Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשרת טיימינג תקולה -התנהלות מול צ'מפיון מוטורוס

ronlado
שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שיש צורך בליווי של שמאי כי אין חילוקי דעות בנוגע לעובדות .

הרכב עבר איבחון במוסך מורשה של היבואן וקיבל חשבונית שבה כתוב "קפצה שרשרת התזמון ,דרוש החלפת ראש מנוע"

האם השרשרת קפצה בגלל מותחן מהסוג הישן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מרק10, במסמך ה-TPI שהפניתי אליו, מצוייה הפסקה הבאה:

-----------------------------

Production change

Optimised timing chain from engine number:

• CBZ* 462774 (Mlada Boleslav).

• CBZ* 714253 (Salzgitter).

----------------------------

להבנתי, מנועים אשר להם מספר מנוע מתקדם משני המספרים לעיל (כל מספר מתייחס למפעל אחר מבין השניים שמייצרים מנועים לקונצרן) אמורים לכלול את השרשרת המחוזקת/מעודכנת. יש אנשים רבים (כמו Ariel000) אשר מעוניינים לדעם אם המנוע שלהם הורכב עם שרשרת חדשה או שהוא צפוי לכשל הידוע. האם זאת גם הבנתך?

אצלי מספר מתחת משתי מספרים האלה , ורכב יוצר ב 2011 , אבל לפני שנה פניתי בה"פ לנציגה של צ'מפיון בפורום והיא אמרה לי בעל פה שאין שום בעיה עם רכב שלי , למרות שבזמן התנעה אני שומע רעש מוזר.....רכב היום עם 23K

יש סיבה לדאגה ?

עריכה אחרונה על ידי motya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע צ'מפיון לא שלחו לבעלי המכוניות עם המותחנים החלשים לבוא להיבדק לפני שהתחיל הבלאגן במנוע?

הרי היה ידוע להם על התקלה שיכולה לקרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדוע צ'מפיון לא שלחו לבעלי המכוניות עם המותחנים החלשים לבוא להיבדק לפני שהתחיל הבלאגן במנוע?

הרי היה ידוע להם על התקלה שיכולה לקרות.

אולי יש גבול לכמה שליליות יכול לספוג מותג אחד ? סיבוב אחורה בדפי הפורום יכול ליצור VAGיניסמוס גם אצל זכרים.

אאודי עובדים יפה וחזק על שיווק ומנסים בכל הכח להקנות תדמית יוקרתית - ואפילו די מצליחים,

אבל נכשלים בקטע המעצבן הזה שהרכב יניע בבוקר, שהגיר לא יתפרק, שהטיימינג יטזמנג, שהרכב לא יפול 100,000 ש"ח בשנה וכו'.

אולי באאודי עשו חשבון והחליטו שוב להשקיע את הכסף באיזו פרסומת מדליקה עם ג'יימס בונד,

רכב עף באוויר, הקוקפיט שלו ממש מדאאים, בחורות יפות, סקי, דום פריניון, הנה כבר נהיה ריח של אאודי באוויר, משהו ריק כזה.

עצוב שהלקוחות של אאודי מתמודדים עם בעיות שנעלמו מעולם הרכב המתקדם כבר לפני עשורים.

"

תקלות חוזרות בפולקסווגן? צ'מפיון דורשת כתב כניעה לפני תיקוןיבואנית מותג הרכב פולקסווגן מוכנה להשתתף בחלק מתיקון רכב על סדרת בעיות כרוניות.

אלא שבתמורה היא דורשת ממנו לוותר על כל תביעה אפשרית עתידית

בני ברקletter.pngkav.jpgפורסם: 20.08.13 , 11:59"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4419941,00.html

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

רצ"ב תמונה של הכשל במנגנון האל חוזר של שרשרת התזמון. בתמונה ניתן לראות את השבר בשיניים של המותחן.

תפקידו של המנגנון המכני הוא למנוע את חזרת בוכנת המותח ושחרור השרשת בתנאים של חוסר לחץ שמן, כלומר בזמן הנעה.

לכן רוב התקלות במנגנון השרשרת מתרחשות בזמן ההנעה.[ATTACH=CONFIG]406422[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]406422[/ATTACH]

IMG_20141207_172047.jpg

מותחן 1.8 TSI שן שבורה.jpg

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי מספר מתחת משתי מספרים האלה , ורכב יוצר ב 2011 , אבל לפני שנה פניתי בה"פ לנציגה של צ'מפיון בפורום והיא אמרה לי בעל פה שאין שום בעיה עם רכב שלי , למרות שבזמן התנעה אני שומע רעש מוזר.....רכב היום עם 23K

יש סיבה לדאגה ?

ה-TPI שמצאתי רלוונטי רק למנועי 1.2TSI (שבסדרות ההתקולות הבעיה היא השרשרת) לעומת פותח השרשור אשר לו מנוע 1.8TSI ושם מקור הבעיה היה המותחן התקול שרון הראה.

במידה ולמכוניתך מנוע 1.2 אז סור למוסך.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה לדאגה ?

איפה מצאת את מספר הרכב?, האם לקחת מהרישיון או מהמנוע עצמו?

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-TPI שמצאתי רלוונטי רק למנועי 1.2TSI (שבסדרות ההתקולות הבעיה היא השרשרת) לעומת פותח השרשור אשר לו מנוע 1.8TSI ושם מקור הבעיה היה המותחן התקול שרון הראה.

במידה ולמכוניתך מנוע 1.2 אז סור למוסך.

לאון 1.2 TSI שנת 2011

איך אני יודע עם יש לי שרשרת או רצועה ?

איפה מצאת את מספר הרכב?, האם לקחת מהרישיון או מהמנוע עצמו?

לקחתי מרשיון וגם ראיתי על צינור אוויר , מוטבע על המנוע עדיין לא חיפשתי

עריכה אחרונה על ידי motya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.2 מגיע עם שרשרת ובמקרה שלך, רב הסיכויים שמדובר בשרשרת הפגומה אשר נחלשת עם הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.2 מגיע עם שרשרת ובמקרה שלך, רב הסיכויים שמדובר בשרשרת הפגומה אשר נחלשת עם הזמן.

לא בהכרך , אצלי לאון 1.8 , קיבלתי אותה ב 4.1.2011 , מספר מנוע CDA-161xxx - כלומר עם המותחן המשופר (לפי הרשום ב TPI המותחן המשופר נמצא ממנועים מספר CDA-124428 .)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרך , אצלי לאון 1.8 , קיבלתי אותה ב 4.1.2011 , מספר מנוע CDA-161xxx - כלומר עם המותחן המשופר (לפי הרשום ב TPI המותחן המשופר נמצא ממנועים מספר CDA-124428 .)

אצלי מספר מנוע CBZ459XXX כך שהוא כנראה עם מותחן ישן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על מנוע ה-1.2 ולא על ה-1.8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • ספונסר פורום

שלום חברים, עקב מקרים נוספים דומים לאלו בהם נתקלנו, החלטנו לצאת במבצע החלפת מנגנון התזמון הכושל ברכבים בהם ידועה הבעיה

כדי למנוע נזק צפוי לראש המנוע כמו במקרה הנ"ל.

מרכז שרות מומחה לרכבי פולקסווגן אודי סיאט וסקודה .

במוסך רון מקבלים שנה אחריות על עבודה וחלפים .

ישראל ב"ק 18 ת"א 035373204 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי לאון 1.8 שנת 2010.

לפי הרשיון רכב מספר המנוע מתחיל ב-CDA156… מישהו יכול לאמת את זה שאין בעיה עם המנוע הנ"ל?

נהיה מפחיד לנסוע על הרכב מאז שקראתי פה את השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...