Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות של 24 שעות עם אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שקצת מפספסים פה נודה חשובה שבגירה ציין והיא נקודת המפתח:

הוא חובב נהיגה מדוייקת ופחות “משחקיות“.

מכאן אני יכול להבין מהתיאור שלו של הג’ולייטה למה היא פחות עושה לו את זה בכביש כמו נס הרים בהשוואה לרכב אחר שנותר דבוק לקו הפניה.

הוא לא אמר שהג’ולייטה לא טובה, היא פשוט פחות טובה לסגנון הנהיגה שלו, לגיטימי.

לגבי עניין התת היגוי אני לא יודע עד כמה הוא חמור בג’ולייטה כי לא נהגתי בה אבל יש רכבים שאם קצת משנים את צורת הנהיגה בהם אפשר למזער את היגוי היתר כך שהוא פחות יפריע בנהיגה טכנית, לא יודע אם זה רלוונטי לגבי הג’ולייטה או לא.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרי ברור לך כשמש בשמיים שרכב ספורטיבי שכ"כ מתגמל בדרך לסופר, לא יכול להיות גם מיישר סיבובים יעיל למדיי כל עוד לא מדובר באיזה מתילים הידרו-מגנטו-פנאומטו סופר מתוחכמים ויקרים.

אושר בדרך לסופר=בכיה בנס הרים.

אין מוצא מהמשוואה הזו.

אז אל תציג את זה כאילו שהמתחרות לוקחות איזה סיבוב רנדומלי בצורה יותר טובה כי התפשלק להם.

לה יש חוזקות במקום אחד, להם במקום אחר.

יש שיעדיפו אותה, יש שיעדיפו אחרות וזה בסדר.

ברור שזה בסדר, הרי אם זה לא היה בסדר אז לא היתה זכות קיום למגוון.

לענין מהירה בסיבובים וטובה לסופר, יש חיה כזו, המגאן. היא טובה בנס הרים וגם נוחה.

היא רק עושה את זה באוירה פחות אודיויזואלית.

לענין רנדומלי או לא, אני חוזר שוב על מה שכתבתי בתגובתי הראשונה בשרשור ומצטרף למה שכתב עידן לפני ועוד כמה כתבו במהלך השרשור. צריך קצת יותר מסיבוב אחד כדי להבין איך לנהוג את הג'ולייטה מהר בסיבובים. זה אפשרי אבל מצריך עבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני חייב להודות שלדעתי זה די קל להטיס אותה במהירות מאוד גבוהה.

המגאן שלי נועלת פיילוט ספורט קאפ 2 (תשאל את נתי מפרויד :wink:) צמיגים קרביים מדהימים במכלול היתרונות שלהם אבל המחיר יקר מאוד, לפחות עד כה השחיקה שלהם נהדרת ביחס לקטגוריה של צמיגי streetable competition tires. :-D

לכל מי ששאל, רק רציתי להדגיש שהמגאן של Liran XSI נועלת מישלין פיילוט קאפ 2. :-P

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אני חייב להודות שלדעתי זה די קל להטיס אותה במהירות מאוד גבוהה.

הייתי כבר מתחיל לחשוב שאולי האשם הוא בכישורי הנהיגה שלי, רק קריאה של מעל 95% מביקורות על התלתן מראים לי שזה לא דברים שדמיינתי, בין אם חובבי המותג יודעים על מה אני מדבר או משתוממים מול הממצאים שלי.

מה שמזכיר לי סיפור מצחיק, הייתה לי נסיעת עסקים לאירופה ובמיסגרתה הזהירו אותי מראש בכל צרפת/בלגיה ואיטליה שב 7 ו 8 במאי הכל סגור, יום שבתון.

טוב, ננסה להפוך את הסיבוב, מרים טלפון לכמה קולגות גרמניים, תגידו, 7-8 במאי אצלכם זה שבתון?

הגרמנים השתוממו, "שבתון, ב 7-8 במאי? לא, מה פתאום, למה שיהיה שבתון?"

אנא אערף, שלא יהיה שבתון, הופך את כל הסיבוב, מגיע בתאריכים האלה לגרמניה, מגיע לחמש פגישות עסקים, בכל אחת פוגש איזה 3-4 בעלי תפקידים, שואל את כולם (ללא יוצא מן הכלל), תגידו, מה זה החג הזה שיש לכל אירופה ואין לכם ב 7-8 במאי?

כל הגרמנים ללא יוצא מהכלל משתוממים, "7 ו 8 במאי? מה יש לחגוג? ממש לא יודעים, אולי זה משהוא של קטולים?"

יאללה, 9 במאי משתחרר העוצר, עובר ישר לבלגיה, איך שמגיע לפגישה הראשונה שואל "מה היה לכם עכשיו יומיים?"

ומיד מקבל את התשובה, אה, זה יום תבוסת הגרמנים במלחמת העולם השניה"

אוי, כמה צחקתי, כל הגרמנים האלה שאעלק לא יודעים מה היה היום. :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי ההומור השוויצרי הזה ;-) פשוט טוב.

(מלשון שוויצריה לא שווצריות...)

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי כבר מתחיל לחשוב שאולי האשם הוא בכישורי הנהיגה שלי, רק קריאה של מעל 95% מביקורות על התלתן מראים לי שזה לא דברים שדמיינתי, בין אם חובבי המותג יודעים על מה אני מדבר או משתוממים מול הממצאים שלי.

כל אחד ורמת הנהיגה שלו. אינני יודע מהם כישורי הנהיגה שלך.

רגע, ב-95% מהביקורות מופיע שהתלתן איטית?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה לא נשמע כמו מדד מקצועי, אבל בסרטונים של evo או autocar או כריס האריס, אף פעם לא נתקלתי בג'ולייטה במבחן פרטני או כחלק מהשוואה.

המגאן, הפוקוס, הב.מ.וו והגולף, לעומת זאת, מככבות.

Just saying.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, ב-95% מהביקורות מופיע שהתלתן איטית?

אני חפרתי (ועודני חופר) המון על הרכב, וכן - זה כל הזמן מופיע.

כמעט כל הביקורות שראיתי/קראתי על הרכב דיברו על זה שהוא לא מהמהירים בקטגוריה שלו.

מבחינתי אגב, כפי שציינתי לעיל, כשמשקללים הכל - עדיין מדובר במובילת הקטגוריה, ככה שהביקורת שלי לא מוטה (אם כבר, אני biased בעדה).

אולי זה לא נשמע כמו מדד מקצועי, אבל בסרטונים של evo או autocar או כריס האריס, אף פעם לא נתקלתי בג'ולייטה במבחן פרטני או כחלק מהשוואה.

המגאן, הפוקוס, הב.מ.וו והגולף, לעומת זאת, מככבות.

Just saying.

אני נתקלתי בלא מעט, די הרבה למען האמת. לא יודע לגבי המגזינים האלו ספציפית אבל לא נראה לי שזה באמת מדד - זו לא תופעה רוחבית.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי בלא מעט, די הרבה למען האמת. לא יודע לגבי המגזינים האלו ספציפית אבל לא נראה לי שזה באמת מדד - זו לא תופעה רוחבית.

ברור שהג'ולייטה נבחנה אינספור פעמים.

לא סתם ציינתי דווקא את אלה שציינתי.

זה כן מדד כלשהו מבחינתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...