת האאוטבק היא 4.84 - ארוכה מהסורנטו בחמישה ס"מ, למרות שגם שם הכל נכנס כרצוי).

המנוע בסדר, מייצר קצב סביר. היא נראית טוב מאוד לדעתי (בגרסת הXS על גלגלי 18") - אפילו יפה.

החדשות הרעות: לא שקטה כמו הסורנטו (או VAG מודרנית לצורך העניין, לדעתי). לא מרגישה מהוקצעת במיוחד. CVT זו תיבה חרא - בסדר גמור במצב אוטומט, אבל נעילת סל"ד מרגיזה בקיקדאון, הורדת הילוכים עצלה (בלי גז ביניים). אין הרבה מומנט (טוב, אפשר לנחש את זה מהנתונים). נמוכה ביחס לSUV-ים. לא אהבתי את תנוחת הנהיגה - הגה ומושב עם טווח כיוון מוגבל (חסר לי קצת עומק בהגה וקצת נומך במושב), ואני לא חושב שהמושבים של סובארו נוחים במיוחד. מזגן טוב, אני חושב שבסורנטו הוא יותר טוב (ויש כמובן מזגן נפרד לשורה שלישית).

זו מכונית טובה מאוד לדעתי, אבל לא נותנת לי שום ערך מוסף נהיגתי ולא מפנקת כמו הסורנטו. יש לי נסיעה על הסורנטו דיזל ברביעי. אני חושב שאני אתחרפן מנהיגה בעגלות האלו. אני באמת מוצא את עצמי מנצל את כל המומנט - אם לא את ההספק - שיש לגולף בכל יום, כמעט בכל מצב. מכאן ועד מנוע אטמוספרי 2.5 על אוטו של 1600 ק"ג עם גיר CVT, הדרך ארוכה מאוד.

אגב, נסעתי גם על הפורסטר טורבו (טרום מתיחת פנים). נוסע טוב, אבל אותו CVT דפוק ותא נוסעים ארכאי גם לעומת הגולף 2007 שלי. ממש לא בשבילי, ואני תוהה בשביל מי הוא כן.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם צריכת הדלק היא שיקול, שים לב שאת הרושם על הרכב אתה מקבל בלחיצה רגועה על הדוושה, ולא במעיכתה (כמו שאנחנו עושים ברכבים חלשים).

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור. אין מה לדחוק בסורנטו. אתה רוצה לרחף מעדנות ליעדך.

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור כבר מזמן לא תואם את הכותרת.

מכיוון שלמרות תקציב ממש יפה, אתה מרגיש שלא תקבל תמורה ממש מספקת, מתחושתי, האם לא כדאי לך לשקול יד2, למרות כל הרמאים והמזניחים?

לעשות ישור קו ולשמור על קצת כסף למימוש המאווים בעתיד?

דיברת על הלוואות וכד' - ואני ממש לא מוצא הגיון בהתנהלות הזו.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעזאזל ההגיון בלשלם מזומן על אוטו כשנותנים ריבית של פחות מפריים ויש יבואנים שנותנים ריבית 0% כהטבה אם אתה מתמקח?

אני לא מעוניין במשומש, אלא בחדש עם אחריות - מה גם שלא ברור לי מה יענה על הצרכים שלי כיד 2 מלבד משהו מגוחך כמו X5 (והתקציב מאפשר אחת ישנה למדי). הרפתקה שלא הייתי נכנס אליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא בגודל של האוקטביה - 4.62 אורך, 1.81 רוחב. והיא יקרה מאוד, ואני צופה קושי מסויים למכור את הסטיישן בעתיד, אולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני אתחרפן מנהיגה בעגלות האלו. אני באמת מוצא את עצמי מנצל את כל המומנט - אם לא את ההספק - שיש לגולף בכל יום, כמעט בכל מצב. מכאן ועד מנוע אטמוספרי 2.5 על אוטו של 1600 ק"ג עם גיר CVT, הדרך ארוכה מאוד.

אתה לגמרי צודק. לא מתרגלים לזה אף פעם.

GTI לאאוטבק אצלי

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נסחפתם. אני כרגע מתנייד מידי פעם עם ה- XV2 של אשתי, עד שאחליט מה לרכוש, ואפשר להתרגל. הוא ממש לא נורא ובהחלט מתקדם זריז יותר מהתנועה. אני אוהב את הכסאות שלו ואת רוב הדברים שבאים בו/עימו. ברור - הוא לא GTI...

בכלל, רועי, אותי משעשע הניגוד שאתה מציג בין ה"רוגע" שאתה לכאורה מחפש, לבין מה שאתה מחפש מהמנוע. קח קיה קרנס - תחסוך הרבה כסף גם שם :-) ותודה באמת: אתה רוצה ג'יפון ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית באמת משתמש בGTI שלך היית מדבר אחרת. בשביל זרימה עם התנועה כולם בסדר, אבל יש הרגלים שאתה מסגל לעצמך אחרי המון זמן עם מכוניות חזקות, או שאתה סתם נהנה כל פעם מחדש מלהאיץ בין הרמזורים. לך תבין.

הניגוד שלי הוא יותר עניין של נסיבות - אם הייתי בארה"ב, נניח, עם מקצוע דומה, הייתי קונה X5 - או שתי מכוניות שונות - וסוגר עניין אבל עם המיסוי המטורף שיש כאן אני מרגיש שאני משלם הרבה ומקבל מעט. מה יש, אני רוצה משהו מהיר וגם שאפשר להסיע בו משפחה - לא נראה לי מוגזם. אבל כנראה שככה זה שעוסקים פחות ברמת החיים ויותר בחיים עצמם, ומכוניות שאינן budget transportation מובהק הופכות להיות נחלת העשירים בלבד (300K+).

הבנת אותי לא נכון - אני לא מחפש רוגע, רוגע זה פרס ניחומים כשאי אפשר לקבל את מה שבאמת רוצים - אז לפחות אסע כמו שייח'. האאוטבק פישלה כאן, כי זה אוטו שאני מת לאהוב; הקונספט והצורה עושים לי את זה, הביצוע פחות. לא פוסל מכל וכל, אבל אני צריך לחשוב קצת על סיבות למה כן (או שנהיגה על הסורנטו תבהיר לי למה לא).

אגב, ג'יפונים מגעילים אותי, אבל הסורנטו הוא לא ג'יפון - הוא די ג'יפ פול סייז (גודל של לנד קרוזר). הוא באופן מסויים מזכיר לי את הQ7 החדשה מבחינת הצללית (אל תצחקו) וזו מחמאה אדירה מבחינתי, כי אודי ממש קלעו עם מוטיב הסטיישן המנופחת בניגוד לQ7 הגמלונית הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לגמרי צודק. לא מתרגלים לזה אף פעם.

GTI לאאוטבק אצלי

כמעט שכחתי לשאול אותך איזו אאוטבק זו ומה דעתך עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אם יש לך טענות כלשהן לגבי המצב בארץ, האשם הוא המופתי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2172 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...