Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות של 24 שעות עם אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על התובנות, אתה השני שאומר לי את זה ולכן אני לוקח את דבריך מאוד ברצינות (תכלס לוקח ברצינות גם בלי קשר לכך), כשיגיע הזמן אני אנסה את שתיהן.

הרצון לתלתן נובע ממה שקרוי בעגה הרפואית 'שדרוגיטיס', ברור לי שגם 170 כ"ס יספקו את צרכי המוטוריים (הנוכחיים לפחות), אבל נשמע לי שלרכוש 170 ואז לשים צ'יפ לשחק עם הטורבו ולהחליף דאונפייפ בשביל הצליל עלול להיות פחות חכם מאשר לקנות QV וזהו. בכל מקרה יש עוד קצת זמן עד אז.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 160
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מילא לא חכם. לא בטוח שיצא יותר זול בהינתן מחיר, בעיות אמינות פוטנציאליות ואבדן אחריות שבאים עם מהלך מחוכם שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, יופי של רכב בחניה ממול בית הקפה, יופי של מנוע לכביש המהיר (ובונוס של צליל מטריף).

אך לא הייתי מבזבז את הזמן שלי איתו באף כביש נהיגה טוב ובאף יום מסלול או ג'ימקאנה.

1.

לגבי זמני מסלול וקופרה 280. כאן לקחו קופרה 280 עם חבילת ספורט אשר כוללת צמיגי ספורט מיוחדים - מישלין פיילוט קאפ 2 (בד"כ תמצא אותם על רכבים כמו פרארי) - והזמן שהושג הוא 8:14. מרשים לכל הדעות ורחוק מ-7:58. קופרה 280, אם היא מגיעה עם צמיגי ספורט רגילים, תהיה איטית בצורה מורגשת וגרסת ה-265 כ"ס תוסיף עוד כמה שניות. זו האחרונה, זה מה שיגיע לארץ, אם בכלל.

אגב, שלא תחשוב שזה סתם מגזין, הם עורכים מבחנים ברינג כבר זמן רב מאוד ובאתר VW.DE תמצא את זמן ההקפה שהם קבעו עבור הגולף R.

המגאן שלי נועלת פיילוט ספורט קאפ 2 (תשאל את נתי מפרויד :wink:) צמיגים קרביים מדהימים במכלול היתרונות שלהם אבל המחיר יקר מאוד, לפחות עד כה השחיקה שלהם נהדרת ביחס לקטגוריה של צמיגי streetable competition tires. :-D

DS 7 CROSSBACK 2019

OPEL ASTRA BERLINA 2014

RENAULT SPORT CLIO 203 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הדיונים האלו על מסלולי הקפות דירוגי מגזינים וכו', נוגדים לחלוטין את חוק ה10-90 (90% חשיבות למשהו שעושים 10% מהזמן), ותכלס אני לארג' כאן עם ה10. מצד שני אולי זה רק אני שמבלה את רוב הזמן בנסיעות מנהלתיות.

כלומר, אתה אומר שלהיות נשוי לפריג'ידית זה לא נורא, כל זמן שהיא עקרת בית ו/או אשת קריירה ואמא טובה?

רגע... שכחתי... כן: גם "החברה הכי טובה שלי".

לגבי "שידרוגיטיס" זה מונח שבשבילי אומר דבר אחד: אין לי מושג מה חסר לי (ברכב, בנהיגה אולי בכלל בחיים), אבל אם אני אוציא כסף, אולי זה יעזור.

אני לא מתכוון לתקוף אותך אישית, כי יש לי כאן אמירה רצינית יותר מדיסקוסי פורום:

חפצים לא משדרגים את החיים.

חוויות משדרגות את החיים.

דבר (חפץ, משהו, לפעמים אפילו אדם בחייך) מתיישן והריגוש שבא עם הרכישה אובד עם הזמן. החוויה של השימוש (או הקשר, במקרה של אדם) - לא פגה.

בחיים צריך לקנות אמצעים לחוויות, לא דברים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, הוספתי עוד משהו...

אבל לסיכום, איכות לא נמדדת בכמות הזמן אלא במה שאתה מקבל בזמן האיכות.

הרי גם אם אתה הולך עם זוגתך לסופר ותופס אותה לרגע, לדוגמא, בוחרת מלפפונים. אתה לא מביט בה וחושב על מלפפונים, אתה חושב על מה היה אתמול בלילה, בשעה וחצי (נו, טוב... רבע שעה) האחרונה של היום.

ופתאום הסופר דווקא משדרג עצמו.

זה מה שמשנה בסוף, הלא כן?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הביקורת על השדרוגיטיס, כבר היו לנו דיונים ארוכים על כך בפורום אחר (של אופני שטח).

אני מסכים איתך שחוויות זה הכי חשוב, אין ספק בכלל. לראיה אני ואשתי טסים לטיול גדול בחו"ל כל שנתיים (וטיול קטן בשנה בין לבין), למרות שברור לי שאם הייתי מקצץ בטיולים האלו היתה לי כבר ג'ולייטה בחניה ;)

עם זאת, אני לא מסכים איתך לגבי הקביעה

לגבי "שידרוגיטיס" זה מונח שבשבילי אומר דבר אחד: אין לי מושג מה חסר לי (ברכב, בנהיגה אולי בכלל בחיים), אבל אם אני אוציא כסף, אולי זה יעזור

זה לא עניין של חסר, זה עניין של הנאה ב/מהתעסקות.

מבחינתי, יש המון הנאה בחומרה (בין אם זה אופני שטח, רכב, רמקולים ודברים אחרים). אני 'מבלה' את רוב זמני במשרד ב'מירוץ העכברים', וכיף לי לראות תמורה לכך. הרבה פעמים החומרה היא פורטל לחוויות משודרגות - נניח אם תיקח מסלול אופניים כלשהו ותעשה אותו עם אופניים בסיסיים, או עם אופניים מאובזרים ומותאמים אליך, החוויה תהיה שונה בתכלית. בעצם 'השדרוגיטיס' שיפר את החוויה.

בנוסף כשאתה מחליף כידון, כסא, או כל מיני שטויות אחרות - ההתעסקות עם המכונה, ההתאמה האישית לצרכים/רצונות/העדפות שלך, זה גם כיף.

כמו אופניים, כך רכב.

זוהי נק' המבט שלי בכל אופן, ואני מודע לחלוטין (וגם מקבל זאת) שיש אנשים שהדברים האלו לא מדברים אליהם. יש אנשים שבדוגמת האופניים יהנו באופן דומה עד זהה על אופניים בסיסיים ועל אופניים רציניים.

מהנסיון שלי, ככל שיצר התחרותיות והחיבה לאנדרנלין גובר/ת - כך גדל הסיכוי שלך ליפול ל'מחלה'.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, הוספתי עוד משהו...

אבל לסיכום, איכות לא נמדדת בכמות הזמן אלא במה שאתה מקבל בזמן האיכות.

הרי גם אם אתה הולך עם זוגתך לסופר ותופס אותה לרגע, לדוגמא, בוחרת מלפפונים.

אתה לא מביט בה וחושב על מלפפונים, אתה חושב על מה היה אתמול בלילה, בשעה וחצי (נו, טוב... רבע שעה)

האחרונה של היום.

סבבה, הבנתי :wink: - במילים אחרות , אתה אומר ללכת על ג'ולייטה.

ולהיות רגיש, ללמוד מתי ללחוץ ומתי לשחרר, ומתי ללכת על המגבלות, תוך סיכון קל לקבלת נזיפה.

זו גם-דעתי , אם יש לה את זה, אתה מתאים את עצמך, ותוך שבועיים שלושה של זמן איכות זה כייף.

ובנתיים - רק להסתכל עליה לפני ואחרי, עושה לך את זה.

אם לא הייתה כותב על מערכת יחסים של זוג, הייתי חושב שכתבתה על האלפא ג'ולייטה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ר

הרי גם אם אתה הולך עם זוגתך לסופר ותופס אותה לרגע, לדוגמא, בוחרת מלפפונים. אתה לא מביט בה וחושב על מלפפונים, אתה חושב על מה היה אתמול בלילה, בשעה וחצי (נו, טוב... רבע שעה) האחרונה של היום.

פתאום כל כך נהיר לי על מה אנשים מדברים ש"ברמי לוי אין חוויית קניה טובה".

הרי ברור שאם נתת לאשה בראש מאחורי ערמת פרושוטו בטיב טעם, איך בכלל אפשר להתחרות בזה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבארט'.

התלתן החדשה מזכירה לי את האבארט' בעוד מובנים. החגיגיות והשובבות שבה היא מגישה נסיעה מנהלתית לסופר הופכים אותה למקום שכיף להיות בו גם בפקק מזיע וגם בסיבוב בנס הרים.

כן, כן, גם אם הרנו/פוקוס/VW לוקחות איזה סיבוב מזדמן יותר מהר או יותר יציב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי ברור לך כשמש בשמיים שרכב ספורטיבי שכ"כ מתגמל בדרך לסופר, לא יכול להיות גם מיישר סיבובים יעיל למדיי כל עוד לא מדובר באיזה מתילים הידרו-מגנטו-פנאומטו סופר מתוחכמים ויקרים.

אושר בדרך לסופר=בכיה בנס הרים.

אין מוצא מהמשוואה הזו.

אז אל תציג את זה כאילו שהמתחרות לוקחות איזה סיבוב רנדומלי בצורה יותר טובה כי התפשלק להם.

לה יש חוזקות במקום אחד, להם במקום אחר.

יש שיעדיפו אותה, יש שיעדיפו אחרות וזה בסדר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב תוקף את היכולת האובייקטיבית של התלתן ובאופן לא מוצדק. התלתן ממש, אבל ממש מהירה. חוץ מזה, יחסית למה שהיא מציעה היא אכן נוחה, אבל זו אינה רחפת שהופכת את כבישי ישראל לכבישי גרמניה.

Amiger, האם האבארט באמת מייצרת אותם הדציבלים (בפנים ובחוץ) בשילוב עם עושר ווקלי כמו התלתן?

לגבי הפיכת ג'ולייטה 1.4 לתלתן. זה לא ריאלי. כוח, נשימה, צליל - כדי לגרום ל-1.4 רגילה להיות אפילו דומה לתלתן תדרש השקעה כספית לא מבוטלת וגם אז זה לא יהיה בדיוק "זה" וכמו כן יש כאן שיקולים של אמינות ואחריות. כבר יותר זול לקנות תלתן.

עריכה אחרונה על ידי Cuore Sportivo

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין פישרה של התרעומת, הרי הפותח היציג עצמו כמי שאין לו פינה חמה לאף מותג, מה שבהכרח מצביע גם על העדרה של פינה קרה כזו, אז אם הוא כותב משהו שלא נראה לך, או לי, חזקה עליו שהוא צודק, כמו כל מי שבא ממקום טהור ונטול פניות ( עוד פעם בשביל הפרוידיאניות ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...